شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mayer - 2013-02-04 01:50 AM

راستش منم با خوندن متن دوستمون مبنی بر هد شات کردن کلاغه( اونم تو 100 متر انم با 4/5 )( انم با پرو مگنوم )
تصمیم گرفتم تمام سالهایی که اسلحه به دست بودم رو به خاطرات بسپرم
اسلحه هام رو هم بزارم رو دیوار Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2013-02-04 01:41 PM

با عرض سلام خدمت دوستان و عذر خواهی بابت این مطالبی که مینویسم. همه ما بدون هیچ ادعایی تو این سایت فعالیت داریم و چیزی که برام دقیقا مشخص شده اینه که وقتی با صداقت یه مطلبی رو مینویسم و کمک میخوام راهنمایی های زیادی بهم میشه. خوشبختانه تمام دوستانی که در این سایت فعالیت دارن همگی از تجارب بالا برخوردارن و بر کسی پوشیده نیست که اینجا کسی به کسی نمره یا جایزه نمیده. در رابطه با اون دوستمون persika که فرمودن هد شات کلاغ تو 100 متری ما به نظر شما احترام میذاریم و این استسناء رو میپذیریم . بنده خودم 350 دارم و بارها تو فاصله 100 متر برای زدن اشیاء اقدام کردم. و همیشه افت ساچمه برام محسوس بود. اما جای تبریک داره به شما که تونستید تو فاصله ذکر شده کلاغ رو بزنید اما دوست دارم باز هم این امتحان رو انجام بدید و ببینید ایا این کار شدنی هست یا خیر. اما خدمت دوستمون asfa عرض سلام و عرض کنم ساچمه مناسب برای 350 که خودم الان استفاده میکنم جی-اس-بی 16و18 گرین و کراسمن هالو پوینت است. پرومگنوم هم خوبه اما به شرط دستچین شدن. اما در این رابطه که فرمودین تو چه فاصله ای رو این تفنگ حساب کنین باید عرض کنم این بستگی به صفر دوربین و مهارت شما رو داره. بنده خودم تو20 متر صفر کردم و تا 40 الی 50 متر رو بهم جواب داده. اما فکر نکنم برای شکاری که غیر قابل دسترسی است فاصله بیشتر لازم باشه. البته این نظر بنده است. از همگی بابت زیاده نوشتن عذر میخوام.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asfa - 2013-02-04 02:05 PM

(2013-02-04 01:41 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان و عذر خواهی بابت این مطالبی که مینویسم. همه ما بدون هیچ ادعایی تو این سایت فعالیت داریم و چیزی که برام دقیقا مشخص شده اینه که وقتی با صداقت یه مطلبی رو مینویسم و کمک میخوام راهنمایی های زیادی بهم میشه. خوشبختانه تمام دوستانی که در این سایت فعالیت دارن همگی از تجارب بالا برخوردارن و بر کسی پوشیده نیست که اینجا کسی به کسی نمره یا جایزه نمیده. در رابطه با اون دوستمون persika که فرمودن هد شات کلاغ تو 100 متری ما به نظر شما احترام میذاریم و این استسناء رو میپذیریم . بنده خودم 350 دارم و بارها تو فاصله 100 متر برای زدن اشیاء اقدام کردم. و همیشه افت ساچمه برام محسوس بود. اما جای تبریک داره به شما که تونستید تو فاصله ذکر شده کلاغ رو بزنید اما دوست دارم باز هم این امتحان رو انجام بدید و ببینید ایا این کار شدنی هست یا خیر. اما خدمت دوستمون asfa عرض سلام و عرض کنم ساچمه مناسب برای 350 که خودم الان استفاده میکنم جی-اس-بی 16و18 گرین و کراسمن هالو پوینت است. پرومگنوم هم خوبه اما به شرط دستچین شدن. اما در این رابطه که فرمودین تو چه فاصله ای رو این تفنگ حساب کنین باید عرض کنم این بستگی به صفر دوربین و مهارت شما رو داره. بنده خودم تو20 متر صفر کردم و تا 40 الی 50 متر رو بهم جواب داده. اما فکر نکنم برای شکاری که غیر قابل دسترسی است فاصله بیشتر لازم باشه. البته این نظر بنده است. از همگی بابت زیاده نوشتن عذر میخوام.

ممنونم دوستان .
از پرو مگنوم استفاده کردم و همچنین از ts22 هم استفاده کردم با توجه به تعاریفی که از کراسمن هالوپوینت شنیدم این دفعه میخوام از این ساچمه استفاده کنم .
از اون 2 دوست عزیز هم خواهش میکنم این دفعه رو بیخیال شن و سلاح هاشون رو نفروشن و شکار رو نذارن کنار Khansariha (219) احتمالا اون دوستمون حواسش نبوده یا اشتباهی شده شما ببخشین !

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - حسین - 2013-02-04 02:06 PM

سلام درباره 350 من خودم تا 60 متری دقیق شکار زدم اما بالاتر از اون به نکات خیلی ریزی وابسته میشه اعم از ساچمه و دوربین و زومش و اینکه شما قلق تفنگ رو بدونی و مثلا بدونی چند میلدات بالاتر از شکار بگیری تو فلان فاصله برخورد میکنه و ............ اما من که نمیتونم تو 60-70 متری هدشات کنم حالا دوستان رو نمیدونم ...................................... موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - كولي - 2013-02-04 02:55 PM

سلام
منم از عجایب تیر اندزی با 350 بگم یکیو میشناسم کسب درآمدش با 350 هستش قبلا با گلوله زنی سگهای ولگردو میکشت و جنازشونو دونه ای 20 هزار تومان به شهرداری میفروخت ولی حالا بگفته خودش این کارو با مگنوم میکنه جدیدا فنر 350 شکسته بود که من بخاطر حمایت از سگای ولگرد درستش نکردم بیچاره سگا امان از این بشر دوپا ای اممممممممممممممممممممممان .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asfa - 2013-02-04 04:54 PM

(2013-02-04 02:55 PM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم از عجایب تیر اندزی با 350 بگم یکیو میشناسم کسب درآمدش با 350 هستش قبلا با گلوله زنی سگهای ولگردو میکشت و جنازشونو دونه ای 20 هزار تومان به شهرداری میفروخت ولی حالا بگفته خودش این کارو با مگنوم میکنه جدیدا فنر 350 شکسته بود که من بخاطر حمایت از سگای ولگرد درستش نکردم بیچاره سگا امان از این بشر دوپا ای اممممممممممممممممممممممان .

کار خوبی کردی درست نکردی .
کشورهای دیگه از این حیوونا حمایت میکنه و میبره جایی ازشون نگه داری میکنه اونوقت شهرداری کشور ما ....

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - persika - 2013-02-04 08:20 PM

اون فاصله 100 متری را مطمئن هستم.چون فایل اتوکد اون منطقه از شهر دارم و دقیقا فاصله محل شلیک تا هدف را چند بار اندازه گیری کردم.این جریان همه برای یه ماه پیش هست و فقط اوندفعه انجام شد و دیگه نتونستم.دوربین روی زوم 6 بود .و دقیق روی هدف..خودم هم از اثابت ساچمه و افتادن کلاغ کلی تعجب کردم.البته پیستون و سیلندر تفنگ همون روز توسط ژل زادو(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاری و روانکاری شده بود.ساچمه هم همون پرومگنوم گامو بود.اما فکر کنم تفنگ دچار دیزلینگ شد و چنان صدای انفجاری داد که من خودم گورخیدم...اما این اتفاقی بود که افتاد و یه واقعیت.......
بازهم به نظرم مهمترین چیز در 350مگنوم تنظیم تفنگ و دوربین هست که کاری بس دشواره. و اصولا خیلی " دوشواری " داره...هد شات کردن کلاغ توی فاصله 40تا60 متری که کاملا به نظرم طبیعی هست....فکر می کنم اینو اونایی که 350 دارن میدونن....من زمانیکه از فاصله 15-20متری حلب 17کیلویی روغن نباتی را هدف قرارمیدم از دوطرف حلب سوراخ میشه و ساچمه عبوری بعد از برخورد به دیوارهم از هم متلاشی و تیکه پاره میشه...به نظرم استفاده از این ژل بی تاثیر نیست.
البته این ژل یه افزودنی روغن موتور برپایه نانو کریستالهای کربنی و ساخت کشور اوکراین هست که میتونه خراشها و آسیبهای جزئی بدنه سیلندر و پیستون خودرو را در دمای عملکردی بالای 1000 درجه سانتیگراد با پوششی نانوسرامیکی که دارای سختی و مقاومت سایشی بالایی هست ترمیم کنه.من برای موتور ماشین گرفتم و کمتر از 2-3 قطره از میکسچر اون با روغن چرخ را داخل سیلندر تفنگ تزریق کردم و این نتیجه حاصل شده.......

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2013-02-05 12:09 AM

حالا شد حرف حساب شاید 1 بار اتفاق بیفته ولی نه اینکه شما میگین !!! (من یه 350 مگنوم4.5 دارم با ماشه تی 05 و دوربین نورکونیا .از فاصله 100 متری یه کلاغ را به راحتی هدشات میکنه.)

درضمن بارها راجبه گریس و ژل و ..... صحبت شده نه اینکه تاثیر مثبت ندارن بلکه باعث خرابی قطعات و عدم دقت میشن چقدر ما باید این حرفهای کلیشه ای رو بشنویم شاید 200000000000000000000 راجبهش بحث شده پس لطفا" دیگه ادامه ندین.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asman - 2013-02-05 11:02 AM

سلام به همگی 350 اصل نوشته های رو سیلندرش حکاکی شده و350 چینی بالیزر نوشتن راسته یانه / لطفا راهنمایی کنید که 350 چینی به جای اصل قالبمون نکنن قیمت 1250Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - aghajoon - 2013-02-05 11:12 AM

(2013-02-05 11:02 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی 350 اصل نوشته های رو سیلندرش حکاکی شده و350 چینی بالیزر نوشتن راسته یانه / لطفا راهنمایی کنید که 350 چینی به جای اصل قالبمون نکنن قیمت 1250Khansariha (8)

نه برادر راست نیست ! 350 که روی سیلندرش حکاکی شده یعنی ساخت قبل از سال 2004 و با ماشه t05 یا t01 و 350 که با لیزر نوشته شده ساخت بعد از 2004 و با ماشه t05 یا t06 .
الان همه 350 های نو که در بازار وجود داره روی سیلندرشون با لیزر نوشته شده و تفنگ نو و حکاکی شده نداریم.
برای اینکه 100 درصد هم مطمئن بشی شماره سریال سلاح را به کمپانی دیانا ایمیل بزن تا بهت بگند دقیقا در چه سالی تولید شده