شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - ln 1 - 2014-01-29 08:20 PM

سالم به رفقا . سوال در مورد مجوز سلاح پرتاب شد در وادی تعمیرات . دوستانی که در تعمیرات سلاحهای شکاری تجربه دارند حالا شخصی یا اموزش مجازی در تاپیک تعمیرات بحث را ادامه دهند .
در مورد گرفتن مجوز جسته و گریخته میشنویم عده ای از روی نااگاهی به دنبال تهیه سلاحهای بی جواز هستند به امید انکه یه روزی طرح عفو و ... بتوانند مجوز تهیه کنند . در این خصوص لازمه بگم اگر هم طرحی باشه که به این زودیا نیست و شما هم تونستید تا اون روز سلاح را با وجود منع قانونی نگه داری نمایید بعد از گرفتن جواز اسم شریف شما در لیست دارندگان سلاح بدون مجوز قرار میگیره و یه جورایی سوسابقه به حساب میاد و میدونم هیچ کسی حدااقل در اینجا همچین موردی را دوست نداره . برقرار باشید.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - omega - 2014-02-13 12:51 AM

سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان
اولا خيلي سايت جامع و بدرد بخوري دارين
دوما يه نفر پيدا ميشه كه يه لطفي به من بكنه
و برام يه بخشنامه يا يه برگه اي بزاره كه توش خيلي واضح و قانوني نوشته شده باشه كه سلاح بادي ٥/٥ نياز به مجوز نداره
Khansariha (8)

دوستان خرده نگيرن لطفا :(

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - Zoli - 2014-02-13 01:49 AM

(2014-02-13 12:51 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و برام يه بخشنامه يا يه برگه اي بزاره كه توش خيلي واضح و قانوني نوشته شده باشه كه سلاح بادي ٥/٥ نياز به مجوز نداره
Khansariha (8)

داداش اينجا جوازم داشته باشي احتمال گير دادن هست،اينم تو سايت بارها تكرار شده،بعيد ميدونم چيزي كه شما دنبالشيد كسي داشته باشه،ولي تو اداره محيط زيست بري شايد چيزي كه دنبالشيد رو پيدا كنيد،در ضمن قانونش اينه كه اگه كسي هم گير داد با ارايه برگ خريد يا همون فاكتور اسلحه رو تحويلتون ميدن،

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - ln 1 - 2014-02-15 02:51 PM

من سابقا یک کپی از ابلاغیه دفتر حفاظت اطلاعات مقام معظم رهبری ( مربوط به عدم نیاز سلاحهای بادی 5.5 به مجوز ) در تاپیک بچه های اصفهان گذاشته بودم . از همون پرینت تهیه کنید . در مواردی بسیار کار گشاست.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - asman - 2014-02-15 10:37 PM

سلام ۵/۵ نیاز به مجوز حمل ونگه داری نداره فقط برای شکار باید پروانه شکار از محیط زیست گرفت
برای اطمینان بیشتر ازگفته من یه سر به محیط زیست بزنید
چون بادی سلاح گرم محسوب نمیشه واداره اسلحه ومهمات متولیش نیست وبادی رو توی هر لوازم ورزشی میشه پیداکرد پس نیاز به مجوز حمل ونگه داری نداره
اما من به شخصه توی کامپیوتر کارکنان محیط زیست دیدم که ۵/۵نیاز به پروانه شکار داره اما ۴/۵ سوال نکردم

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-16 12:09 AM

(2014-02-13 12:51 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

دوست عزیز شما این پست رو در چندتاپیک مختلف گذاشتید و یا همچنین سوالتون در مورد اصل بودن دیانا رو اونوقت انتظار دارید کسی هم بهتون خرده نگیره؟ لطفا قوانین سایت رو یکبار دیگه بخونید و با دقت بیشتری پست بگذارید

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - hamednike - 2014-02-16 10:48 PM

دوستان من تفنگمو عوض کنم برا جواز جدید بازم باید برم اسلحه و مهمات برا امتحان تیرندازی ؟؟؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - Amiraliv - 2014-02-17 12:58 AM

اگه قبلا ميدون تير رفته باشين ، تا ١٠ سال نيازي نيست دوباره براي جواز جديد برين ميدون تير ...
هر چند تفنگايي كه باهاش شليك مي شه جديدا ام ١ نيست و خفيفه ...

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - shekarchikoohestan - 2014-02-17 11:48 AM

سلام به همه دوستان عزیز
در مورد صدور جواز دائم اسلحه از کجا میشه پیگیری کرد که صادر شده یا نه؟
چون مدت زمان زیادی طول می کشه که بیاد؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mohandesjavid - 2014-02-17 12:11 PM

دوستا ن برا گرفتن مجوز بادی دیانا پی 1000 5/5برا شکار باید چکار بکنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید!!!