شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-13 12:40 AM

دوستان میگن دیگه موقع خدمت نمیشه جواز گرفت قانون جدیدیه؟!!!!؟

hossin

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mik - 2016-02-13 09:01 AM

(2016-02-13 12:40 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میگن دیگه موقع خدمت نمیشه جواز گرفت قانون جدیدیه؟!!!!؟

hossin
سلام
بله درسته هنگام خدمت سربازی شما نمی تونی اسلحه بخری قانون جدیدی هم نیست.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mhrSB - 2016-02-13 07:26 PM

یک سوالی هم من داشتم
اگه با اشتغال به تحصیل دانشگاه سلاح بگیرم،ایا محدودیت خاصی داره؟
و اگر بگیرم در مدت زمان سربازی هم میتوانم نگهش دارم و ازش استفاده بکنم(توی مرخصی ها)؟
معاومت اسلحه مهمات دوره و تنبلیم میاد برم بپرسمKhansariha (115)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - کوهنورد - 2016-02-13 09:21 PM

با سلام :
مهراب جان اگر گواهی اشتغال به تحصیل بگیرید میتونید باهاش برای جواز اقدام کنید ومحدودیتی هم نداره (چه در زمان خدمت و چه در زمانهای دیگر .....) انشالله مبارک باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اما الان یه سوال تو ذهنم اومد ، شما که میگی معاونت اسلحه مهمات دوره ، چطوری حسن آباد نزدیک تره که مرتب به بنده یاد آوری میکنید ؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (115)Khansariha (115)Khansariha (115) ؟؟
مهراب جان شوخی کردم تا سال تموم نشده میریم ......

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - asadjavan - 2016-02-13 09:26 PM

سلام بر دوستان
نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه
در هر صورت ببخشید!
آیا میتوان یک عدد تفنگ پی سی پی مثلا بی تی 65 از ترکیه از طریق مرز هوایی یا زمینی به عنوان مسافر و برای مصرف شخصی وارد کرد؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mortezazadeh - 2016-02-15 06:22 PM

دوستان سلام .اگر کسی با جواز موقت از سلاح استفاده کنه مثلا گروپ گیری یا پترن گیری ومامورین به اسلحه ومهمات گزارش کنند این چه حکمی داره ؟ایا باعث سلب صلاحیت میشه یا محدودیتهای رو بوجود میاره؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - imaniman - 2016-02-16 01:05 AM

دوست عزیز اخذ جواز موقت به این معنی است که شما فقط میتوانید سلاح را در منزل نگهداری کنید .
شما باید صبر کنید تا انشاالله جواز پنج ساله بیاد بعد از سلاحتون به خوبی و خوشی استفاده کنید .

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - asadjavan - 2016-02-20 03:56 PM

(2016-02-13 09:26 PM)asadjavan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه
در هر صورت ببخشید!
آیا میتوان یک عدد تفنگ پی سی پی مثلا بی تی 65 از ترکیه از طریق مرز هوایی یا زمینی به عنوان مسافر و برای مصرف شخصی وارد کرد؟

up

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mortezazadeh - 2016-03-06 12:42 AM

[font=Arial]دوستان بفرمایید چرا این سری امدن جواز ها اینقدر طولانی شده .ایا کسی میدونه چرا امدن کارت اسلحه اینقده طول کشیده تا از تهران بفرستند.الان چهار ماهه جواز موقت گرفتم ودوباره تمدیدش کردن اما کارت اسلحه نیومده از کجا باید پیگیری کرد؟من به شماره تلفن درج شده در چند صفحه قبل امده تماس گرفتم اونها هم جواب مشخصی ندادند.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - climber7043 - 2016-03-06 01:37 AM

(2016-03-06 12:42 AM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arial]دوستان بفرمایید چرا این سری امدن جواز ها اینقدر طولانی شده .ایا کسی میدونه چرا امدن کارت اسلحه اینقده طول کشیده تا از تهران بفرستند.الان چهار ماهه جواز موقت گرفتم ودوباره تمدیدش کردن اما کارت اسلحه نیومده از کجا باید پیگیری کرد؟من به شماره تلفن درج شده در چند صفحه قبل امده تماس گرفتم اونها هم جواب مشخصی ندادند.
باید به عرضتون برسونم این مشکل شما هم شده مثله مشکله خودم البته من منتظر کارت پایان خدمت بودم که برام بیاد و شما مننظر کارت جواز اسلحه هستین. با تماس تلفنی بی فایده هستش وباید حضوری کارتون را پیگیری بفرمایید یعنی مکانی که درخواست جواز دادید.شاید مشکلی به وجود آمده مثلا آدرس یا کد پستی اشتباه یا تو سیستم ثبت نشده باشه!!!!