شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-09-26 08:46 PM

داداش من عکس ندارم بزارم ولی همینجوری از روی تجربه برات توضیح بدم.البته روش من بدون استفاده از فنر جمع کن و ... هست.امیدوارم متوجه بشی.

1-اول از همه که باید پیچ های قنداق رو باز کنی.
2-بعد از اون در قسمت پایین تفنگ دوتا پین هست که برای باز کردن پین ها یکم فشار لازمه.یعنی تفنگ رو بصورت عمودی روی یک لبه محکم قرار بدید (البته مواظب ضامن باشید که بهش فشار نیاد) و با کمی فشار به سمت پایین با یه پیچ گوشتی پین ها براحتی بیرون میان.
3-به محض بیرون آمدن پین ها سیستم ماشه کاملا آزاد شده و بیرون میاد.
4-پس از خارج کردن ماشه ،فنر به همراه لوله هادی فنر بیرون میاد.
5-اگر قصد تعویض یا بازبینی پیستون و واشر سر پیستون رو دارید مجبورید که پیستون رو هم بیرون بیارید.مزیت 350 مگنوم نسبت به دیگر کمر شکن ها اینه که بازوی مسلح کننده از دوقسمت تشکیل شده.به راحتی و بدون نیاز به باز کردن لوله میتونید این کار رو انجام بدید.فقط با خم کردن بازو در قسمت لولایی شکل،بازو از پشت پیستون و از داخل سیلندر آزاد شده و بعد از آن میتونید پیستون را کاملا بیرون بیارید.

به همین راحتی کلیه اجزای داخلی اسلحه رو میتونید باز کنید.بستنشم دقیقا برعکس مراحل رو انجام بدید.
در حین بازکردن دقت لازم رو داشته باشید که قطعات چطور و در چه زاویه ای قرار دارند تا موقع بستن دچار مشکل نشید.

این ساده ترین روش برای باز و بست هست.
موفق باشیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezashirali - 2012-09-29 12:10 AM

با عرض سلام خدمت دوستان

راستش من یه خورده به واشر سر پیستون 350 خودم شک کردم . مکش و خروج هوا رو تست کردم . به نظرم خوب انجام میده ولی یه خورده حس می کنم قدرتش کم شده.بدبختی یه کرنوگراف هم ندارم که تستش کنم. حالا کسی واشر سر پیستون اوریجینال مگنوم 350 رو سراغ داره ؟ قیمتش چقدره حدودا؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-09-29 06:41 AM

داداش اگه احساس میکنی قدرت تفنگ کم شده 3دلیل میتونه داشته باشه.
1-اگه کم شدن قدرت همراه با کم شدن صدای تفنگ هست میتونه علتش از فنر باشه.اگه ناگهانی صدای تفنگ کم شده شاید 1-2 حلقه از قسمت پایین فنر شکسته باشه.

2-واشر یا اورینگ سر لوله.خیلی تو قدرت و همچنین دقت کمرشکن ها موثره.اگه زیاد پایین رفته باشه(کوبیده شده) میتونید یه کمی پنبه زیرش بذارید و اونو بالاتر بیاری و مشکل حل بشه.البته اگه خود اورینگ سالم باشه.

3-واشر سر پیستون که بعید میدونم زیر 7-8 هزار شلیک خراب شه.البته میتونید پیستون رو باز کنید و اگه لبه های اون خورده شده تعویضش کنید.

قیمت واشر سر پیستون 350 حدود 20000تومن هست.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ALIANA-54-T06 - 2012-10-01 11:08 AM

دوستان ببخشید همینجوری سایت زیر ذره بین و کنکاش ناظران محیط بانی و سلاح و مهمات هست لطفا از تغییر سلاح و حتی ساچمه چه شوخی و چه بصورت ایده چیزی بیان نکنید که خلاف مقررات و قوانین هست و با متخلفین نیز برخورد خواهد شد .
پستهای نامربوط پاک میشوند.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - milad123 - 2012-10-01 12:25 PM

پست بی ربط پاک شد.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - حسین - 2012-10-02 10:03 PM

سلام یه سوال برا 350 به نطرتون ساچمه پرومگنوم 15 گرینی خوبه یا تی اس 22 گرینی؟Khansariha (214)

میدونم بهترینش باراکودا هست اما تو ارزون ها میخوام بدونمKhansariha (399)
با تشکرررررررررر

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - rezakaraj - 2012-10-02 10:09 PM

من تو تست های که انجام دادم از پرومگنوم بیشتر راضی بودم به نسبت ts22 ولی اگر پروهانتر بتونی گیر بیاری از هر دو اینها بهتره.

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-10-02 10:27 PM

باسلام اینم فنر اصل 350 که دیروز بدستم رسید Khansariha (48)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وازهمین جا ازعلی اقای گل برای راهنمایی وداداش مسیح عزیز بابت زحمت تهیه وارسال کمال تشکر وفدردانی رادارم Khansariha (8)

راستی دوستان تفنگ بنده کالیبر 4/5 هست و ساچمه های گامو مچ وپرومگنوم وهمینطور ساچمه ایرانی نخجیر وپیمان استفاده میکنم وفاصله 25 تا30 متر بامگسک جواب میده وراضی هستم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ham - 2012-10-02 11:53 PM

داداش مبارکه.
از کجا گرفتی؟
چند؟

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - hunter extreme - 2012-10-03 04:42 AM

(2012-10-02 11:53 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش مبارکه.
از کجا گرفتی؟
چند؟

تشکر قابل شماراندارد Khansariha (8)

والا همانطور که گفتم داداش مسیح زحمتشو کشید وفکر کنم ایشان از همان اصفهان تهیه کرده

قیمت هم باهزینه ارسال به شهرستان دشتستان با پست 76 تومن شدKhansariha (214)

یاعلی........