شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mojinjo - 2013-02-13 12:55 AM

(2013-02-12 08:11 PM)asfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی دوستان برد مفید این تفنگ چند متره ؟
منظورم اینه که از چند متر به اون طرف تیرش یهو خیلی به سمت پایین میاد طوری که به هدف نخوره ؟؟

دوست عزیز من تفنگمو روی 10 متر تنظیم کردم. ولی باهاش یه کلاغ رو توی 70 متری زدم بدون افت تیر.طوری که افتاد.البته تفنگ من 5/4 هست.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mahmadi - 2013-02-13 03:33 AM

سلام به اساتید گرامی اول از همه تشکر کنم به مدیریت و بچه های خوب این سایت که خیلی با حوصله و دقت به سوالهای ما تازه وارد و نا آگاه جواب میدن خیلی جای تشکر داره واقعا
که خیلی مردین.

میخواستم بدونم بهترین دوربین برای 350 چیه که دقیق و با دوام باشه و شفاف؟

بعد چه نوع ساچمه ای بهترین جواب رو روی 350 میده؟ کالیبر 4.5

آیا میشه 350 رو با یه دوربین خوب تو فاصله 50 متر صفر کرد؟

در آخر 350 در کالیبر 5.5 بهتره یا 4.5 ؟ چرا؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - arash1324 - 2013-02-13 09:00 AM

سلام
بهترين دوربين كه روي تفنگ هاي فنري مگنوم جواب بده باتوجه به محدوديت انتخاب ، ليپرز و سنتر پوئينت هست كه هر كدام از دوستان استفاده كردند راضي اند و انصافا شفافيت خوبي هم دارند و از تنظيم به ندرت خارج ميشن .
بهترين ساچمه جي اس بي و كراسمن هستند كه البته آقا حميد حكيمي از كراسمن راضي هستند و بهتر هست كه خودتون انواع ساچمه رو امتحان كنيد تا ببينيد تفنگ شما با كدوم ساچمه جواب ميده .
كاليبر هم كه نظر شخصي هست يكي 5/5 و يكي هم 5/4 رو انتخاب ميكنه ولي باتوجه به قدرت اين تفنگ و استفاده واسه شكار كاليبر 5/5 بهتر هست . بعلت تخريب بيشتر .Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masoudsalamat - 2013-02-14 09:08 PM

با سلام به همه دوستان گرامی
امشب قیمت این سلاح رو در شهر اهواز پرسیدم مخم سوت کشید 1600000 برای کالیبر 4.5 و 5.5 رنگ زاج مشکی مات روی لوله و پیستون شماره و نوشته داشت کالیبر بصورت سمبه کوب خورده بود لوگو دیانا چاپ اصطلاحا لیزری داشت ولی قنداق آنچنان با کیفیتی نداشت قیمت در شیراز خیلی پایینتره حداقل تا 3 4 روز پیش که اینجور بود چی شده که اهواز اینجوری قیمت میدن خدا عالمه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-02-14 09:23 PM

آقا مسعود تهران بین 1300000 تا 1400000 قیمت گذاشتن. دود از کله ام بلند شد وقتی قیمت اهواز رو خوندم.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masoudsalamat - 2013-02-15 01:28 PM

حق دارین قربان تهرون اسمش بد درفته که گرونی بیداد میکنه پرچمدار گرانی در تمام شهرهای ایران اهوازه حالا به چه علت من که دلیلی براش نیافتم حمید خان راجع به قنداق شما نظری ندارین؟ یه جورایی دیانا نمیزد به خصوص اینکه یه 350 کارکرده نسبتا تمیز داشت که 900 تومن قیمتش بود اون رنگ زاج و شفافیت قنداقش و کلا همه چیزش در ظاهر با این تفاوتهایی داشت این آکبنده طرح گونه روی قنداقش انگار یه حالت سوخته داشت البته همه جاش اینجور نبود ولی از زیر قوس جای گونه یه حالت سوختگی داشت البته خیلی مختصر در مجموع زیاد با چوب قنداق ارتباط برقرار نکردم نمیدونم شاید هم طفلک اصل بود ولی در مقایسه با تفنگهایی که قبلا از دیانا داشتم زیاد با کیفیت نبود

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-02-15 04:07 PM

مسعود جان نمیشه بدون دیدن اسلحه دقیق گفت که اصل بوده یا نه. اگر برات امکان داشت یه جوری ازش عکس بگیر و عکسشو بذار . ولی بندرت پیش میاد که دیانا تقلبی یا بهتر بگم مدل چینی تو بازار فروخته بشه چون قیافه تقلبی واقعا تابلوست. یکبار خودم رفته بودم فردوسی و بطور اتفاقی جلوی یکی از مغازه ها ایستادم و دیدم مغازه دار تفنگی رو به دو تا مشتری نشون میداد و میگفت 350 اصله. رفتم داخل و قیمت رو پرسیدم. 1100000 قیمت داد و اولین بار بود که 350 غیر اصلی رو دیدم. وقتی تفنگ رو تو دستم گرفتم اولین چیزهایی که توجهم رو جلب کرد سبکی تفنگ و قنداق اون بود که بجای چوب پلاستیکی بود و نمیدونم چه فلزی تو تفنگ بکار گرفته بودن که اینقدر سبک بود. البته هنوز هم اون مغازه دار این اسلحه رو داره و به اسم اصل میخواد بفروشه. در کل سعی کن تو خریدت کاملا دقت کنی و اگر شد یه جوری با گوشیت یه عکس از تفنگ مورد نظر بگیر تا دوستان هم در مورد اصل یا غیر اصل بودن راهنماییت کنن. موفق باشی.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-02-17 09:37 PM

با سلام خدمت دوستان. دیروز خواستم چند مدل ساچمه رو تست کنم و ببینم روی 350 کدوم بهتر جواب میده. موقع مسلح کردن متوجه شدم صدای خاصی از فنر یا قسمت پیستون در میاد. بعد از باز کردن اسلحه در کنار یکی از مدیران محترم متوجه شدیم که 2 تا حلقه از فنر شکسته. (و البته این را هم یادآور شوم که طفل معصوم یکساله داره کار میکنه و آخ نگفته.) در هر صورت فنر نو جایگزین شد و لگدش هم زیاد شد که البته تونستم تا حدودی مهارش کنم و موفق به زدن 4 تا کفتر شدم. اما یه سوالی از شما دوستان 350 به دست دارم. دوربین تفنگ در گذشته و حال تو 20 متر صفر شده. اما زمانی که تازه شروع به تیراندازی میکنم 10 الی 15 ساچمه اول هیشه پرت میخوره و بعدش دقیق میشه. ( به اصطلاح اسلحه تازه گرم میشه) سوالم از شما دوستان این بود که آیا این اتفاق برای شما هم پیش میاد یا فقط تفنگ بنده اینجوریه. دوست دارم شما هم تجربه خودتون رو بگید.اینم پرچم 350 که همیشه بالاست.Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2013-02-17 10:22 PM

ولی اقا حمید اگر من جای شما بودم فنر رو تعویض نمیکردم اگر فقط دو حلقه از ابتدا یا انتها فنر شکسته بود با کمی حرارت دان و بعدش هم صاف کردن و فرز زدن دوباره همون فنر رو جایگزین میکردم و از دقت و نرمی بیشتر تفنگ لذت میبردم .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-02-17 10:36 PM

رضا جان سلام. به نکته جالبی اشاره کردی که اصلا به ذهنم خطور نکرده بود. فقط مشکلی که وجود داشت این بود که فنر از حالت صاف بودن خودش خارج شده بود و از دو جا حالت انحرافی داشت.به نظرت این مورد هم قابل حل شدن هست یا خیر.