شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - HALFMAN2010 - 2012-11-20 09:26 PM

(2012-11-20 09:12 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ 350 باز یه سوال من هر دفعه میرم بیرون 100 تا تیر میندازم حالا میخوام ببینم اگه لوله رو هر دفعه با پارچه ای دارم داخلشو تمیز کنم به خان ها آسیبی نمیزنه؟
البته پارچه بسیار نرم و ملایمی هست!؟
ضرر نداره؟ به خان؟؟

حسین جون نه تنها آسیب نمیرسونه بلکه خیلی هم مفیده
رو دقت هم تاثیر مثبت میذاره
اگه اول با یه پارچه روغنی تمیز کنی و بع با یه پارچه خشک اونو تمیز کنی نتیجه بهتری میگیریKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - حسین - 2012-11-20 09:45 PM

(2012-11-20 09:26 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-20 09:12 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ 350 باز یه سوال من هر دفعه میرم بیرون 100 تا تیر میندازم حالا میخوام ببینم اگه لوله رو هر دفعه با پارچه ای دارم داخلشو تمیز کنم به خان ها آسیبی نمیزنه؟
البته پارچه بسیار نرم و ملایمی هست!؟
ضرر نداره؟ به خان؟؟

حسین جون نه تنها آسیب نمیرسونه بلکه خیلی هم مفیده
رو دقت هم تاثیر مثبت میذاره
اگه اول با یه پارچه روغنی تمیز کنی و بع با یه پارچه خشک اونو تمیز کنی نتیجه بهتری میگیریKhansariha (8)

این پارچه روغنی ( چه روغنی باشه چرخ خیاطی؟)
ضمنا این روغن تو لوله مونده باشه باعث دیزلینگ و ......... نمیشه ؟Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hamidhakami - 2012-11-21 01:28 AM

حسین جان سلام. من برای تمیز کردن لوله تفنگم از جا لباسی فلزی استفاده میکنم . جا لباسی رو کاملا صاف کردم تا هیچ پیچ و خمی نداشته باشه. بعد یک تیکه پارچه که بهش روغن چرخ خیاطی زدم رو دو بار از قسمت ساچمه گذاری و دو بار هم از سر لوله رد میکنم. البته با همان میله جا لباسی. بعد هم با یه پارچه خشک این دفعه سه بار . اینطوری لوله تمیز میشه و خودت میبینی پارچه تمیز به چه روزی در میاد.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-11-21 10:18 PM

سلام به همه دوستان. چند روز پیش یه فنر و یه واشر پیستون خریدم که واشر و فنر تفنگمو عوض کنم وقتی تفنگ رو باز کردم با یه صحنه بسیار ناراحت کننده مواجه شدم که هنوز اعصابم براش خرابه ابتدای پیستون از جایی که به واشر چسبیده ترک خورده بود زنگ زدم با آقا مسیح صحبت کردم گفت باید جوش آرگون یا جوش س ا دو بزنی بعد ببریش تراشکاری از آقا مسیح تشکر میکنم لطفا بقیه اساتید هم نظر بدن عکسش رو هم میزارم.[img]http://[/img]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - THUNDER - 2012-11-21 10:37 PM

فرهود جان لینک عکس رو ظاهراً پیست نکردید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-11-21 11:08 PM

سلام دوستان کسی پرو مگنوم و مچ جدیدا با 350 کالیبر 4.5 تست کرده ؟؟ چطوره؟؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2012-11-21 11:16 PM

(2012-11-21 11:08 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی پرو مگنوم و مچ جدیدا با 350 کالیبر 4.5 تست کرده ؟؟ چطوره؟؟

پرو مگنوم 4.5 اصلا روی مگنوم 350 دقت نداره و منظورت مچ جدید پرو مچ هست اون هم جواب نمیده
من ساچمه های که رو مگنوم 350 4.5 تست کردم و جواب گرفتم بارکودا و جی اس بی 10 گرینی بوده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2012-11-21 11:36 PM

فرهود جان تنها روش درست شدن پیستون اسلحه همونی بود که خدمتتون گفتم جوش سی او دو جوش متمرکزه و میتونم بگم مثل اولش میشه .

و درخصوص لوله بیشتر لوله هرو باید بعد تمیز کردن با روغن های مخصوص با اسپری خشک تینر یا بنزین چربی زودای کنید چون چربی روی دقت خیلی از تفنگ ها نتیجه منفی داره. Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - کوهنورد - 2012-11-22 12:01 AM

با تشکر از راهنمایی های خوب مسیح جان یه سوال هم برای من پیش اومد که در این موارد ایا نمیشه از جوش برنج استفاده کرد ؟ من از جوش برنج شاهکار های زیادی دیدم یکی از خواص بسیار عالی ان الاستیسیته بالاست بطوریکه من تا حالا ندیدم جوش برنج بشکنه ، از کناره اش چرا ولی خودش نه .البته یه مقدار زیادی بستگی به مهارت اپراتور یا همون جوشکار هم داره نباید از شعله با اکسیژن بالا استفاده بشه اگر روی برنج زاج میگرفت میشد جوش اول اسلحه سازی .

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - فرهود - 2012-11-22 12:12 AM

ممنون مسیح جان پیستون رو با خودم آوردم سر کار با جوشکارای اینجا در میون گزاشتم گفتن بیار برات جوش آرگن میدیم بعد میدم تراشکارای سر کار تیغ بندازن راستی علت ترک خوردن چی میتونه باشه البته اصلا روغن یا گریس یا چیز دیگه استفاده نکردم. ممنون

[img]SDC18546[/img]