شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کرال پانچر پرو و مگا - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: کرال پانچر پرو و مگا (/showthread.php?tid=2328)

صفحه ها: 1 2 3

RE: کرال پانچر پرو و مگا - karbakhsh - 2018-01-26 08:27 PM

.....
مگا دقتش خیلی خوب بوده برا من.البته من فرصت زیادی برا استفاده نداشتم ولی با صحبتهای اساتید خودم باید کیفیت کرال تا حد زیادی باقی میمونه البته مثل pcp برند بالاتر نباید مقایسه کرد و با توجه به قیمت و شکل ظاهری و کیفیت شلیک میشه بهش نمره قابل قبولی داد. .من دنبال یه خفه کن خوبم. یاحق

RE: کرال پانچر پرو و مگا - danialii - 2018-04-27 08:01 PM

کرال مگا و پرو از نظر حجم سیلندر هر دو 330 سی سی میباشند.

RE: کرال پانچر پرو و مگا - siavashpayam - 2018-04-28 06:39 AM

مگا 280 و پرو 330 سی سی هستند بزرگوار،مگر اینکه در تولیدات جدید حجم رو افزایش داده باشند

RE: کرال پانچر پرو و مگا - mirhashemi - 2018-04-28 07:30 AM

دوستان اگه تا حالا به سایت کرال رفته باشید و مشخصات مدل های مختلف رو با هم مقایسه کنید میبینید که چند مدل کرال مگا وجود داره که علاوه بر تفاوت در نوع قنداق (چوب یا سنتیک) رنگ(کرم یا مشکی) لول (شوروود یا شوروودسایلنت با معمولی) با حجم های (280 و 330) نیز وجود دارد.محصولات جدیدشون هم همه با مخزن 500 سی سی و فشار کاری 250 باری ارائه شده .

RE: کرال پانچر پرو و مگا - ROOBAH - 2019-01-14 09:05 PM

سلام دوستان
میخواستم نظرتان را درباره عکس زیر بدانم. در اینترنت پیدا کردم. چی شده که ترکیده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کرال پانچر پرو و مگا - kohan - 2019-03-07 08:04 PM

سلام .مطمئنا اکسیژن خالص کردن تومخزنش واکسیژن با تماس به روغن اشتعال بوجود میاره

RE: کرال پانچر پرو و مگا - haamidreza - 2019-03-09 09:38 AM

(2019-01-14 09:05 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخواستم نظرتان را درباره عکس زیر بدانم. در اینترنت پیدا کردم. چی شده که ترکیده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
به نظر من نترکیده لینو ذوب کردن
چون چوب قنداق اسیب ندیده و سوخته و سیاه شده درصورتی که باید چوب قنداق هم اسیب میدید
و بعید میدونم کسی پیدا بشه که تو مخزن پی سی پی اکسیژن خالص بزنه

اگه دقت کنید یه جاهایی از خزانه ذوب شده درصورتی که تو تزکیدگی خورد میشه

RE: کرال پانچر پرو و مگا - kohan - 2019-03-22 07:30 PM

دراثر احتراق ازهمون جایی که هوا تخلیه میشه آتش گرفته ولی بودن کسانی تو کپسول پی سی پی اکسیژن کردن
شعله مستقیم به قنداق نرسیده از کانال عبور ه هوا رده شده و قسمت آلومنیمی رو ذوب کرده ریخته پایین

RE: کرال پانچر پرو و مگا - ROOBAH - 2020-06-29 07:06 PM

(2020-06-28 11:47 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان و اساتید محترم سوال من اینه سلاحی که از کارخونه رگوله نیست و توسط شخص یا مثلا کارگاهی رگلاتور نصب بشه مشکلی داره؟ واقعیت اینه قصد خرید یک کرال مگا رو دارم تفنگ دست دوم و بسیار نوی طرف یکسال پیش خریده و حتی 10 تیر هم باهاش شلیک نکرده ولی سلاح فاقد رگلاتوره دوستی به من می گفت چون فابریک رگلاتور نداره اگه رگلاتور دستی بزاری نظم سلاح به هم میخوره
[b]سوال اول بنده اینه که با نصب رگلاتور مشکلی برای تفنگ پیش میاد؟
سوال دوم اینکه کرال مگا نیاز به نصب رگلاتور داره یا نه و بدون رگلاتور تا چند شات یکنواخت میده؟
[/b]
ضمنا استفاده من از سلاح فقط برای ش....
ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایندKhansariha (8)

سلام دوست عزیز

پاسخ سوالی که در مورد مگا در تاپیک بریکر پرسیده بودید رو در حد دانسته هام در این تاپیک میدم و از دوستان و اساتید و کاربران این سلاح خواهش میکنم تا اگر اشتباهی در گفته هام بود تصحیح کنند.

در مورد سوالات شما سعی میکنم تا حدودی پاسخ بدم، همونطور که میدونید به تازگی برخی مدلهای کرال با رگلاتور فابریک عرضه شده اند، در تاپیکی به یکی از دوستان در مورد این مدلهای رگلاتور دار گفتم که اگر عملکرد رگلاتور فابریک در حد مطلوب باشه قطعا خرید یکی از این مدلها برای کسی که قصد استفاده از یک سلاح رگلاتور دار را دارد به صرفه تر است اما به شرطی که کارایی اونها از طریق فیدبک کاربرانی که از این مدلها استفاده کردند مشخص بشه، که البته من تاکنون از کسی درباره عملکرد رگلاتور فابریک چیزی نشنیدم و نمیدونم در چه سطحی قرار داره ...
خودتون فرمودید قصد خرید سلاحی رو دارید که در حد نو هست و فاقد رگلاتور، به نظر من شما دو راه درباره این سلاح دارید:
1. اینکه این سلاح رو بخرید و بدون رگلاتور استفاده کنید
2. بعد از خرید سلاح اقدام به نصب رگلاتور کنید
که تصمیم گیری بین موارد بالا منوط به سوالاتی است که پرسیدید: آیا رگلاتوری که توسط شخص یا مثلا کارگاهی نصب بشه مشکلی داره؟ و دیگر اینکه : کرال مگا نیاز به نصب رگلاتور داره یا نه و بدون رگلاتور تا چند شات یکنواخت میده؟ ( با توجه به استفاده ای که فرمودید )... در مورد اینکه مگا چند شات نسبتا یکنواخت میده باید دوستانی که از این سلاح استفاده کردند راهنمایی کنند. اما تجربه من از بریکر این بود که از فشار 200 بار تا 110 بار حدود 40 شات دارم اما بیشترین ثبات بین شلیک ها و یکنواختی شلیک ها بین فشار 200 تا 140 بار بود و بعد از اون کمی افت مشهود بود که البته برای من مشکل ساز نبود ( اینها برای تفنگ من و با توجه به حجم مخزنش بود و حتی میتونه با بریکر های دیگه تفاوت داشته باشه و همینطور با بقیه مدلها )
همونطور که خودتون گفتید تفنگی که قصد خریدش رو دارید آکبند نیست و اگر امکان تست برای شما وجود داشته باشه میتونید به راحتی جواب سوال هاتون رو باتوجه به نیاز و خواسته هاتون از تفنگ بدست بیارید که آیا برای نوع استفاده شما به رگلاتور نیازی هست یا نه و اینکه آیا دقتش برای نوع استفاده شما راضی کننده هست یا خیر. به نظر من بهترین کسی که میتونه درباره لزوم یا عدم لزوم نصب رگلاتور به شما پاسخ بده، خود شما هستید که باید با توجه به انتظاری که از دقت دارید به این نتیجه برسید.
من خودم تفنگی بدون رگلاتور دارم و کاربری عمومی و تفریحی، تا حالا هم رگلاتور نصب نکردم و مشکلی هم نداشتم اما شاید شخص دیگری مشکل داشته باشه، پس هرکسی باید تعریف از یکنواختی و دقت شلیک ها رو برای خودش مشخص کنه. که البته شما نوع استفادتون رو گفتید.
درباره نصب جداگانه رگلاتور، به نظر من اگر یک رگلاتور خوب و استاندارد با کارایی مطلوب توسط یک فرد باتجربه روی تفنگ نصب بشه قطعا نتیجه مطلوبی هم خواهد داشت اما اگر از ابتدا مشخص بشه که نیاز به تفنگ رگلاتور دار هست یا بدون رگلاتور میشه از هزینه های دوباره جلوگیری کرد.

در پایان، قطعا تجربه دوستانی که از این سلاح استفاده کردند کمک بزرگی به یافتن پاسخ میکنه و به همین دلیل من این ارسال رو به این تاپیک انتقال دادم تا دوستانی که کرال مگا دارند هم مطالعه کنند و نظرات و تجربیاتشون رو منتقل کنند.