شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - radreza - 2012-08-02 11:17 AM

کولی عزیز میشه بگید شما کی سلاحتون رو تحویل داده اید؟Khansariha (8)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - bycal - 2012-10-15 03:24 PM

میبینم مدت های مدیدی از اخرین ارسال میگذره سلامKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سوالی دارم که انشااالله دوستانی که کاملا در جریان کم و کیف اون هستن لطف کنن راهنمایی میفرمایند:
دانشجویانی که هنوز خدمت نرفتن برای خرید سلاح از شخص دیگر باید چکار کنند بیشتر منظورم از نظر نظام وظیفه ایا ممنوعیت دارن یا راههایی هست؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - falakian - 2012-10-15 04:28 PM

(2012-08-02 10:05 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bycal عزيز به يكي دو نفر از دوستاني كه بعد از من اسلحه تويل دادند از حفاظت زنگ زدند براي تعهد و تكميل پرونده. بهمين دليل از طريق يكي از دوستان رفتم حفاظت چه خبر بود !!!!!!!!!!!! تا دلت بخواد پرونده خودم پروندمو پيداكردم وتعهد هم دادم . البته دوستان پروندهارو پايگاه به پايگاه برسي ميكردند . اگه دوست داشتي شمارتو برام ايميل بكن .

با سلام خدمت دوستان . موضوع تعهد چیه؟ من برج ده نود سلاح رو تحویل دادم. برج سه هم با مجوز سه ماهه سلاح رو تحویل گرفتم. که خود جواز موقت سه اعتبار داشت . الان اعتبارش تمام شد چند وقت پیش تماس گرفتم گفتند اشکال نداره همان برگه رو نگهدارید تا جوازدائم پستی به دستتان برسه.
واما راجع به دانشجو بودن . به نظر من حتما میبایست یا کارت پایان خدمت داشته باشید یا معاف . این قضیه رو حتما از منبع معتبر بپرسید.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - alirahimi - 2012-10-19 06:17 PM

دوست عزیز شما فقط نباید مشکل غیبت داشته باشید و برا دانشجو با گواهی اشتغال به تحصیل هم میشه مجوز گرفت

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - Mohammad_Ghorbani36 - 2012-11-17 04:26 PM

دوستان گلم یه سوال
یکی از دوستان یه اسلحه بدون جواز داره
به نظر شما بخرم ازش؟
میشه جواز گرفت واسش یا نه؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - nobody2000 - 2012-11-17 04:37 PM

دوستان میدونم که کالیبر 5.5 مجوز نمیخواد .کسی حکم یا نامه ای داره که اینو تایید کنه ؟ میخوام همراهم باشه که اگر گیر دادند نشون بدم .Khansariha (214)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - mhrSB - 2012-11-17 05:37 PM

یه راه حل خیلی خیلی ساده تر و بهتر داره اونم اینه که شما برین برای اسلحه 5.5 دفترچه شناسایی شکارچیان بگیرین اونم حدود پنج هزار پانصد تومن است.(5500)
البته به غیر از این که کار شما راه تر میشه و دستتون بیشتر باز است،میتوانید راحت تر هر کسی را قانع کنید که مجوز نمیخواهد اگر هم طرف اهداف دیگه ای داشته باشه به هیچ یک از اهدافش نمیرسه.
اینم ادرس تاپیک پروانه شکار که توش درباره دفترچه صحبت شده و همه مدارک مورد نیاز و همچنین ادرس و ... را دوستان گفتن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - Saeed.black ops - 2012-12-17 06:41 PM

دوستان یه سوال
میشه از خارج و از طریق قانونی ( از طریق گمرک کشوری ) سلاح شکاری ساچمه زنی یه دونه وارد کشور کرد ؟
و اگه آره مجوز هم بهش میدن ؟Khansariha (8)
یا علی.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - falakian - 2012-12-17 09:37 PM

RE: سوال در مورد اخذ مجوز مجوز سلاح - falakian - 2012-12-17 11:15 PM

(2012-12-17 06:41 PM)Saeed.black ops نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال
میشه از خارج و از طریق قانونی ( از طریق گمرک کشوری ) سلاح شکاری ساچمه زنی یه دونه وارد کشور کرد ؟
و اگه آره مجوز هم بهش میدن ؟Khansariha (8)
یا علی.

با سلام.
ضمن ابراز تاسف !!! نه خیر به هیچ وجه امکانش نیست. ورود یا واردات سلاح گرم. به صورت انحصاری فقط به صنایع دفاع داده شده. وبه هیچ کس یا سازمانی چنین اجازه داده نشد. وممنوع هست.