شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح (/showthread.php?tid=261)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mohammad4917 - 2013-11-13 04:02 PM

(2013-11-06 10:01 PM)mrysamtehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وکارشناسان عزیز.الان تقریبا یم ماهه که من یک اسلحه تک لول بصورت ازاد از اسلحه فروش خریدم وهمون روز برگه فروش روومدارکم روبردم اسلحه مهمات تشکیل پرونده دادم.بنظرتون تایید صلاحیتم اومده تو این یک ماه یا هنوزهم طول میکشه .چقدر زمان میبره تا صادر بشه.راستش فاصله شهرمون تامرکز استان زیاده وبایدمرخصی بگیرم برم بپرسم .گفتم بچه های سایت که مثل من ازاد گرفتن چندروزه جوازموقتشون اماده شده.باتشکر
دوست عزیز جواز موقت من که 65روز طول کشید.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - Amiraliv - 2013-11-13 04:09 PM

(2013-11-13 04:02 PM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-06 10:01 PM)mrysamtehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وکارشناسان عزیز.الان تقریبا یم ماهه که من یک اسلحه تک لول بصورت ازاد از اسلحه فروش خریدم وهمون روز برگه فروش روومدارکم روبردم اسلحه مهمات تشکیل پرونده دادم.بنظرتون تایید صلاحیتم اومده تو این یک ماه یا هنوزهم طول میکشه .چقدر زمان میبره تا صادر بشه.راستش فاصله شهرمون تامرکز استان زیاده وبایدمرخصی بگیرم برم بپرسم .گفتم بچه های سایت که مثل من ازاد گرفتن چندروزه جوازموقتشون اماده شده.باتشکر
دوست عزیز جواز موقت من که 65روز طول کشید.

با توجه به جواز هاي خودم به نظرم نميشه مدت دقيق براش تعيين كرد ، جواز دائم ساچمه زنيم بعد از ١ ماه و نيم اومد ، جواز موقت گلوله زني بعد از ١ ماه و جواز دائمش هم ١ ماه بعد از جواز موقت ( البته تاريخ صدور دقيقا ١٦ روز بعد از جواز موقت بود )
اين در صورتي بود كه ساچمه زني اولم حدودا ٢ سال طول كشيد تا جواز دائمش بياد

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - HiTLER - 2013-11-13 06:29 PM

با سلام
فكر ميكنم بيش از 3ماه طول بكشه آخه اينجوري كه قبلا هم گفتم، شنيدم تا زماني كه جواز سلاحهاي عفو رهبري رو كامل تحويل ندادند جوازهاي سلاحهاي خريداري شده رو تحويل نميدن

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - Amiraliv - 2013-11-13 06:32 PM

سلام ، من ٢ -٣ ماه پيش خريدم تفنگامو داداشم

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - baracuda - 2013-11-13 09:34 PM

نخجير2 من الان چهار ماه و بيست روز از جواز موقتش ميگذره هنوز جواز دایمش نيومده نميشه از تهران پيگيرى كرد كه در چه حاليه؟

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - bastami - 2014-01-03 12:04 AM

سلام دوستان ضمن تبریک آغاز ماه ربیع الاول به همه دوستانKhansariha (8)Khansariha (219)
یکی از دوستان جدیدا تفنگ سهمیه ای گرفته،معمولا چند روز بعد از کلاس و تیراندازی،تفنگ و جواز موقت رو به ایشون میدن؟؟
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - mohammad4917 - 2014-01-03 10:36 AM

از روزی که تشکیل پرونده دادی بستگی به شلوغی اسلحه مهمات هم داره سرشون خلوت باشه جواز موقت شاید 2هفته ای بدن اما اگه شلوغ باشه ممکنه 2ماه هم طول بکشه مثل جواز موقت من.

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - baracuda - 2014-01-04 09:24 AM

بستگى به اسلحه مهمات منطقه و شهرتون داره اراك به محض تشكيل پرونده جواز موقت برات صادر ميشه و ميتونى برى اسلحه رو تحويل بگيرى

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - bastami - 2014-01-09 01:13 AM

سلام دوستانKhansariha (8)
یه موضوعی شنیدم در مورد جوازهای جدید که صادر میشه مبنی بر اینکه فرزندان پسر صاحب جواز اگر با تفنگ دیده بشن(فقط حمل) قضیه دادگاه و جریمه نداره وفقط به صاحب تفنگ میگن بیا تفنگتو ببر،البته باید اسمشون توی شناسنامه باشه
صحت داره یا نه؟؟؟؟یا اینکه موضوع چیز دیگه ای هست؟؟؟
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: سوال در مورد اخذ مجوز سلاح - مکس - 2014-01-09 09:45 AM

(2014-01-09 01:13 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
یه موضوعی شنیدم در مورد جوازهای جدید که صادر میشه مبنی بر اینکه فرزندان پسر صاحب جواز اگر با تفنگ دیده بشن(فقط حمل) قضیه دادگاه و جریمه نداره وفقط به صاحب تفنگ میگن بیا تفنگتو ببر،البته باید اسمشون توی شناسنامه باشه
صحت داره یا نه؟؟؟؟یا اینکه موضوع چیز دیگه ای هست؟؟؟
Khansariha (48)
Khansariha (256)

سلام دوست عزیز
من یکشنبه همین هفته کلاس داشتم و به من گفتن که سلاح فقط توسط خود صاحب جواز باید حمل و نقل یا استفاده بشه ولی درباره ی موردی که شما سوال می کنید باید بگم که بسته به خود موضوع دارد یعنی به طور مثال چگونه حمل شده-داخل کیف سلاح بوده یا نه-در موقع حمل مهمات هم همراه داشتن یا خیر و... لذا این جور موضوعات بستگی به موقیت و در واقع جرمی که واقع شده دارد.امیدوارم مورد توجه بوده باشه.