شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کمپانیهای مختلف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: ساير مدلها و ماركهاي سلاح شكاري (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: معرفی کمپانیهای مختلف (/showthread.php?tid=26)

صفحه ها: 1 2

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - sada - 2015-01-05 08:43 PM

باسلام خدمت دوستان

بنده ساچمه زن سانتیتین دارم.متاسفانه هرچی جستجوکردم سایتی ازاین شرکت پیدانکردم.اساتید اگراطلاعی دارن ازسایت یامرجعی که

راجع به این نوع اسلحه اطلاعاتی بیان کنه ممنون میشم اگرراهنمایی کنن.

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - guilanshekar - 2015-01-05 08:50 PM

نبايد هم پيدا كني عزيز
جون ما كارخانه اسلحه سازي به بنام سنتتين نداريم
بلكه چون در اين شهر فرانسه يك proof house
وجود داره و بعد از تاييد سلاح هاي كارخانه هاي مختلف پروف سنتتين رو روش ميزنه

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - BAHMANRAHIMI - 2015-01-05 09:04 PM

سلام بر دوستان گرامی تفنگی به اسم سنت اتین نداریم ، سنت اتین یکی از شهرهای فرانسه است که تعداد زیادی شرکتهای سازنده اسلحه های نظامی و شکاری و ... در اون فعال هستند برای اطلاعات درباره تفنگهای مانوفرانس میتوانید به این آدرس برید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم کاتالوگ 2012 رو هم داشته باشم پیدا کنم براتون میزارم
ارادتمند همه دوستان

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - mehdirkh - 2015-01-09 10:21 PM

با سلام والا ما که هرچی گشتیم چیزی از مانو فرانس که مربوط به چند سال گذشته باشه پیدا نکردیم.تو یه سایت خارجی دقیقا یادم نیست چه سایتی نوشته بود تا سال ۱۹۸۸مانو فرانس اسلحه تولید میکرده .چند مدل تولیدیش شامل تکول سیمپلکس که خودم یک سال و خورده ای دنبال یه تمیزش میگردم ولی یا گیرم نیومده یا پیدا کردم ولی قصد فروش نداشته ودولول روبوست و آیدیل و یه مدل پنج تیر دستکش و دولول سوار فالکور هم که به گمونم مال همین شرکت باشه. یه سایت هم هست به همین اسم ولی چیزی توش پیدا نکردم
Manufrance.fr

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - rezajf - 2015-01-10 08:45 PM

(2015-01-05 08:43 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

بنده ساچمه زن سانتیتین دارم.متاسفانه هرچی جستجوکردم سایتی ازاین شرکت پیدانکردم.اساتید اگراطلاعی دارن ازسایت یامرجعی که

راجع به این نوع اسلحه اطلاعاتی بیان کنه ممنون میشم اگرراهنمایی کنن.

احتمالا روبوست 222 است
اين سايت هم براي ماموفرانس است ولي الان پيغام خطا داره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين هم هست:

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - asman - 2015-05-18 11:20 PM

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - BAHMANRAHIMI - 2016-01-03 10:54 PM

تقدیم به دوستان گرانقدر

RE: معرفی کمپانیهای مختلف - yahyarav - 2016-01-03 11:05 PM

(2016-01-03 10:54 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقدیم به دوستان گرانقدر
[video=myspacetv]http://s6.picofile.com/file/8231478792/Fabio_Rizzini_Presentazione_dei_fucili_sovrapposti_ITALYCO.mp4.html[/video]

سلام آقای رحیمیKhansariha (8)
اگه میشه بیزحمت لینک مذکورادرست کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
باتشکر
دستتون دردنکنه،ممنووووونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)