شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-06-09 08:56 AM

رگلاتور 450000 تومن؟؟؟فکرکنم رگلاتور تفنگای دیگه ارزونتر باشه.اون قطعه سیاه رنگ زیر قنداق چی هست؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - besharatianpeyman - 2018-06-09 10:28 AM

(2018-06-09 08:56 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رگلاتور 450000 تومن؟؟؟فکرکنم رگلاتور تفنگای دیگه ارزونتر باشه.اون قطعه سیاه رنگ زیر قنداق چی هست؟

سلام دوست عزیز. قیمت رگلاتور جامبو کمی بالاتر از مدل های دیگه کرال هستش. اون قطعه سیاه رنگ به قنداق پیچ می شه و به عنوان یه تکیه گاه و جلوگیری از اسیب قنداق به سطح زیرشه.
دوستان عزیز امروز جامبو رگوله رو تست کردم و در فاصله 50 متری با یک خشاب 12 تایی گروپ در حد سکه 100 تومانی داد و دو تیر هم با لرزش دست حدود 3 سانت انحراف داشت. . تست صدا هم خیلی خوب بود و صدای تفنگ به نصف کاهش پیدا کرده.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - taksardar - 2018-06-10 01:08 PM

دوستان سلام
من قنداق کرال جامبو رو باز کردم
از چپ به راست عکس اول فابریک،عکس دوم سنباده زدم(طی 5 مرحله ازسنباده 180 تا 2000) عکس سوم شاپان فندقی(شاپان قهوه ای +مقداری رنگ قرمز) عکس چهارم 2دست سیلر و بعدش 2 دست نیم پلی استر
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم نتیجه نهایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جامبو رو اسفند ماه96 از سایت کوهسار (مهندس رودی) گرفتم
که مهندس زحمت اصلاح سر لوله شرود و نصب ایراستریپر رو کشیدند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از قدرت و دقتش واقعا راضی هستم
در اولین فرصت گروپش رو هم میذارم

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - taksardar - 2018-06-11 06:42 PM

سلامKhansariha (48)
گروپ یک سانتی کرال جامبو فاصله 25 متر 5شلیک

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-06-12 08:06 AM

اگه مخزن 200 بار پر باشه تا چند بار و چند شات اینجوری دقیق میده؟یعنی اگه رگلاتور بزاری از اینم دقیق تر میشه؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - taksardar - 2018-06-12 11:51 AM

(2018-06-12 08:06 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مخزن 200 بار پر باشه تا چند بار و چند شات اینجوری دقیق میده؟یعنی اگه رگلاتور بزاری از اینم دقیق تر میشه؟

از 200 بار تا 110 بار تقریباً 8 تا خشاب 12 تایی
در گروپ های که دیروز گرفتم، فشار مخزن 150 بار بود.

کپسولم شارژش الان رو 150 هست و مخزن تفنگ رو 150 شارژ میکنه.
کپسول رو شارژ کردم حتما گروپ ها رو در 200 بار فشار هم تکرار میکنم و نتیجه رو اینجا میذارم.

به نظرم برای هدف زنی حرفه ای رگلاتور لازم میشه. جامبو برای شکار و تفریح نیازی به رگلاتور نداره. البته این تجربه و نظر شخصی منه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-06-17 07:56 AM

(2018-06-12 11:51 AM)taksardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-06-12 08:06 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از 200 بار تا 110 بار تقریباً 8 تا خشاب 12 تایی
در گروپ های که دیروز گرفتم، فشار مخزن 150 بار بود.

کپسولم شارژش الان رو 150 هست و مخزن تفنگ رو 150 شارژ میکنه.
کپسول رو شارژ کردم حتما گروپ ها رو در 200 بار فشار هم تکرار میکنم و نتیجه رو اینجا میذارم.

به نظرم برای هدف زنی حرفه ای رگلاتور لازم میشه. جامبو برای شکار و تفریح نیازی به رگلاتور نداره. البته این تجربه و نظر شخصی منه.

اگه زحمت بکشید از 200 بار چند تا گروپ 5 شاتی بگیرید خیلی خوب میشه اینطوری میشه فهمید نوسان این تفنگ بدون رگلاتور چقدر هست.و از 200 بار تا چند بار تقریباً یکنواخت شات میده.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - BABOLAZIZIYA - 2018-06-18 10:42 PM

با سلام
دیروز چنتا سفارش دادم
__تلمبه بول ۳۰۰ باری ۹۵۰ ت
__سایلنسر ۱۲۰ت ( از اقای مهندس رودی فروشگاه کوهسار. چون خودشون سرشرود و ایراستریپر رو نصب کردن تضمین داد دقت تفنگ رو با این سایلنسر)
__ دوربین دیسکاوری 44×18-4.5 با ۷۵۰ ت
__ساچمه جی اس بی ۱۸ گرین ۴۶ ت

البته خانمم خبر نداره Khansariha (48)
منتظرم برسن دستم چنتا تیر بندازم با جامبو ...

دوستان چنتا سوال داشتم ...
۱-فشار مخزن جامبو ۲۰۰ هست یا ۲۵۰ ..؟
۲- افت فشار در چه محدوده ای شروع میشه ؟
۳- ولوم تنظیم فشار رو چه محدوده ای باشه که کمترین تاثیر رو روی دقت داشته باشه ؟؟...قدرت مطرح نیست برام
۴- دوربین رو تو چه فاصله ای صفر کنم که بهترین نتیجه رو برای ش... داشته باشه ؟؟ با توجه به دوربینی که تهییه کردم .

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - besharatianpeyman - 2018-06-20 06:27 AM

دوستان سلام
تجربه من از شلیک با کرال جامبو قبل از رگوله: دقت تفنگ در فواصل بیشتر اون چیزی نیست که انتطار داشته باشی چون قدرت تفنگ زیاده و چون رگوله نیست انحراف تیر پیدا می کنی. و صدای تفنگ هم زیاده که یمقدار اذیت میشی. و به دلیل وله نبودن افت قدرت تیر پیدا میکنی که باعث میشه نقطه برخورد هر شلیک با شلیک بعد و قبل متفاوت باشه. نمیگم که خیلی بده ولی مطلوب نیست.
تجربه من با جامبو رگوله و تیونشده: با نصب رگلاتور افت قدرت تیر پیدا نمیکنی و تیرها یکنواخت شلیک میشن. صدای تفنگ کاهش پیدا میکنه چون روی لوله ایر استریپر نصب شده که تاثیر زیادی روی صدا داره. ایر استریپر باعث میشه در فواصل دورتر انحراف به چپ یا راست نداشته باشی. جای گیج فشار و سوپاپ شارژ عوض میشه. در کل نصب رگلاتور برای حس رضایت از تفنگ لازمه. من هم از انجام این کار مطمئن نبودم ولی الان که انجام دادم رضایت از تفنگ دارم.

باز هم میگم که بدون رگلاتور افت تیر احساس میشه و نقطه برخورد جابجا میشه. رگلاتور رو نصب کنید و از تفنگ لذت ببرید.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - BABOLAZIZIYA - 2018-06-20 03:54 PM

با سلام
من به شخصه دوست دارم افت فشار تفنگ رو تجربه کنم و اگه امکانش هست با این افت فشار کنار بیام. دلیلش هم اینه که مجبورم وقت زیادتری رو بابت شناخت اسلحه خرج کنم که این موضوع خوشحالم میکنه...
اگه هم نتونستم باش کنار بیام مجبورم رگولاتور براش نصب کنم.

حالا چی میشد جواب سوالمو بدین یکم از تنبلی بیا بیرون ای باباKhansariha (367)Khansariha (290)