شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-07-21 09:11 AM

سلام خدمت دوستان عزیزKhansariha (8)
یه مطلب مهم هم اینه که حتما پیچ و مهره و حتی واشر هارو یا با بنزین ویا با استون کاملا تمیز کنید!
ما چندین ساله که رو تعمیر موتور ماشینهای سنگین کار میکنیم و شستن پیچ و مهره حتی جایی که پیچ بهش بسته میشه خیلی خیلی مهمه! اولا باعث میشه که پیچ بیشتر از حد توان و مقاومت پیچشیش بسته نشه و برعکس مقاومت و عکس العمل پیچ در مقابل ارتعاش و ضربههای موتور واسه شل شدن پیچ چندین برابر میشه!
تفنگ هم عین همین مسله هستش.
ضمننا یادمون که نره بعد از انجام این کارها واسه تنزیم سایت نشانه گیری از یه پایه یا همون "bipod" هم استفاده کنید.من پلاستیکی شو خریدم خیلی هم خوب جواب میده!
این و هم بگم که من از دوربین استفاده نمیکنمKhansariha (214)
و همین طور سایت نشانه گیری عقب تفنگ رو هم یه مثقال دستکاری کردم که ایراد تکون خوردنش کاملا برطرف بشه که اگه خواستین توضیح میدم.موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - aminbest - 2011-07-28 09:34 PM

با سلام من می خواستم برای مگنومم فنر نو بگیرم حالا می خواستم بدونم توی تهران از کدوم مغازه فنر بخرم که اصل باشه من خودم تهران زندگی می کنم اگر میشه اسم مغازه با آدرس رو بهم بگید

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - david - 2011-07-28 09:48 PM

به هیچ وجه فنر اصل المان در بازار نیست.مطمین باش دوست منKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - aminbest - 2011-07-28 09:53 PM

پس جایی که حداقل از اونجا کسی گرفته باشه و تست کرده باشه و خوب جواب داده باشه

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - بهنام تک تیر - 2011-08-02 04:02 AM

سلام. اقا یاشار لطفا توضیح بدین اخه مگسک عقبی تفنگ من هی پیچهاش شل میشه و وقتی سفت میکنم هم به چپ و راست بازی داره. چطور رفع میشه. راستی کسی میدونه این مگسک بلندها و خشکلها که رو وایرخ 55 هم سواره ایا تو بازار هست. تو سایتها دیدم واسه فروش گذاشتن ولی نمیدونم چی بهش میگن

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2011-08-02 10:21 AM

(2011-08-02 04:02 AM)بهنام تک تیر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. اقا یاشار لطفا توضیح بدین اخه مگسک عقبی تفنگ من هی پیچهاش شل میشه و وقتی سفت میکنم هم به چپ و راست بازی داره. چطور رفع میشه. راستی کسی میدونه این مگسک بلندها و خشکلها که رو وایرخ 55 هم سواره ایا تو بازار هست. تو سایتها دیدم واسه فروش گذاشتن ولی نمیدونم چی بهش میگن
بهنام جان مگسک عقبی نداریم شاید منظورتان دستگاه نشانه روی باشه ؟! اگر یک سری به تاپیک زیر بزنید بعضی مدلهاش مطرح شده در ضمن یکی دو نمونه را من در طبقه اول پاساژ نیکان در فردوسی قبلا دیده ام خواستی یک سری اونجا بزنید . Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-02 05:04 PM

(2011-08-02 04:02 AM)بهنام تک تیر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (96) باعرض سلام خدمت همه دوستانKhansariha (8)
خدمتتون عرض کنم که ظاهرا جنابعالی موقع تمیز کردن سایت نشانه گیری یا همین طوری از رو کنجکاوی پیچ بغلی سایت نشانه گیری اسلحتون رو بدون احتیاط باز کردین و اون توپی فلزی کوچول موچولوش افتاده!!! اگه قضییه اینطوری باشه پیدا کردن اون توپی از بازار خیلی اسون هستش!Khansariha (256)
حالا کاره اون توپی اینه که موقع هر بار پیچوندن پیچ,اجازۀ حرکت اضافی به پیچ رو نمیده.
موفق باشیدKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2011-08-02 05:16 PM

(2011-07-28 09:48 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به هیچ وجه فنر اصل المان در بازار نیست.مطمین باش دوست منKhansariha (8)

پورنگ جان من انواع مدلهای دیانارو فنر اصل المانشو میتونم تهیه کنم هست داداشم Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - yashar - 2011-08-02 05:21 PM

حالا من یه سوال فنی دارم!
اون 2تا پیچ بغل اسلحه رو که زیر قنداق هستش و لوله رو به سیلندر وصل کرده رو بعد یه مدت میشه سفت کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (172)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - masih.hunter - 2011-08-02 05:24 PM

متوجه نشدم!!!!!!! yashar عزیز البته که میشه سفت کرد