شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-04-26 09:56 AM

با سلام خدمت دوستان. برای اینکه بدونید فنر اصل است به رنگ اون یه مقدار توجه کنید. این فنرهایی که الان تو بازار هستند رنگ اونها کاملا مشکی است و خیلی هم خشکه. در صورتی که فنر خوب یا اصل رنگش یه مقدار به سرخی میزنه و وقتی اونو یه مقدار کم تا کنید متوجه نرم بودنش میشید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asman - 2013-04-27 08:48 AM

سلام به همگی دوستان بنده یه مشکل دارم لطفا کمک کنید حدود سه ماهی میشه که دیانای 350اک خریدم ولی زیاد به هدف نمیزنم کمتر از 30 درصد به هدف میخوره تیر هام پرت و گیج میزنه مارک ساچمه های مصرفی پرو مگنوم 1گرمی 4/15 گرینی مگنوم گامو و 4/1گرمی 22گرینی long distance گامو دوربین نصب شده بارسکا زومدار نمیدونم عیب از کجاست ممنون از کمکتون یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - baracuda - 2013-04-27 09:01 AM

دوست عزیزاین طبیعیه بستگی داره چقدربا تفنگ شلیک داشتی چون تفنگ شما آک بوده تا بخواد به حالت آرامش برسه و لگد کمتری داشته باشه باید ۲بسته ساچمه باهاش شلیک کنی بعد دوربین روی تفنگ سوار کنی که دوربین کمتر آسیب ببینه اگه اینهارو رعایت کردی یکبار تفنگو بازکن بو دلیل آک بودن احتمال وجود براده داخل سیلندر هست تمیز کن بعد تست کن ببین چطوره جواب بده
دوستان کسی اطلاع اسلحه ۳۵۰ چند ژول انرژی تولید میکنه باساچمه پرومگنوم و باراکودا

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-04-27 09:29 AM

دوست عزیز با ساچمه پرو مگنوم 28 ژول که برای شکار خیلی مناسبه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - صادق قرنجیکی - 2013-04-27 10:06 AM

اول همه ساچمه هات رو چک کن و به تعداد کافی از ساچمه های پرومگنوم دست چین کن که سالم و بدون له شدگی باشن. دوربینت رو دوباره رست کن و تفنگ رو با این دوربین در یک فاصله خوب (30 متر) صفرش کن(حتما با یگک ساپورت مناسب و در هوای بدون باد انجام بشه).
درسته 350 با پرومگنوم دقیق دقیق نمیزنه ولی اگه تفنگ سالم و ساچمه هات هم خوب باشن پرت هم نمی زنه.
وقتی داشتمش بیشترین تیراندازیم باهاش با ساچمه های پرومگنوم بودش ، البته اواخر با باراکودا و تی اس 22 هم شلیک کردم که باراکودا واقعا دقت خوبی داشت. البته هزینه بالایی هم داشتش - بسته ای 26 هزار تومن میگرفتم - به نسبت پرومگنوم اون موقع بسته ای 6 هزار تومن حداکثرش.
ولی برای دوربین بهتر بود از سنترپوینت 3-9*32 یا یک دوربین زوم ثابت مثل 4*42 استفاده می کردی - 4*32 گامو هم بچه های سایت خوب جواب گرفتن.
موفق باشیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2013-04-27 10:08 AM

اسمان من بعید میدونم دوربینی مثل باراسکا بتونه رو مگنوم 350 دوام بیاره دوربین رو بازش بکن و با ساپورت مناسب و ساچمه ای مثل جی اس بی ، کراسمن یا بارکودا تست بکن ببین گروپش چطور میشه.(ساچمه های گامو مناسب برای تست نیستند)
همچنین پایه دوربین رو هم تست بکن جابه جا نشده باشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asman - 2013-04-27 05:40 PM

سلام به همگی دوستان بنده شهرستان زندگی میکنم کدوم یک از شما عزیزان به ساچمه باراکودا 5/5دسترسی داره یه بسته 250 تایی1گرمی ویه بسته4/1 گرمی برام بخره پست کنه هزینش رو پیشاپیش کارت به کارت میکنم ممنون میشم یاحقKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - flower - 2013-04-27 06:03 PM

(2013-04-27 05:40 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان بنده شهرستان زندگی میکنم کدوم یک از شما عزیزان به ساچمه باراکودا 5/5دسترسی داره یه بسته 250 تایی1گرمی ویه بسته4/1 گرمی برام بخره پست کنه هزینش رو پیشاپیش کارت به کارت میکنم ممنون میشم یاحقKhansariha (8)

سلام دوست عزیز اگه نیازتو تو تاپیک اعلام نیاز برای خرید سلاح اعلام کنی فکر کنم زودتر به نتیجه میرسی

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - dsahand - 2013-05-01 04:16 PM

سلام من تا الان در مورد اسلحه های زیادی تحقیق کردم و دیدم اکثر تفنگ بادی ها بعد از مدتی فنر یا واشر یا ... خراب میشه ولی من برای این تفنگ اصلا عیبی از این نظر که دچار اسیب بشه ندیدم ؟ لطفا کسانی که این اسلحرو دارن بگن کیفیتش چطوریه و دوامش چقدره

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Don Corleone - 2013-05-01 04:21 PM

دوست عزیز استهلاک قطعاتی مثل واشر و فنر ربطی به کیفیت سلاح نداره و بستگی به میزان استفاده از سلاح چگونگی استفاده از سلاح و جنس فنر و واشر داره.واشر و فنر در هر سلاح بادی بعد از مدتی استفاده مستهلک میشه در صورت استفاده از جنس مرغوب طول عمرش بیشتر میشهKhansariha (8)