شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی
ar3000 & ar2000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: ar3000 & ar2000 (/showthread.php?tid=263)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: ar3000 & ar2000 - damoon_61 - ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۸:۱۳ عصر

یکی از دوستان خیلی راجع به ar1000 و ar2000 تو گوش من خوند ولی خب صرف چینی بودن این سلاح باعث میشه طرفش نوم با خوندن این مطالب بالا مشتاق شدم بدونم واقعا میخوام بدونم این سلاحها اینقدر دقیق و قوی هستند یا نه ؟؟؟؟
مشتاقم عکس و فیلم های مربوطه رو ببینم

RE: ar3000 & ar2000 - Marksman - ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۸:۱۹ عصر

دامون جان ما هم منتظريم...Khansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - farzzin - ۱۳۹۰-۹-۲ ۰۲:۱۸ عصر

اگه اینقدر خوبه من خودم یه دوجینشو همین حالا خریدارم. یه پی سی پی ۱۸۰ هزار تومن مگه بده؟

RE: ar3000 & ar2000 - Marksman - ۱۳۹۰-۹-۲ ۰۲:۲۵ عصر

فرزین جان چرا یه دوجین شما فداکاری کن یکیشو بخر یه گروپ تو 50 متری باهاش بگیر این دوست عزیزمون که مدعی بودن دو ماهه ما رو منتظر گذاشتن.Khansariha (54)

RE: ar3000 & ar2000 - david - ۱۳۹۰-۹-۲ ۰۴:۲۴ عصر

همچنان دوست خوب منتظر هستیم. با تفنگ ای ار 2000 در 200 متری شاهکار شما را ببینیم. ممنون از لطف شما دوست خوب در صورت امکان حتما یک فیلم چندین ثانیه ایی و عکس بگذارید با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: ar3000 & ar2000 - poya 2000 - ۱۳۹۰-۹-۳ ۱۲:۵۹ صبح

سلام خدمت تمام دوستان و اساتید عزیز

من مدل آ ار 1000 رو داشتم واقعا به نسبت قیمتش تفنگ خوب و با کیفیتی بود

این تجربه شخصی من از این سلاح بود آمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نه تو 200 متر آخرش 40 متر با مگسک

ولی واقعا به نسبت قیمتش اسلحه قوی و دقیقی بود با ماشه بسیار حساس و خوب

دامون جان اگه منظورت منم که تو گوشت خوندم اینو بگیری من غلط کرده باشم شما خودت استادی

من فقط تجربمو گفتم ..........همین . خودمم دیگه نمیخرمش چون دنبال یک اسلحه دیگه واسه تست کردن هستم ولی واسه دوستانی که زیر 200 تومن دنبال اسلحه قوی
با دقت خوب هستند توصیه میکنم اینو بگیرن

RE: ar3000 & ar2000 - mohsen7043 - ۱۳۹۰-۹-۴ ۰۸:۳۶ عصر

سلام خدمت تمام دوستان
من میخواستم یک تفنگ بادی چینی که مدل آن b11 کالیبر 4.5 هست را به شما معرفی کنم من این تفنگ را تیر ماه 90 از فروشگاه سمسارزاده واقع در چهار باغ عباسی اصفهان به قیمت 130 هزار تومن خریداری کردم که یکی از بهترین شکارهام با این تفنگ شکار کبوتر از فاصله تقریبا 50 متر از روی سیم برق بود. مشخصات این تفنگ را برای شما نام میبرم :
مزایا:
1-تفنگی نسبتا زیبا و تقریبا شبیه به 350 مگنوم.
2-سرعت شلیک در دهانه لوله 300 متر واقعی در کالیبر 4.5 وقدرتی معادل دیانا 35 به طوری که دله روغن نباتی را در فاصله 30 متر از دو طرف سوراخ میکند که برای شکار کبک و خرگوش در فاصله 30 متر بسیار مناسب است و من بیشنهاد میکنم کالیبر 4.5 بردارید.
3-خانکاری بسیار خوب در لوله تقریبا مثل دیانا.
4-دقت در شلیکهای اول زیاد جالب نیست ولی بعد از 100 تیر یا 200 تر خوب میشود یعنی دقت از 10چیزی حدود7یا 8 است که مناسب شکار است.
5-واشر سر لوله اورنگی میباشد و چرمی نیست و بسیار دیر خراب میشود.
6-فنر b11 از 37 حلقه درست شده که ضخامت حلقه برابر فنر زیرتاشو H است.
7-دارای ضامن اطمینان شبیه دینا میباشد.
8-از نظر کیفیت ساخت از رنجر و مخصوصا کرال بهتر میباشد.

معایب:
1-برای مسلح کردن این تفنگ قدرت زیادی لازم است.
2-این تفنگ در ابتدا درای لگد زیاد میباشد ولی بعد از 500 تیر خوب میشود و لگد آنچنانی ندارد.
3-شیار دوربینی که روی تفنگ قرار دارد مثل تفنگهای چینی 62 میباشد که اصلا به درد دوربین سوار کردن نمیخورد وتوصیه میکنم که با مگسک کار شود.
4-وزن سلاح در حد دیانا 350 مگنوم میباشد که کمی سنگین است یعنی برابر 3.8 کیلوگرم
5-چوب قنداغ تفنگ کمی حساس میباشد و کیفیت دیانا و گامو را ندارد و زود خش برمیدارد.
6-بعد از مسلح شدن ساچمه را باید زودتر شلیک کنیم چون فنر ضعیف میشود.
7-تفنگ را نباید روغنکاری کنیم چون واشر پمپش چرمی نیست.

خوب حالا مزایا و معایب این تفنگ گفته شد که هر تفنگی هر دوی اینها را دارد.
من به کسانی که زیاد اهل خرج کردن نیستند وبه دنبال تفنگی با قدرت مگنوم هستند این تفنگ را پیشنهاد میکنم
با تشکر مخلص تمام بچه های سایت.Khansariha (256)

RE: ar3000 & ar2000 - poya 2000 - ۱۳۹۰-۹-۵ ۰۱:۱۰ صبح

(۱۳۹۰-۹-۴ ۰۸:۳۶ عصر)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تمام دوستان
من میخواستم یک تفنگ بادی چینی که مدل آن b11 کالیبر 4.5 هست را به شما معرفی کنم من این تفنگ را تیر ماه 90 از فروشگاه سمسارزاده واقع در چهار باغ عباسی اصفهان به قیمت 130 هزار تومن خریداری کردم که یکی از بهترین شکارهام با این تفنگ شکار کبوتر از فاصله تقریبا 50 متر از روی سیم برق بود. مشخصات این تفنگ را برای شما نام میبرم :
مزایا:
1-تفنگی نسبتا زیبا و تقریبا شبیه به 350 مگنوم.
2-سرعت شلیک در دهانه لوله 300 متر واقعی در کالیبر 4.5 وقدرتی معادل دیانا 35 به طوری که دله روغن نباتی را در فاصله 30 متر از دو طرف سوراخ میکند که برای شکار کبک و خرگوش در فاصله 30 متر بسیار مناسب است و من بیشنهاد میکنم کالیبر 4.5 بردارید.
3-خانکاری بسیار خوب در لوله تقریبا مثل دیانا.
4-دقت در شلیکهای اول زیاد جالب نیست ولی بعد از 100 تیر یا 200 تر خوب میشود یعنی دقت از 10چیزی حدود7یا 8 است که مناسب شکار است.
5-واشر سر لوله اورنگی میباشد و چرمی نیست و بسیار دیر خراب میشود.
6-فنر b11 از 37 حلقه درست شده که ضخامت حلقه برابر فنر زیرتاشو H است.
7-دارای ضامن اطمینان شبیه دینا میباشد.
8-از نظر کیفیت ساخت از رنجر و مخصوصا کرال بهتر میباشد.

معایب:
1-برای مسلح کردن این تفنگ قدرت زیادی لازم است.
2-این تفنگ در ابتدا درای لگد زیاد میباشد ولی بعد از 500 تیر خوب میشود و لگد آنچنانی ندارد.
3-شیار دوربینی که روی تفنگ قرار دارد مثل تفنگهای چینی 62 میباشد که اصلا به درد دوربین سوار کردن نمیخورد وتوصیه میکنم که با مگسک کار شود.
4-وزن سلاح در حد دیانا 350 مگنوم میباشد که کمی سنگین است یعنی برابر 3.8 کیلوگرم
5-چوب قنداغ تفنگ کمی حساس میباشد و کیفیت دیانا و گامو را ندارد و زود خش برمیدارد.
6-بعد از مسلح شدن ساچمه را باید زودتر شلیک کنیم چون فنر ضعیف میشود.
7-تفنگ را نباید روغنکاری کنیم چون واشر پمپش چرمی نیست.

خوب حالا مزایا و معایب این تفنگ گفته شد که هر تفنگی هر دوی اینها را دارد.
من به کسانی که زیاد اهل خرج کردن نیستند وبه دنبال تفنگی با قدرت مگنوم هستند این تفنگ را پیشنهاد میکنم
با تشکر مخلص تمام بچه های سایت.Khansariha (256)
با سلام خدمت آقا محسن عزیز

با صحبتاتون راجب این تفنگ کاملا موافق هستم و تو پست قبلی این تفنگ رو به دوستانی که میخوان با هزینه کمتر یک اسلحه کا رآمد داشته باشن را معرفی کردم

اما نمیدونم چرا مدل اسلحه من آ آر 1000 مگنوم بود و در سایت شانگهای ایر ریفل هم این
تفنگ رو به این نام معرفی کرده . ولی در فروشگاه سمس نام این تفنگ عوض شده و به نام اس 11 نامگذاری صورت گرفته
حالا چطور این کارو کردن نمیدونم ولی وزنش هم تو سایت 3.5 کیلو هست
اینم مشخصات این تفنگ و لینک مربوطه:http://airrifle-china.com/newEbiz1/EbizPortalFG/portal/html/CategoryList.html?isPicker=true&ProductExhibitList_OrderField=createDate

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - farzzin - ۱۳۹۰-۹-۵ ۱۰:۲۲ عصر

آخ که مردیم و یه گروپ از ‏ar 2000 ‎‏ ندیدیم.

RE: ar3000 & ar2000 - ALIANA-54-T06 - ۱۳۹۰-۹-۷ ۰۳:۱۵ عصر

(۱۳۹۰-۹-۷ ۰۲:۴۹ عصر)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه عکس از b11

[تصویر: C:\Documents and Settings\Administrator\...es\b11.png]

محسن جان عکس از فایل یارانه شما مستقیم نمایش داده نمیشه برای نمایش عکس باید اول از طریق آپلود سنتر لینک عکس را دریافت کنی
از این آدرس عکس را آپلود کن (با دکمه انتخاب فایل روی عکس کلیک کن) و سپس منتظر دریافت آدرس یا لینک باش Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.