شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-01-14 07:35 AM

درود،خدا رو شکر که هم سرتون شلوغه و هم مشکل حل شد،حالا مسیر پرواز ساچمه رو بدست بیارید و با توجه به اون ببینید صفر اول و دوم کجاست و توی صفر دوم وقت و حوصله بذارید و صفرش کنید،اگر فضایی دارید که بتونید روی صفر اول کار کنید که خیلی خیلی بهتر میشه،منتظر خبرهای خوب هستیمKhansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2018-01-15 08:14 PM

(2018-01-13 10:33 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید دیر شد مشغله کاری نگذاشت .خدارو شکر خوب شد توی لوله چون نو بود روغن داشت چند سری پاکش کردم زدم خوب شد البته فاصله نزدیک هنوز دورشو امتحان نکردم خدا کنه اونم خوب باشه
ببخشید کسی میدونه یه سایلنسر اصل و کوتاه از کجا پیدا کنم همه میگن اقا مسیح دارن ولی نمیدونم چجوری باهاش ارتباط برقرار کنم.جای دگه ای سراغ ندارین

سلام
دوست عزیز سایلنسر مکانیسم پیچیده ای نداره که اصل و فیک داشته باشه.با کیفیت و بی کیفیت داره.در ضمن یک رابطه بین طول و قطر سایلنسر وجود داره که هر چقدر بیشتر باشه درصد خفه کردن صدا بیشتره.اون سایلنسری که مد نظر شماست خیلی کاربردی نخواهد بود.شما بهتره روی شرود جامبو کار کنید تا بهتر بشه.فروشگاه کوهسار نیشابود ایراستریپرهای خوبی برای جامبو میسازه که دقت رو به شکل قابل توجهی افزایش میده و روی صدا هم مقداری تاثیر داره
نکته بعدی این هست که در موارد کمی پیش میاد که تفنگ مثلا 50 متر عالی بزنه و تو 100 متر خراب شه نتیجه.اگه همچین موردی باشه اولین مورد اشکال از ساچمه هست.اشکال دوم از تیرانداز و اگه اینا اوکی بودند اشکال میتونه از تفنگ باشه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - blak - 2018-01-20 12:03 PM

سلام ممنون از پاسخگویتون.یه سوال برام پیش امده اگر تفنگ در 45 متر صفر باشه وتیر رو تیر بزنه ولی در 90 متر چپ بزنه البته با همون ساچمه مشکل از کجا میتونه باشه.بازم ممنون از وقتی که برای ما مبتدیان میزارید

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-01-20 03:02 PM

چند سانت چپ میزنه ؟وضعیت ساپورت و باد به چه صورت هست؟از صفر بودن خطای تیر اندازی و باد اطمینان دارید؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-01-21 07:46 AM

(2018-01-20 12:03 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از پاسخگویتون.یه سوال برام پیش امده اگر تفنگ در 45 متر صفر باشه وتیر رو تیر بزنه ولی در 90 متر چپ بزنه البته با همون ساچمه مشکل از کجا میتونه باشه.بازم ممنون از وقتی که برای ما مبتدیان میزارید

من همین مشکل رو در پرو داشتم،البته اون پس از 60 متر انگار ساچمه دوباره پرواز میکرد !!!!! و به راست بالا میزد،ولی همه رو یکجا میزد،برای همین مطمئن شدم مشکل از دوربین و صفر کردنش هست،نشستم مسیر پروازی ساچمه رو با چیرگان،با دادن اطلاعات کاملا درست محاسبه کردم دیدم بهترین فاصله برای صفر کردنش 22.5 متر هست که از 16 تا 56 متر(اگر درست یادم باشه) توی یه کیلزون دو سانتی بزنه،پیشتر توی 15 متری صفر کرده بودم،پس از اینکه دوربین رو درست صفر کردم دیگه اون مشکل پیش نیومد

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2018-01-26 12:12 AM

(2018-01-20 12:03 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم
چند موردی رو دوستان فرمودند
این مورد رو هم در نظر داشته باشید
خیلی از تیراندازها بعلت اینکه دوربین رو نمیتونن تراز نصب کنن دچار این مشکل میشن
به اینصورت که بعلت اینکه ریتایکل دوربین به سمت چپ یا راست منحرف هست یا شما موقع تیراندازی با تراز نگرفتن تفنگ اونرو منحرف میکنید,که در مورد شما تفنگ رو به سمت راست منحرف میکنید در واقع تفنگ مقداری به سمت چپ غش میکنه.ساچمه هاتون به راست منحرف میشه.موقع تیراندازی دقت کنید که تفنگ رو تراز بگیرید وگرنه منحرف میشه ساچمه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2018-01-26 12:24 PM

(2018-01-26 12:12 AM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم
چند موردی رو دوستان فرمودند
این مورد رو هم در نظر داشته باشید
خیلی از تیراندازها بعلت اینکه دوربین رو نمیتونن تراز نصب کنن دچار این مشکل میشن
به اینصورت که بعلت اینکه ریتایکل دوربین به سمت چپ یا راست منحرف هست یا شما موقع تیراندازی با تراز نگرفتن تفنگ اونرو منحرف میکنید,که در مورد شما تفنگ رو به سمت راست منحرف میکنید در واقع تفنگ مقداری به سمت چپ غش میکنه.ساچمه هاتون به راست منحرف میشه.موقع تیراندازی دقت کنید که تفنگ رو تراز بگیرید وگرنه منحرف میشه ساچمه.

البته من اشتباه نوشتم.طبق نوشته خودتون تفنگ رو به سمت چپ منحرف میکنید

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - babakgadnet - 2018-02-27 01:35 AM

با سلام خدمت دوستان
من به تازگی اقدام به خرید گلادیوس هاتسان کردم
اما به مشکل خوردم وزن زیاد گلادیوس اجازه نمی داد که کنترلی روی عمل کرد تفنگ داشته باشم و به سختی هدف رو نشونه میرفتم
همون روز گلادیوس رو با کرال پانچر جامبو عوض کردم و ازش خیلی راضی هستم دوستان موقع خرید حتما به وزن تفنگ دقت کنند اگر زیر 4 کیلو باشه تو هر شرایط فیزیکی یا جووی که باشن میتونن از قابلیت های تفنگ پی سی پی بهره ببرند
جدا از ساختار تکنیکی تفنگ
وزن تفنگ یکی از عوامل کلیدی هست
دوستان موقع خرید دقت کنند.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Hashemk - 2018-03-06 07:52 AM

سلام
حدود ۳ هفته ای میشه یه کرال جامبو خریدم
ولی نمیتونم باهاش هدف و بزنم
یعنی پرت میزنه
یکی بالا میزنه یکی پایین میزنه یکی وسط میخوره یکی چپ یا راست میزنه اونم توی فاصله نزدیک فاصله دور توی ۵۰ متری حداقل ۲۰ ثانت جابه جایی داره
ساچمه هم jsb گرفتم بهتر شد ولی بازم اصلا خوب نیست
ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه آخه توی مغازه فروشنده خیلی عالی تیر و رو تیر میزد آوردم خونه اینطوری شد

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2018-03-10 12:23 PM

سلام با محصولات جدید شرکت کرال با مخازن 500 سی سی و فشار کاری 250 بار آشنا بشید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.