شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - besharatianpeyman - 2018-04-14 10:35 PM

سلام. توی سایت های فروش مثل گجت کمپ و هانت استور و هانت شاپ و کوهسار 3 مدل کرال پانچر معرفی کرده که اصلا توی سایت کرال وجود ندارند و من هر چی توی گوگل سرچ کردم مدل های زیر رو پیدا نکردم:
1-kral puncher NX500-NX300
این دو مدل بالا در سایت کرال وجود نداره و مدل های کرال نمسیس و اسپیس شبیه این دو مدل هستش. حالا به نظرتون چرا هیچ اسم و کلیپی از دو مدل های بالا که اشاره کردم وجود نداره؟ یعنی این دو مدل ساخت شرکت کرال نیست؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-04-15 06:31 AM

این دو مدل تهران تو فردوسی هم هست .من دیدم ولی تو سایت کرال نیست.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Parhammo - 2018-05-17 05:04 AM

با عرض سلام خدمت همه.
من پی سی پی نداشتم چند ماه پیش جامبو نیمه اتوماتیک خریدم میشه هر ۱۲ ساچمه رو پشت سر هم بدون وقفه شلیک کنی که تخته ام دی اف رو در کوتاهترین زمان منهدم میکنه خیلی حال میده . زیاد آشنایی با تفنگ ندارم ولی تو فاصله ده متری میشه ساچمه رو ساچمه بزنی تا چهل متری هم گروپش خوبه ولی هنوز دوربین آریا رو عوض نکردم خیلی اعصاب خورد کنه پیشنهادم اینه هنگام خرید دوربین دیگه ای بخرید و دوربین خودش رو نبرید خونه .
همیشه روی فشار ۲۰۰ و ۱۹۰ بار شده تا دو هفته نگهداری کردم یک درجه هم افت فشار نداشته.
میخام توی یکی دو ماه آینده برم رو تفنگهای حرفه ای تر در کل جوگیر شدم امیدوارم منه تازه کار رو به شاگردی قبول کنید.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-05-17 06:35 AM

درود،مبارکتون باشه و خوش اومدید،اگر بنا است تفنگ بالاتری بخرید برید سراغ امثال کریکت،هزینه بالاتری دارن اما به همون نسبت دقت و حفظ قدرت بیشتری هم دارند

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Parhammo - 2018-05-17 11:06 PM

سلام خیلی ممنون آقا سیاوش .
دست روی دلم نزار چون همون موقع که جامبو رو میخریدم بین کریکت و بی اس ای آر ۱۰ و جامبو اتوماتیک بودم ولی چون اون موقع عقلم نرسید بخاطر نیمه اتوماتیک بودنش جامبو رو خریدم البته دلیل دومش چون از چیزی سر در نمی اوردم نمیخاستم زیاد هزینه کنم ولی حالا کلیپهای گروپ کریکت رو که میبینم واقعا عالیه آدم رو به وجد میاره .
البته خدایی جامبو هم که فراتر از انتظارم بود ولی به گرد این شاهکار یعنی کریکت که نمی رسه.
ولی اینبار به کمک و راهنمایی دوستان میخام دقیقترین رو که خریدش تو ایران در دسترس باشه رو بهم معرفی کنید .چون هرچند شاید برای یک مبتدی مثل من خنده دار باشه ولی تو فکر مسابقات بنچ رست هستم هر چند که مطمان نیستم حتی املایش رو درست نوشته باشم.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - BABOLAZIZIYA - 2018-05-18 08:28 PM

با سلام...
منم چند روز پیش از فروشگاه کوهسار یه جامبو سفارش دادم که بهم پیشنهاد داد برا لوله اش یه قطعه اظافه کنه که برا دقتش تاثیر مثبت داره... که هزینه کلی اش شد 3 ملیون البته با احتساب تیون و دوپایه دوربین اریا... البته دوربین رو گفتم کنسل کنه تا لیپرز بجاش سفارش بدم... با کسر هفتاد تومن قبول کرد دوربین رو از رو تفنگ برداشت... چنگی به دل نمیزنه...
منم تجربه اولم هست ان شالله بدستم برسه از نزدیک ببینم چجوریه این ترکیها...

ولی من مرادم هم سمت بی اس ا هست Khansariha (226)Khansariha (226)

با این چوبدستی ترکیه ای بذار رو دور بیفتیم بعد بریم سراغ حرفه ای ها...

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-05-19 06:47 AM

تفنگهای ترک تفنگهای بدی نیستن،اینکه میگید چوب دستی! چیز چندان جالبی نیست،اگر بخواید با اروپایی های خوشنام یا آمریکایی ها ،بدون تفاوت قیمتشون مقایسه کنید،بله،تفنگهای خوبی نیستن،اما اگر تفاوت قیمت رو بیارید وسط اونوقت متوجه میشید به نسبت قیمت تفنگهای خوبی هستن،بابک خان،از بچه های گل همین سایت کاملا در جریان هست که با کرال پرو چه کارها کردم،خودشون هم یه گالاتیان دارن که از 102 متری در نوشابه رو باهاش میزنه،بخش زیادی از تیراندازی به توانایی های تیرانداز و صد البته دانش و تجربه اش در موقعیت گیری و هدف گیری صحیح و دوربین خوب برمیگرده،امیدوارم همه دوستان به دلخواهشون برسندKhansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - BABOLAZIZIYA - 2018-05-21 07:32 PM

صد درصد فرمایش شما درسته و منم دیدم که با تفنگای بی کیفیت چینی سر سوزن میزدن ... در مورد مقایسه هم فرمایش شما درست. ولی منظور من از چوبدستی شوخی بیشتر نبود وگرنه منم سفارش نمیدادم...
بالاخره هرچقدر پول بدیم بیشتر اش میخوریم سلام خدا هم به ترکیه ای ها که اگه وسط میدان نمیومدند شاید سالهای زیادتری میگذشت تا به عشق تیراندازی برسم...

در کل هنوز نرسیده دستم ...

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-05-22 06:44 AM

به امید خدا به زودی میرسه دستتون،ازش هم راضی خواهید بود،یه کریکت هم در آینده نه چندان دور میخرید حالش رو میبریدKhansariha (8)Khansariha (219)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - BABOLAZIZIYA - 2018-05-22 01:48 PM

به امید خدا
فقط یه سوال داشتم... این ایر استریپر دقیقا کارش چی هست... موقعی که سفارش دادم از فروشگاه کوهسار بهم پیشنهاد دادن از رگوله کردنش فعلا بیخیال بشم و ایر استریپر رو حتما بهش اظافه کنم البته اینجا بحث هزینه ای بود که داشتم... وگرنه گفت بعدا میتونی رگوله اش کنی ولی ایر استریپر در اولویته....

و موقعی که بدستم برسه باید چه مواردی رو چک کنم که مطمئن شم مشکلی نداره؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید Khansariha (226)