شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 350-diana 350 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 350-diana 350 (/showthread.php?tid=27)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - بهنام تک تیر - 2011-06-18 05:08 AM

معذرت میخام. حق با شماست
راستش اسلحه من چینیه و چون کپی ۳۵۰ ساخته واسه همین خودمو جول کردم بین شما.فکر نمیکنم بی ربط باشه لااقاش اینه که من و بچه ها تفاوت بین دیانا۳۵۰ و ۳۵۰چینی رو بفهمیم. مال من کاملا شبیه مگنوم هست ولی من مگنوم۳۵۰ اصل رو دست نگرفتم که بدونم قدرتش چقدره.مال من که در اخر اسم مارک ومدلش رو مینویسم تونست ۵تا قوطی فلزی کنسرو رو با تیر سر ساف سوراخ کنه.نمیدونم این کارش طبیعیه یا از قدرت زیادش خبر میده. اگه امکان داره بچه های ۳۵۰دار یه همچین امتحانی کنن نتیجش رو بهم بگن. جای دیگه پیدا نکردم فقط تو تایپیک مگنوم۳۵۰ تابحال به سوالات ذهنیم جواب داده. ممنون. تفنگ من مارک XTSG mangom1000 مدل xt206 کالیبر۵/۵ هست.میگن قیمتش بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هست. من من که خیلی راضیم. پایه دوربین حتما باید یک تکه باشه چون لگد قوی داره و صدای شلیک قوی.دقتش هم خوبه.شاید کسی عشق مگنوم باشه ولی پولش اندازه نباشه مطمعنا این تفنگ ارضاشون میکنه میتونم بگم فقط ارم دیانا رو نداره ولی همه چیزش همونه. البته هیچ جای تفنگ نزده ساخت چین ولی به گفته دوستان چینیه که لابد هست دیگه. امیدوارم موضوع بی ربط نباشه. متشکرم

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - Ali - 2011-06-18 12:06 PM

بهنام جان برای تست قدرت از قوطی روغن نباتی استفاده کن و ببین چند ورق رو رد میکنه!یعنی چندتا حلب روغن نباتی بذار پشت سر هم و تیر بزن(با ساچمه سر گرد نه سر تخت) نتیجه رو بگو تا دوستان بگند تفنگت چقدر قویه،درمورد این تفنگ شما شنیدم و خیلی دوست دارم ببینم

RE: دیانا 350 مگنوم - amin35190 - 2011-06-20 09:39 PM

(2011-01-18 01:38 PM)Cz452 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود يك هفته پيش يك مگنوم 350 صاحب شدم
به علاوه يه دوربين Bushnell كه 32*9 -3 هست و يك پايه LEUPOLD داره
همون روز اول با چند تا تير بعلاوه داخل دوربين چرخيد
من هم بردم تعميرگاه دوربين شكاري يارو تعميركاره گفت دوربينت تعطيله و به خاطر لگد زياد تفنگته و هر دوربيني بندازي همينه و بايد با مگسك بزني
دوستان كمك كنند آيا حرفش درست بوده؟ اگه نبوده چه دوربيني واسه تفنگ من مناسبه و بازي در نمياره
بابا به كي بگم با مگسك حال نميكنم و فقط دوربينو عشقه
خواهشا دوستان راهنمايي كنند

راست گفته منم خواستم یه مگنوم 350 دست دوم بخرم فروشنده گفت دوربین روش جواب نمیده بخاطر لگدش خرابش میکنه و فقط با مگسک باید بزنی منم گفتم باید تفنگم دوربیندار باشه گفت بدو بچه بدو برو بیرون با بابات بیاKhansariha (226)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - farhad_ss54 - 2011-06-21 08:01 AM

به نظر منم برای 350 دوربین مناسب نیست
اگرم کسی دوست داره دوربین بذاره این دوربین های زوم ثابت خیلی بهترند و بهتر جواب می دند
من خودم یه زیس دارم شاید با 350 در حدود 1000 تا تیر زدم هنوز اخ نگفته

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - نظري - 2011-06-21 08:15 AM

تفنگ 350 اگر نو هستش حداقل بايد يه 500 تايي تير بزني بعد دوربين وصل كني. تا فنر نرمتر و ضربه اش كمتر بشه. طبق تجربه خودم و صحبتهاي دوستان دوربين ليپرز براي اين تفنگ واقعا خوب جواب داده و من الان شايد بيش از 2000 تير باهاش زدم ( گوش شيطان كر و بزنم به تخته) مشگل خاصي پيش نيومده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - عبدالرحمن - 2011-07-01 09:09 AM

والا من مگنوم داشتم دوربین 150 تومنی گامو هم انداختم روش جواب نداد .. حتی دوربین رو باز کردم و با مگسگ حدود 3 یا 4 هزار تا تیر هم زدم اما بازم دوربین رو نصب کردم جواب نداد .. از نظر من واسه مکنوم دنبال دوربین نگرد با همون مگسک حلش کن ..

نقل قول :دوستان منم دیانا دار شدم اونم از نوع27s دارم ذوق می کنم

مبارک باشه امین جان فقط لطف کن مطالبت رو تو تاپیک خودش ارسال کن .. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ATGroup - 2011-07-01 12:38 PM

والا من الان حدود 8 ساله 350 دارم روز اولی که خریدم یه دوربین TASCO 3*9-40 روش بستم تا همین یه سال پیش هم روش بود گمونم نمونه اصلیش بود شاید کلا 3 یا 4 بار از تنظیم خارج شد تازه اونهم خیلی جزئی بعد اون هم یه LEAPERS 4*16-56 که اونهم گوش شیطون کر بدون مشکل کار میکنه هیچ نیاز به تنظیم مجدد پیدا نکرد البته یه چند هفته ایی دوربین BSA 6*24-44 روش بستم که اونهم خوب بود در مجموع می تونم بگم درسته شدت ضربه ایی که تو 350 به دوربین وارد میشه زیاد اما اگه با همون وسواسی که دنبال قویترین و با کیفیت ترین محصول المانی هستیم با همون وسواس یه دوربین خوب و مناسب این اسلحه تهیه کنیم مشکل خاصی نخواهیم داشت.
قضیه همون ضرب المثل هست که میگه يـا مـکن بـا پيل بـانان دوستي يا بنا کن خانه اي در خور پيل
خدایش شما خودتون قضاوت کنید پست ها رو هم بخونین اکثر دوربین هایی که مشکل واسشون پیش اومد اصلا مناسب این اسلحه بودن ! تو چه سطحی از کیفیت بودن بازم میگم ممکنه استثناهایی هم باشه اما قریب به اتفاق مقصر خود ما بودیم با انتخاب نادرستمون نه اینکه من خیلی رو 350 تعصب داشته باشم یه زمانی بود که همین 350 خودم دیگه به هیچ وجه نیاز های منو تو دقت تیراندازی بر اورده نمی کرد اما با راهنمایی عزیزان اهل فن یه چیزهایی رو واسه دقت بیشتر تغییر دادم اول از همه ساچمه مناسب که خوب اینو همتون بهتر از من میدونید بعد یه دوربین مناسب و با کیفیت بالا و از همه مهمتر نحوه تیر اندازی درست با این اسلحه . این راهنمایی ها خیلی به من تو کسب رضایتم از این اسلحه و تیراندازی کمک کرد . اما با همه این تفاسیر یادمون نره این اسلحه رو همه ما برای قدرت و کیفیت ساخت بالای اون واسه شکار انتخاب کردیم توقع ما باید متناسب با این تفنگ باشه .
خیلی پر حرفی کردم چون دلم واقعا پر بود همش میگن 350 دوربین خراب کنه یا دقت نداره ....
[/size]

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2011-07-08 06:54 PM

با سلام به همه عزیزان. یه موردی هست که قبلا هم مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم اینکه موقع خرید 350 مگنوم متوجه شدم محل قرار گیری ساچمه حالت دایره کامل نداره و بیضی شکله این مورد در 3 تا تفنگ نو مشاهده شد و باعث شد که وایروخ بگیرم. البته بعدا در فروشگاهی دیگه مورد بی نقصی دیدم و قصد خرید دارم.به دلیل اینکه چندی قبل بحث داغ کیفیت دیاناهای جدید نظرم رو جلب کرد لازم دونستم حداقل در این مورد نظر سایر دوستانم را بدونم.ایا مورد مشابه دیده شده است؟ ایا امکان وجود دیانا تقلبی در بازار وجود دارد؟ لطفا دوستان از نظر دادن دریغ نفرمایند. ارادتمند همه شما عزیزان

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - ln 1 - 2011-07-16 09:10 PM

اقا این سوال ما کپک زد کسی جواب نمیده

RE: معرفی دیانا 350-diana 350 - AIRKING - 2011-07-16 10:13 PM

من نمی دونمKhansariha (8)