شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - ALIANA-54-T06 - 2013-01-13 02:27 PM

(2013-01-09 11:17 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-09 08:19 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-09 01:21 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پیش فردوسی بودم یه سری از مغازه ها یه حکم رهبری برای عدم نیاز جواز برای 5.5 داشتند که به خریداران یه کپی میدادند .
امیرجان فکر کنم نسخه مال ما را دارند کپی میکنند چون قبلا یک نسخه از تصویر این امریه را ما به یکی از این مفازه دارها داده بودیم و تا اون موقع هیچ کس چنین امریه ای ندیده بود . Khansariha (214)
اولش نوشته ((به استناد امریه صادره از سوی حفاظت اطلاعات ستاد فرماندهی کل قوا ..... )) Khansariha (256)

دوست عزيز اگه براتون امكان داره يه اسكن واضح از اين امريه رو تو سايت هم بذارين و يا اگه قبلا اين كارو كردين آدرسشو بدين تا ما هم ازش استفاده كنيم.
ممنون
ممکنه با پخش شدن این برگه توی نت کمی قضیه لوس بشه و یا با سوء استفاده هائی همراه بشه برای همین فعلا احتیاط میکنیم و بخاطر ارزش این برگه تو خصوصی اسکنش را بشما میدم . فعلا Khansariha (8)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - amin.faraji - 2013-01-19 09:55 PM

سلام من شنیدم دوباره میخان تو شهر قزوین جواز بدن برای اون سریع اخریای که جا موندن تو این شهر .
کسی اگه چیزی شنیده ممنون میشم بگه

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - enfejar - 2013-01-20 10:28 AM

سلام دوستان ۱ در خواست دارم کسی اگه میدونه راهنماییم کنه لطفا
چندی پیش تو یکی از تاپیک ها دیدم یکی از دوستان فایلی رو گذاشته بودن که نوشته بود بنا به تایید مجلس تفنگ 5.5 مجوز نمیخواد - قشنگ متنش یادم نیست حدودا 3-4 خط بود بعد پایینش امضا و تاریخ بود - حالا اگه کسی داره لطفا فایلشو اپ کنه
مرسی

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - ahp2009 - 2013-01-20 11:16 AM

(2013-01-20 10:28 AM)enfejar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندی پیش تو یکی از تاپیک ها دیدم یکی از دوستان فایلی رو گذاشته بودن که نوشته بود بنا به تایید مجلس تفنگ 5.5 مجوز نمیخواد - قشنگ متنش یادم نیست حدودا 3-4 خط بود بعد پایینش امضا و تاریخ بود - حالا اگه کسی داره لطفا فایلشو اپ کنه
مرسی

این فایل رو باید من آپ کرده باشم یه pdf مربوط به روزنامه قوه قضایه هست تو پست های من باید باشه یه سرچ بزن
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - kavehatm - 2013-01-20 02:45 PM

(2013-01-20 11:16 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-20 10:28 AM)enfejar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی

این فایل رو باید من آپ کرده باشم یه pdf مربوط به روزنامه قوه قضایه هست تو پست های من باید باشه یه سرچ بزن
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از ارائه فايل . اما من چيزي در خصوص اينكه به تایید مجلس تفنگ 5.5 مجوز نمیخواد در اين فايل نديدم . اگر ممكنه راهنمايي كنيد .

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - foolad - 2013-01-27 12:42 AM

دوستان جریان این مجوز تفنگ شکاری واسه بسیجی فعال و حفاظت.اط چیه؟ کسی کامل و موثق اطلاعی داره؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - aghajoon - 2013-01-27 01:58 AM

(2013-01-27 12:42 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جریان این مجوز تفنگ شکاری واسه بسیجی فعال و حفاظت.اط چیه؟ کسی کامل و موثق اطلاعی داره؟

کلا نظامی ها برای گرفتن تفنگ شکاری باید از حفاظت سازمان خودشون اقدام کنند ، حفاظت اط ارتش،سپاه یا نیروی انتظامی ، ولی در مورد بسیجیان نمیدونم که شامل حالشون میشه یا نه ، باید از حفاظت اط. خودشون سوال کنند

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - ahp2009 - 2013-01-30 09:50 AM

(2013-01-20 02:45 PM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-20 11:16 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی

اینم لینکش

ممنون از ارائه فايل . اما من چيزي در خصوص اينكه به تایید مجلس تفنگ 5.5 مجوز نمیخواد در اين فايل نديدم . اگر ممكنه راهنمايي كنيد .
تو قسمت سلاح های شکاری نوشته از 5.6 تا 9.6 م م (ب- سلاح شکاری ... گرینه شماره 3)
یعنی 5.5 تفنگ شکاری محصوب نمیشه داداش

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - shang - 2013-02-14 03:49 PM

من تیر ماه 1 آکار دولتی تحویل گرفتم که تا امروز خبری از جواز دائمش نشده!
اینقدر طول کشیدن عادیه؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - shang - 2013-02-19 07:56 PM

(2013-02-14 03:49 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تیر ماه 1 آکار دولتی تحویل گرفتم که تا امروز خبری از جواز دائمش نشده!
اینقدر طول کشیدن عادیه؟
دوستان کسی اطلاعی نداره؟