شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - tinger - 2013-01-25 01:38 PM

(2013-01-25 10:44 AM)asfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم یه 350 پنتر دارم که 10 سانت از فنرش شکسته اول اینکه اگه با همین فنر کار کنه موردی داره ؟!!
دوم اینکه خیلی دوست دارم قنداقش چوبی باشه راهی هست ؟
و آخر هم اینکه چه فنری براش بگیرم بهتره و قیمتش چنده حدودا ؟؟؟

اكه تهراني و دل شير هم داري برو فردوسي بيش حسين مسلح تو باساز هم ميشناسنش فكر كنم يه قنداق مكنوم بشت ويترينش بود البته دسته كل يادت نره جون بداخلاقه! ولي قنداق كامبوزيت خيلي خوبه ها...

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alborzshop - 2013-01-25 07:20 PM

سلام
من فنر مگنوممو عوض کردم . البته چون اصلی پیدا نکردم از همین فنرهای رایج مگنوم استفاده کردم.
از روزی که اینکارو کردم دیگه تفنگم دقیق نمیزنه و صفر نمیشه.
انواع دوربینهای تاسکو و دیانا 24-6 روش بستم و الان هم سنتر 9-3 روش هست.
از ساچمه های پرومگنوم و مچ و جی اس بی هم استفاده کردم ولی باز هم نشد.
می خوام فنر قبلیشو روش بندازم تا ببینم چی میشه.
آیا عوض کردن واشر پیستون هم تو دقت اثر داره؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mehrdadjan - 2013-01-25 09:12 PM

(2013-01-25 07:20 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من فنر مگنوممو عوض کردم . البته چون اصلی پیدا نکردم از همین فنرهای رایج مگنوم استفاده کردم.

سلامKhansariha (48)
اگر خراب باشه چرا
از گریس یا روغن که استفاده نکردید
این مشکل برای یکی از دوستان من افتاد البته فنر اصلی گرفته بود۲ روز تفگ را باد گزاشتیم یکجا کمی ضعیف شد اما
دقیق شد کلیبر تفنگ شما چنده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asfa - 2013-01-25 10:45 PM

(2013-01-25 11:23 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگر می خواید با هموم فنر شکسته کار کنید باید تهش رو صاف کنید(با حرارت و سنگ کاری)
برای قنداق چوبی هم یا باید بگردید قنداقش رو توی بازار پیدا کنید یا اینکه بسازید. ولی بنظر من همون قنداق سنتتیک بهتره.
فنر هم که فنر خودش رو بگیرید که ایرانیش حدود 20 و فابریکش حدود 50 تومنه.
خوب پس بهتره با این فنرش اصلا کار نکنم و یه فنر فابریک براش بگیرم .
قنداق هم نمیگیرم پشیمونم کردین !ممنون !
راستی قیمت قنداق چوبی چنده ؟
(2013-01-25 01:38 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-25 10:44 AM)asfa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم یه 350 پنتر دارم که 10 سانت از فنرش شکسته اول اینکه اگه با همین فنر کار کنه موردی داره ؟!!
دوم اینکه خیلی دوست دارم قنداقش چوبی باشه راهی هست ؟
و آخر هم اینکه چه فنری براش بگیرم بهتره و قیمتش چنده حدودا ؟؟؟

اكه تهراني و دل شير هم داري برو فردوسي بيش حسين مسلح تو باساز هم ميشناسنش فكر كنم يه قنداق مكنوم بشت ويترينش بود البته دسته كل يادت نره جون بداخلاقه! ولي قنداق كامبوزيت خيلي خوبه ها...

نه دوست من تهران نیستم همون طور که گفتم قنداق رو عوض نمیکنم وقتی شما میگی خوبه لابد خوبه دیگه !چه دلیلی داره عوضش کنم آخه !!!!

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - lockal - 2013-01-26 12:17 AM

سلام
دوستان من یه 350 دارم با یه دوربین سنتر پوینت حدود 500 تا تیر زدم از اون اول که گرفتم دوربین روش بود ولی لگد ها باعث شده که جای پایه رو دوربین بمونه دوربین قر شده یه کم
به نظرتون چیکار کنم تفنگ رام بشه لگدش کم شه
البته گیریس کاری هم کردم قبلن ولی زیاد تاثیری نداشت

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - kingpaco - 2013-01-26 07:26 AM

داداش راستشو بخوای نگنوم 350 بدلیل فنر بلند و قدرتی که داره طبیعتا به همون نسبت دارای لگد سنگین و ارتعاش مضره.
اگه شما تفنگ آکبند تهیه کردین و درجا دوربین بستید که متاسفانه و با احترام اشتباه از شما بود Khansariha (8)

چند راهکار بدون دستکاری تفنگ اینها هستند
استفاده از پایه و دوربین مرغوب
استفاده از لاک تایت هم در تصاویر دیدم ولی قبول ندارمش
برای کنترل تاثیر لگد در دقت هم بهترین راه پیدا کردن نقطه اتکای تفنگه که بتونید سردست و تقریبا بی نقص تیراندازی موفق داشته باشین.
درنهایت میتونید با کوتاهتر کردن فنر دقت بیشتر در ازای قدرت کمتر داشته باشین

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - alborzshop - 2013-01-26 01:57 PM

(2013-01-25 09:12 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-25 07:20 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلامKhansariha (48)
اگر خراب باشه چرا
از گریس یا روغن که استفاده نکردید
این مشکل برای یکی از دوستان من افتاد البته فنر اصلی گرفته بود۲ روز تفگ را باد گزاشتیم یکجا کمی ضعیف شد اما
دقیق شد کلیبر تفنگ شما چنده
.
تفنگ من كاليبر 5.5 هست.
گريس پايه مس زده بوديم كه قدرتش خيلي ي ي ي ي ي زياد شده بود و فنر هم بسيار نرم شده بود.
وقتي ديديم دقت پايين اومده كل سيلندر و پيستون را با تينر 10000 شستيم كه فقط قدرت تفنگ كم شد و باز هم دقت نداشت.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2013-01-26 02:17 PM

احتمال داره مشگل از واشر سر پیستون هم باشه به دلیل استفاده از گریس پایه مس. .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - lockal - 2013-01-26 09:41 PM

(2013-01-26 07:26 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش راستشو بخوای نگنوم 350 بدلیل فنر بلند و قدرتی که داره طبیعتا به همون نسبت دارای لگد سنگین و ارتعاش مضره.
اگه شما تفنگ آکبند تهیه کردین و درجا دوربین بستید که متاسفانه و با احترام اشتباه از شما بود Khansariha (8)

چند راهکار بدون دستکاری تفنگ اینها هستند
استفاده از پایه و دوربین مرغوب
استفاده از لاک تایت هم در تصاویر دیدم ولی قبول ندارمش
برای کنترل تاثیر لگد در دقت هم بهترین راه پیدا کردن نقطه اتکای تفنگه که بتونید سردست و تقریبا بی نقص تیراندازی موفق داشته باشین.
درنهایت میتونید با کوتاهتر کردن فنر دقت بیشتر در ازای قدرت کمتر داشته باشین

الان پایه که لگد رو بگیره به دوربین آسیب نرسونه آنتی شوک باشه جایی میشناسید تهیه کنم؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - asfa - 2013-01-29 11:00 AM

سلام دوستان
من فنر 350 رو خریدم و خودم وصلش کردم ولی وقتی میخوام لوله تفنگمو بیارم پایین صدا میده صدای جمع شدن فنر .
چرا اینطوری شده ؟
گریس کاری میخواد یا بد جا رفته ؟