شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربين هاي گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: دوربين هاي گامو (/showthread.php?tid=256)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: دوبين هاي گامو - ALIANA-54-T06 - 2012-04-26 08:23 AM

(2012-04-26 04:53 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان من هم یک دوربین گامو 40*3-9 ir-wr دارم و روی تفنگ بستم الان فنر تفنگم رو عوض کردم و چون خیلی فنر قوی هست دوربین رو در اوردم تا فنر یه مقداری روان شود.
سوال من اینه که پیچهای تنظیم دوربین (طبلک ها) رو زیاد اینور اونور کردم و میخوام دوربین به حالت اولیه (حالت صفر خودش) برگردد یکی از دوستان فکر کنم گفت شیم گذاری کن. منظورش چه بود و باید چجوری این کار را بکنم و در کل اگر راه حلی سراغ دارید ممنون میشم بمن بگید.
توضیح کامل این موضوع شیم گذاری را در این تاپیک پاسخ دادند .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دوبين هاي گامو - achilles - 2012-04-26 03:30 PM

ممنون دوست عزیز

RE: دوبين هاي گامو - arkantus - 2012-06-16 08:22 PM

من یه دوربین 50*3.9 دارم.امروز میبینم یه اورینگ دور عدسی جلویی یکمش اومده بیرون.چیکارش کنم؟

RE: دوبين هاي گامو - HALFMAN2010 - 2012-06-16 10:04 PM

به راحتی جاش بنداز
منم یه گامو 3-9*40 دارم ولی اورینگی نیست و به صورت پیچی هستKhansariha (8)

اگه عکس بذاری اساتید بهتر میتونن کمکت کنن

RE: دوبين هاي گامو - arkantus - 2012-06-17 11:27 AM

خودم با نوک چاقو جا انداختمش ولی اونطوری که راضیم کنه نیست.میگم این اورینگ چیز مهمیه؟

RE: دوبين هاي گامو - HALFMAN2010 - 2012-06-19 06:24 PM

خیلی مهم نیست فقط برای جلوگیری از حرکت عدسی هستKhansariha (8)

RE: دوبين هاي گامو - savin - 2012-06-20 07:35 PM

سلام ببخشید در این بخش ( دوربینهای گامو ) بیشتر راجع به مشکلاتی که دوستان با دوربینهاشون دارن پرداخته شده ولی برای کسانی که تازه میخوان کار با دوربین رو شروع کنند مطلب آموزشی زیادی وجود نداره ، منظورم اینه که افراد مبتدی میخوان بدونن این دوربینها در مدلها و مد های مختلف که مدر ابتدای تایپیک اومده اصلا چه فرقی با هم دارن یا این اعدادی که مدلهای دوربینها رو تشکیل میدن چه تفاوتی با هم دارن یا اون پیشوند ها در عمل هنگام دید آیا هدف رو واضح تر میکنند یا نزدیکتر میارن یا اون عددی که به mm نوشته میشه مشخصه چه چیزیه یا این اختلاف قیمتها مثلا در برند گامو آیا برای کیفیت و دوامه یا کمیت رو هم تغییر میده ؟ از زحمات شما تشکر میکنم .

RE: دوبين هاي گامو - ALIANA-54-T06 - 2012-06-20 09:10 PM

(2012-06-20 07:35 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید در این بخش ( دوربینهای گامو ) بیشتر راجع به مشکلاتی که دوستان با دوربینهاشون دارن پرداخته شده ولی برای کسانی که تازه میخوان کار با دوربین رو شروع کنند مطلب آموزشی زیادی وجود نداره ، منظورم اینه که افراد مبتدی میخوان بدونن این دوربینها در مدلها و مد های مختلف که مدر ابتدای تایپیک اومده اصلا چه فرقی با هم دارن یا این اعدادی که مدلهای دوربینها رو تشکیل میدن چه تفاوتی با هم دارن یا اون پیشوند ها در عمل هنگام دید آیا هدف رو واضح تر میکنند یا نزدیکتر میارن یا اون عددی که به mm نوشته میشه مشخصه چه چیزیه یا این اختلاف قیمتها مثلا در برند گامو آیا برای کیفیت و دوامه یا کمیت رو هم تغییر میده ؟ از زحمات شما تشکر میکنم .
دوست عزیز اغلب موارد آشنائی با دوربینهای هدفگیری را دوستان در ابتدای مطالب مربوطه عنوان کردند
یک خلاصه ای را توی این تاپیک بستن و تراز کردن مطرح کردیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مورد خاصی در خصوص دوربینهای گامو مد نظر دارید بیان کنید چون اینجا تاپیک دوربینهای مختص گامو هست .
اینم جهت اطلاع عرض کنم که اعداد معرفی شده هر دوربین بیانگر مشخصات و اندازه بزرگنمائی یک دوربین هست .
مثلا دوربين 4x32
قطر دهانه: 32 میلیمتر
بزرگنمايي: 4برابر

و یا 40x9-3
قطر دهانه: 40 میلیمتر
بزرگنمايي:از 3 تا 9 برابر
مشخصات حروف هم به شرح زیر هست
WR = WITH RING (با رنج ) داشتن اعداد مسافت روی پارالکس دوربین
IR=ILLUMINATED RETICLE (لایت یا چراغ ریتایکل دار)
MD=MIL DOT (داشتن میلدات)
AO=ADJUSTABLE OBJECTIVE ( قابلیت تنظیم و کلیک روی هدف)
V=VAMPIR SERIES (بصورت ست) بصورت یک ست هست همراه پایه ، چراغ زنون و لیزر
C=COMPACT SERIES (کمپکت و یا کوتاه )
اینم بخشهای مختلف یک دوربین . فعلا
[تصویر: 13402139081.png]

RE: دوبين هاي گامو - HALFMAN2010 - 2012-06-20 09:52 PM

(2012-06-20 09:10 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-20 07:35 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اغلب موارد آشنائی با دوربینهای هدفگیری را دوستان در ابتدای مطالب مربوطه عنوان کردند
یک خلاصه ای را توی این تاپیک بستن و تراز کردن مطرح کردیم

اگر مورد خاصی در خصوص دوربینهای گامو مد نظر دارید بیان کنید چون اینجا تاپیک دوربینهای مختص گامو هست .
اینم جهت اطلاع عرض کنم که اعداد معرفی شده هر دوربین بیانگر مشخصات و اندازه بزرگنمائی یک دوربین هست .
مثلا دوربين 4x32
قطر دهانه: 32 میلیمتر
بزرگنمايي: 4برابر

و یا 40x9-3
قطر دهانه: 40 میلیمتر
بزرگنمايي:از 3 تا 9 برابر
مشخصات حروف هم به شرح زیر هست
WR = WITH RING (با رنج ) داشتن اعداد مسافت روی پارالکس دوربین
IR=ILLUMINATED RETICLE (لایت یا چراغ ریتایکل دار)
MD=MIL DOT (داشتن میلدات)
AO=ADJUSTABLE OBJECTIVE ( قابلیت تنظیم و کلیک روی هدف)
V=VAMPIR SERIES (بصورت ست) بصورت یک ست هست همراه پایه ، چراغ زنون و لیزر
C=COMPACT SERIES (کمپکت و یا کوتاه )
اینم بخشهای مختلف یک دوربین . فعلا
[تصویر: 13402139081.png]
علی جون میشه در مورد قسمت rheostat (همون طبلک سمت چپ) یه کم توضیح بدین؟

RE: دوبين هاي گامو - peymanzenivand - 2012-06-22 09:58 PM

با سلام کسی میدونه الان قیمت 3-9 40 irwr چند است
ممنون