شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - حسین - 2012-12-17 08:19 PM

(2012-12-17 07:39 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون حسین جان
قیمتاشون چنده؟
و کیفیتاشون چطوره؟

والا یه مدل داره چسب سبز روش داره 1 ماه پیش 30 تومن بود ولی مدل اصلیش که مارک H&N و ساخت چک هست 45000 بود البته 1 ماه پیش!Khansariha (399)
تا فردا عکس 30 تومنی برات میزارم Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Mohammad_Ghorbani36 - 2012-12-17 10:01 PM

(2012-12-17 08:19 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-17 07:39 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون حسین جان
قیمتاشون چنده؟
و کیفیتاشون چطوره؟

والا یه مدل داره چسب سبز روش داره 1 ماه پیش 30 تومن بود ولی مدل اصلیش که مارک H&N و ساخت چک هست 45000 بود البته 1 ماه پیش!Khansariha (399)
تا فردا عکس 30 تومنی برات میزارم Khansariha (8)

ممنون حسین جان
250 تایی هستن دیگه؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Don Corleone - 2012-12-17 10:05 PM

دوستان مطالب مربوط به ساچمه رو تو این تاپیک دنبال کنید.ممنونKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-12-17 11:18 PM

دوستان در مورد مشکل تفنگ من بیشتر راهنمایی کنن صفحه 24 تتتوضیح دادم. آیا ساچمه سنگین مشکل رو حل میکنه خودم احساس میکنم لبه های واشر پیستون خیلی به سیلندر فشار میاره بخاطر همین ممکنه قدرتش افزایش پیدا نکرده باشه؟؟؟؟
منظورم صفحه 124 بود

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-12-19 11:26 AM

لطفا جواب بدید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-12-19 08:45 PM

(2012-12-17 11:18 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد مشکل تفنگ من بیشتر راهنمایی کنن صفحه 24 تتتوضیح دادم. آیا ساچمه سنگین مشکل رو حل میکنه خودم احساس میکنم لبه های واشر پیستون خیلی به سیلندر فشار میاره بخاطر همین ممکنه قدرتش افزایش پیدا نکرده باشه؟؟؟؟
منظورم صفحه 124 بود
دوست عزیز بنظرم اغلب دوستان جواب شما را دادند Khansariha (8)
یکی دو نکته هم بشما بگم
اول اینکه شما از کجا فهمیدید لبه های واشر داره به سیلندر فشار وارد میکنه ؟! مگر اینکه بگید زیادی بدنه سیلندر گرم میشه که اون یه بحث دیگه ای هست .
دوم اغلب دوستان پیشنهاد تست چندین مدل ساچمه را دادند که بهتره همین کار را انجام بدید مثل ساچم ههای جی اس بی اگزکت چه 16 و چه 18 گرینی هردو برای این مگنوم مناسبند.
سوم قدرت این تفنگ اگر بالای 25 ژول هست کمی مهارت تیراندازی را میطلبه و حتما باید بهترین حالت تیراندازی و روی دست سوار شدن تفنگ دستتون بیاد یعنی حتی اگر از تکیه گاه استفاده میکنید باز روی دست قرار بدید . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mojinjo - 2012-12-22 12:44 AM

سلام به همه دوستان. بالاخره منم یه دیانا 350 مگنوم خریدم.از وقتی که با سایت آشنا شدم آرزو می کردم یکی از این اسلحه های زیبا داشته باشم. راستش به پیام های شما که نگاه می کردم به شما قبطه می خوردم، ولی حالا منم یکی ازین خوشگلا دارم.
اینم ایمیل من: mojtaba.dehnavi@gmail.com

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Mohammad_Ghorbani36 - 2012-12-22 08:25 AM

(2012-12-22 12:44 AM)mojinjo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان. بالاخره منم یه دیانا 350 مگنوم خریدم.از وقتی که با سایت آشنا شدم آرزو می کردم یکی از این اسلحه های زیبا داشته باشم. راستش به پیام های شما که نگاه می کردم به شما قبطه می خوردم، ولی حالا منم یکی ازین خوشگلا دارم.

سلام مبارک دوست عزیز بهتر بود سلاحتون رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی و عکس میذاشتید ازش
در هر صورت مبارک باشه و یه عمر ماشش براتون بچکه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - mojinjo - 2012-12-23 03:14 PM

(2012-12-22 08:25 AM)Mohammad_Ghorbani36 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-22 12:44 AM)mojinjo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مبارک دوست عزیز بهتر بود سلاحتون رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی و عکس میذاشتید ازش
در هر صورت مبارک باشه و یه عمر ماشش براتون بچکه

ممنونم محمد جان

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-12-25 03:33 PM

سلام علی آقا ممنون از راهنمایتون. در مورد اینکه گفته بودید از کجا میدونم که واشر به جداره سیلندر فشار میاره باید بگم موقع تعویض واشر و فنر وقتی میخواستم پیستون رو جا بزنم پیستون به راحتی توی سیلندر نمیرفت و مجبور شدم ضربه بزنم پشت پیچگوشتی و با کلی دردسر جا رفت و خودم دیدم که واشر به زور میرفت جلو حالا سوالم اینه این مسعله باعث نمیشه که هنگام شلیک پیستون با قدرت کمتر به پشت بزنه و در نتیجه قدرت تفنگ کمتر بشه؟؟؟؟؟؟؟