شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - baracuda - 2013-07-01 04:00 PM

سری های اول که زدن با ماشه ‏T05بودن دیگه بقیه ‏T06‏ اصولأ ماشه ‏T06بهتره چون فشار کمتری واسه کشیدنش میخواد و همین دقت رو بالا میبره از لحاظ کارکرد باز ‏T06بهتره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-07-01 05:43 PM

با سلام
ماشه t06 به نظر من بهتره چون منبت هر دو کارکردم ولی t06 بهتر و آنچنان تفاوت خاصی به غیر از جنس و قدرت برای کشیدن ندارند

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mohammadpw - 2013-07-02 07:14 PM

ممنون از جواب دوستان.یه سوال دیگه هم دارم بعد از خرید اسلحه چه نکاتی برای حفاظت از ماشه و فنر(قطعات آسیب پذیر) را توصیه میکنید ؟ چون من تو خیلی از پستای دوستان دیدم که فنرشون شکسته یا ماششون آسیب دیده.اصولا چه اتفاقی میفته که همچین مشکلاتی پیش میاد؟:khansariha (214)Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2013-07-03 11:41 AM

تفنگی مثل مگنوم 350 به این دلیل که فنر پرقدرتی داره کلا استهلاک بالایی داره . در مورد ماشه بهترین کاری که از دست کاربر سلاح ساخته است اینه که تفنگ را مسلح نگه نداره حتی برای چند ثانیه. یه روش خوب اینه که لوله را کمی خم کنید در حدی که امکان ساچمه گذاری فراهم بشه بعد ساچمه را قرار بدین به این شکل 40 درصد کار مسلح کردن انجام شده در موقع لزوم سریع مسلح و بلافاصله شلیک کنید اگه فرصت شکار از دست رفت در ماشه های 05 و 06 این امکان وجود داره که اسلحه از حالت مسلح خارج بشه .به نظر من اپشن بسیار مفیدی هست . البته کمتر از این روش استفاده بشه بهتره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-07-03 12:22 PM

با سلام
دوستانی که با مگنوم کار کردن با کدوم ساچمه در رنج قیمتی ts-22 و پرومگنوم از چه ساچمه ای دقت بهتری گرفتند چون امروز از مگنوم یک گروپ گرفتم بیست متری با پرومگنوم که افتضاح بود ولی با تی اس نتایج بهتری داد ولی در کل راضی کننده نبود اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شوم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - baracuda - 2013-07-03 03:13 PM

همونts22تو این رنج قیمت خوبه و بهتر از پرومگنوم جواب میده ولی اگه بهتر میخوای باراکودا رو امتحان کن روی 350عالی جواب میده ولی گرونه
در مورد استحلاک 350 توی این ۳سالی که دارم ماشه تفنگ اصلأ اذیتم نکرد ولی هرسال فنر خورد میکنه و یکبارهم واشر سرپیستون عوض کردم اونم به نظر من مشکل از منه چون خیلی باهاش شلیک داشتم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mik - 2013-07-03 04:23 PM

با تشکر از پاسخ دوستان
فقط در مورد ماشه یک نکته خیلی مهم است که وقتی تفنگ را مسلح می کنید حواستان با شد که ماشه روی حالت ضامن نباشد دفعات اول مشکلی پیش نمی یاد ولی دفعات بعد اگر زیاد شود به مرور مغذی ماشه یا ساییده می شود و یا می شکند چند وقت پیش تفنگ یکی از دوستان همین مشکل براش پیش اومد ورفت تراشکاری درستش کرد

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - stalker - 2013-07-10 04:53 PM

خوب دوستان منم 350 دار شدم

ساچمه خوب برای این تفنگ غیر از کراسمن چی هست؟
(2011-10-18 09:04 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم راه سوم برای زیبایی مگنوم 350[تصویر: 3_8.jpg]

برک مازل بلند رو چطوری میشه ساخت؟کسی هست راهنمایی کنه؟یا از دوستان کسی هست بسازه؟

تو دقت و سرعت تیر هم تاثیر میزاره؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - smostafam - 2013-07-10 09:17 PM

اگه یه ساچمه مناسب می خوای از گامو مچ اصل استفاده کنید خوب جواب میدهد البته تا 50 متر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - اشکان - 2013-07-10 11:40 PM

(2013-07-03 04:23 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از پاسخ دوستان
فقط در مورد ماشه یک نکته خیلی مهم است که وقتی تفنگ را مسلح می کنید حواستان با شد که ماشه روی حالت ضامن نباشد دفعات اول مشکلی پیش نمی یاد ولی دفعات بعد اگر زیاد شود به مرور مغذی ماشه یا ساییده می شود و یا می شکند چند وقت پیش تفنگ یکی از دوستان همین مشکل براش پیش اومد ورفت تراشکاری درستش کرد

با عرض سلامKhansariha (8)
من متوجه فرمایش دوست خوبم نشدم اگر ممکنه واضح تر راهنمایی بفرمایید ، یعنی ماشه از قبل از مسلح شدن در حالت ضامن نباشد و اجازه بدهیم روند مسلح شدن بصورت اتوماتیک بدون دخالت ما ماشه به حالت ضامن دراورد؟ یا حالت دیگری منظورتان است ؟
با سپاس فراوانKhansariha (48)