شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - رضا قلعه قافی - 2013-02-20 01:37 AM

(2013-02-14 03:49 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تیر ماه 1 آکار دولتی تحویل گرفتم که تا امروز خبری از جواز دائمش نشده!
اینقدر طول کشیدن عادیه؟

دوست عزیز با توجه به اینکه امسال سلاح های غیر مجاز رو هم بررسی میکنند ،تاخیر چیز عادی هست .دوست منم یک تک روس خرید واز شهریور تا الان جواز دائمش نیومده .البته بهتره به اسلحه ومهمات سر بزنی شاید مدارکت تکمیل نباشه وتشکیل پرونده برات نشده

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - masih.hunter - 2013-02-20 01:45 AM

دلیل تاخیر جواز شدن اسلحه های بدون مجوز بوده. اسلحه خیلی از دوستان که دولتی ثبت نام کرده بودن 7 تا 10 ماهه امد.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - tirdad - 2013-02-20 01:50 PM

عرض سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم با توجه به اینکه اسلحه های اسلاگ زن در گروه شات گان ها طبقه بندی میشن، آیا کسی دیده یا شنیده که اسلحه مهمات برای این تفنگها جواز صادر کرده باشه؟
ممنون و ارادت.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - bycal - 2013-03-03 02:01 PM

انتقال از تاپیک نخجبر 2 به اینجا

(امروز ۱۰:۲۲ صبح)baracuda نوشته شده توسط: سلام آقایون من قراره امروز برای یه نخجیر ۲ آزاد آکبند پول بریزم به حساب اسلحه فروش و کپی مدارک بافیش واریزی رو براش فکس کنم(آخه از شهر خودمون نخریدم) طرف میگه من اسمت رو تو سیستم ثبت میکنم امبته هروقت سیستم باز بشه و مدارک رو با پست برات میفرستم طرف درست میگه؟
BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط:
با سلام دوست گرامی
پیشاپیش بهت تبریک میگم ، ولی بهتر بود خودت به مغازه اش میرفتی و اولا اسلحه رو چک میکردی ، دوم از مغازه دار رسید میگرفتی که بابت این شماره سلاح اینقدر از شما پول گرفته و اونو به شما واگذار کرده تا سندی ازش داشته باشی. تا اگر به قول خودش سایت کار نمیکرد لااقل سندی ازش داشته باشی. این توصیه من به شما است چون مطمئنم بعد از واریز کردن پول همش نگران این موضوع میشی که اسمت رو ثبت کرده یانه.
پایدار باشید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bycal:
سلام دوستان ببخشید این بحث جاش اینجا بود جواب رو کمی خدمتتون میگم
نمیدونم با نحوه گرفتن سلاح دولتی اشنا هستین یا نه که البته خیلی از دوستان اشنا هستن و تمام و کمال در این تاپیک هست اما:
شما وقتی پول رو واریز میکنید به حساب صاحب مغازه باید واریز کنید یعنی کسی که جواز مغازه به اسمش هست تا بعدا اگر دچار مشکل شدید همون رسید وجه واریزی سند باشه.
من خودم پروسه سلاح دولتی رو برای یکی از نزدیکان انجام دادم در مرحله اول صاحب فروشگاه یه شماره حساب به شما میده که به نام صاحب پروانه کسب فروشگاه سلاح و مهمات است شما پول رو میریزید و در همون رسید بانک هم قید میکنید جهت خرید سلاح شکاری دولتی بعد با فتوکپی و اصلش به همراه 6 تا عکس و سایر مدارک میرید تشکیل پرونده میدین در همون مغازه تا اینجای کار اصلا سلاحی وجود نداره که شما خواسته باشید اونو ببینید یا از شماره سلاح به نام خودتون مطمن بشید.
مغازه دار پس از تکمیل پرونده ها به تعدادی که سهمیه داره پس از ثبت در سیستم سلاح و مهمات کشوری میره از تهران سلاح هارو میاره اونجاست که سلاح شما کارشناسی و بهش برگه کارشناسی تعلق میگیره و مشخص میشه این سلاح مربوط به کیه و فروشنده سلاح هارو شخصا باید تحویل بگیره و بیاره مغازه و اگه دلش بخواد اونجا میتونه فقط به شما نشونش بده ولی تحویل خیر .بعد که تکمیل پرونده شد شخص شما باید پرونده رو از مغازه دار تحویل گرفته رسید بهش بدین و شخصا ببرین اسلحه مهمات تحویل بدین به ازاش به شما یه شماره میدن به خوتون شخصا و تاریخ کلاس و یک روز تیراندازی مشخص میشه و ...........................ادامش
حالا خودتون سبک سنگین کنین کجای کارتون درست و کجاش خدای نکرده نادرسته.مهمترین قسمت به نظر من اینه که شما تا اینجای کار فقط مطمن باشید پول رو به حساب چه کسی ریختین .ایا صاحب حساب همون صاحب مغازه بوده یا خیر ؟این رسیدی که الان در دست شماست صاحبش کیه؟ که انشاا....درسته
خدا یارو نگهدارتون سوال دیگری اگه داشتین تمام دوستان انجمن راهنمایی لازم رو خدمتتون میکنن

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - unique - 2013-03-03 06:48 PM

يه سوال فني و اقتصادي:
من پارسال يه اسلحه بدون جواز ترك به قيمت پانصدهزار تومان وجه خريدم و سپس تفنگ رو جوازدارش كردم با استفاده از طرح جوازدار كردن.حالا تفنگم چقدر ميارزه؟
تفنگم همونه كه عكسش رو توي تاپيك"فقط عكس از تفنگ هاي مختلف "گذاشتم.كوتاهه.طولش از ابتدا تا انتها 91.5 سانته.لوله 51 سانته.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - BAHMANRAHIMI - 2013-03-03 07:35 PM

(2013-03-03 02:01 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقال از تاپیک نخجبر 2 به اینجا

(امروز ۱۰:۲۲ صبح)baracuda نوشته شده توسط: سلام آقایون من قراره امروز برای یه نخجیر ۲ آزاد آکبند پول بریزم به حساب اسلحه فروش و کپی مدارک بافیش واریزی رو براش فکس کنم(آخه از شهر خودمون نخریدم) طرف میگه من اسمت رو تو سیستم ثبت میکنم امبته هروقت سیستم باز بشه و مدارک رو با پست برات میفرستم طرف درست میگه؟
[

bycal:
نمیدونم با نحوه گرفتن سلاح دولتی اشنا هستین یا نه که البته خیلی از دوستان اشنا هستن و تمام و کمال در این تاپیک هست اما:
شما وقتی پول رو واریز میکنید به حساب صاحب مغازه .........

با سلام خدمت همه دوستان گرامی به عنوان کسی که کمی تجربه نارو خوردن تعدادی از دوستان رو دارم به خودم اجازه دادم توصیه ایی خدمت دوستان عزیزمان داشته باشیم آقای baracuda میخوان اسلحه رو آزاد تهیه کنند نه دولتی پس برای اطمینان از سلامت اسلحه دیدن اون بهتر از ندیدنشه و همچنین داشتن رسیدی مبنی بر خرید اسلحه مورد نظر خودش البته مجددا تاکید میکنم این فقط یک توصیه است . و مطمئنا صلاح کار خودشون رو بهتر میدونند.
ارادتمند همه

[

bycal:

با سلام خدمت همه دوستان گرامی به عنوان کسی که کمی تجربه نارو خوردن تعدادی از دوستان رو دارم به خودم اجازه دادم توصیه ایی خدمت دوستان عزیزمان داشته باشیم آقای baracuda میخوان اسلحه رو آزاد تهیه کنند نه دولتی پس برای اطمینان از سلامت اسلحه دیدن اون بهتر از ندیدنشه و همچنین داشتن رسیدی مبنی بر خرید اسلحه مورد نظر خودش البته مجددا تاکید میکنم این فقط یک توصیه است . و مطمئنا صلاح کار خودشون رو بهتر میدونند.
ارادتمند همه

[
bycal:

ارادتمند همه

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - bycal - 2013-03-03 09:13 PM

اقا
BAHMANRAHIMI عزبز کاملا درست میگن من فکر کردم میخواد در اینده براش دولتی بگیره لذا از توضیحات شما تشکر میکنمKhansariha (8)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - eagla - 2013-03-27 11:16 PM

سلام
دوستان کسی خبر داره که آیا امسال هم خبری از دادن جواز به اسلحه های شکاری بدون جواز میشه یا نه؟
و یا اینکه آیا میشه از طریق بسیجی بودن اقدام به اخذ جواز کرد؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - fateh - 2013-05-16 12:54 PM

سلام.مایک سال ودوماه پیش یک اسلحه ی دولول کنارهم نخجیر2باسهمیه ی سپاه گرفتیم.الآن می خوایم یک اسلحه ی روس آزادبگیریم چون دیگه صبرندارم که صبرکنم می خوام زودتربگیرم.اگه کسی می دونه چه جوری زودتربگیرم ممنون می شم.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - rezajf - 2013-05-16 01:31 PM

اگه به نام خودتونه كه تا سه سال ديگه نمي تونيد سلاح ساچمه بخريد حتي آزاد(دولتي كه تا اطلاع ثانوي و تغيير قانون كه ديگه اصلا)
فقط يه كار مي تونيد اونم اينه كه به اسم يكي از بستگان نزديك بگيريد و همواره ايشون با سلاحشون شما رو در شكار همراهي كنند.