شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Tirtapar - 2013-04-13 05:34 PM

اينو گفتم آخه به محض اينكه دوربين تفنگمو باز كردم متوجه جاي ضربه به محل پيچ روي ريل شدم. اگر تفنگم رو بفروشم مشتري ممكنه به اين ضربه خوردگي گير بده و بزنه تو سر قيمت. ضمناً من تفنگمو باز كردم تا پيستون آنرا چك كنم كه آيا سالم هست يا نه اما ترسيدم بيشتر از آن پيش برم و فنري چيزي از محل خودش در بره

ضمناً آيا دوربين 32×7-2 مدل بي اس آ - آ سي روي مگنوم 350 جواب ميده؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadjan - 2013-04-13 08:06 PM

(2013-04-13 04:34 PM)Tirtapar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيلي ممنون از لطفتون و راهنمايي هاي مفيدتون، دوستان در اين سايت خيلي منو شرمنده خودشون كردن و اينطوري كمتر احساس غريب بودن مينكنم. آنطور كه من متوجه شدم؛ ساچمه باراكودا، بسيار با مگنوم 350 منطبق هست اما عيبش در گران بودن آن هست كه در حدود 10 برابر يك ساچمه ايراني ارزش دارد. ضمناً آيا در صورت آسيب ديدن ريل دوربين، لوازم آن در بازار موجود هست؟ و آيا ريل تفنگهاي ديگه به مگنوم 350 ميخوره؟ همچنين آيا فنر و پيستون و لوازم اصلي و فرعي مهم در تفنگ 350 به كار رفته هر كدام قابل تعويض هستند؟
ممنون

من مقادير قابل توجهي ساچمه 5.5 ايراني تهيه كردم، به نظرتون آيا مي‍بايست از مصرف آنها اجتناب كنم تا تفنگم آسيب نبينه؟
دوست عزیز باراکودا درسته که گرونه اما از تیر اندازی لذت میبری اما ساچمه ایرانی......
برای دوربین هم فکر سنتر یا لیپرز باش
یکی دوتا خط خیلی مهم نیست اما برای بازوبست یا تعمیر سعی کنید همیشه به یک نفر ادم ماهر بسپارید که به مشکل نخورید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-04-22 10:10 AM

سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم خدمت شما عرض کنم من چند روز پیش مشغول تیراندازی بودم وقتی میخواستم تفنگ رو بشکونم که ساچمه بزارم یهو پین تفنگ شکست منظورم اون پین که لوله رو به اهرم زیر وصل میکنه و اهرم از لوله جدا شد هر چی گشتم نتونستم توی اسلحه فروشی ها پیدا کنم اومدم پشت یه مته 5 رو بریدم زدم جاش ولی باز از جاش در میومد دوستان اساتید کسی میتونه منو راهنمایی کنه یا واسم این پین رو پست کنه خیلی برام مهمه. ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - baracuda - 2013-04-22 10:57 AM

دوست عزیز واسه من هم این مشگل پیش اومد اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی یه پین واسه این تفنگ چینی ها بگیر۱۰۰۰تومانه یه خورده بلنده کوتاهش کن بعد دوسرشو پخ کن(یعنی بزار سرجاش بعد باچکش بزن روش تا سر پین بزرگ بشه و درنیاد) ولی اگه میخوای فابریک خودش بگیری پارسال قیمت کردم ۱۰تومان بود الان نمیدونم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2013-04-22 11:38 AM

اقا فرهود اگر تونستی پیمش رو پیدا کنی که هیچی نتونستی میتونی از یک مفتول اهنی با قطر مناسب استفاده بکنی.بهتره دو طرف پین رو با یک مته سوراخ بزنی وقتی پین رو سرجاش گذاشتی با یک سمبه به سوراخ ایجاد شده ضربه میزنی تا باز بشه و به حالت پرچ دربیاد بعد هم میتونی روش زاج بزنی تا سیاه بشه.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-04-22 02:54 PM

با تشکر از راهنمایی های دوستان ولی من میخوام پین خودش رو بزارم اگه دوستان سراغ دارن یه همکاری بکنن من واسشون هزینشو کارت به کارت میکنم ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2013-04-23 02:49 PM

دوستان کمک کنن ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-04-23 04:30 PM

آقا فرهود متونی یه عکس دقیق از پین و جایی که بهش تعلق داره بذاری. شاید بشه مغازه حسن مسلح پیدا کرد.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - flower - 2013-04-23 11:26 PM

نمیدونستم که تو کدوم تاپیک سوالم رو مطرح کنم
انشالله جاش مناسب باشه
اگر نبود مدیران عزیز زحمتشو بکشن

ظاهرا دیانا محصولاتشو با ماشه هایی مختلف ارائه میده مثلا t05 یا t06 .
فرق و مزایا و معایبشون چیه ؟
اگر با عکس هم باشه عالی میشه ممنون

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - اشکان - 2013-04-23 11:46 PM

(2013-04-23 11:26 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونستم که تو کدوم تاپیک سوالم رو مطرح کنم
انشالله جاش مناسب باشه
اگر نبود مدیران عزیز زحمتشو بکشن

ظاهرا دیانا محصولاتشو با ماشه هایی مختلف ارائه میده مثلا t05 یا t06 .
فرق و مزایا و معایبشون چیه ؟
اگر با عکس هم باشه عالی میشه ممنون

عرض سلام واحترام Khansariha (8)
دراین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ارسال 216 و هم چنین در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالبی در مورد سوال شما موجود است. پیروز باشید