شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - karbakhsh - 2017-11-18 12:38 AM

ممنونم از اساتید. Khansariha (8)Khansariha (48)
تصمیم بر بریکر شد. توی همین دو سه روز ترتیبش میدم.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2017-11-19 03:18 PM

یکی از دوستان ما یک کرال مگا 2016 رو با جامبو 2017 تست کرده بودن که نتیجه خانکشی پهنتر و بسیار بهتر کرال در محصولات 2017 هست.قدرت تخریب خان در مدلهای 2017 بیشتر شده.برای خود من هم پیش اومده بود با پرو 2016 که داشتم شکارو که میزدم تخریب شدیدی تو بدنش ایجاد نمیشد در مقایسه تفنگ قبلیم مگنوم 350.که اینو به دلیل فاصله نزدیک شکار و سرعت بسیار بالای ساچمه میزاشتم.البته این دلیل یک دلیل علمی هست.شتاب کم شدن سرعت ساچمه بیشتر از شتاب کم شدن سرعت دورانی ساچمه هست پس در یک نقطه از مسیر که این بالانس بین سرعت و دوران ایجاد بشه بیشترین تخریب ایجاد میشه.به هر حال بگذریم.تفنگهای 2017 بخاطر خانکشیشون ارزشمندتر از 2016 ها هستن.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - blak - 2018-01-06 10:43 PM

با سلام خدمت اساتید محترم بنده امروز یه جامبو گرفتم بعد از بستن دوربین تو فاصله 8 متری یه گروپ گرفتم ولی از تعجب شاخ در اوردم تو اون فاصله 10 سانت گروپ داد 7تا ساچمه بیشتر نزدم حالا میخواستم بدونم مشکل کجاست یا فردا برم پسش بدم لطفا منو راهنمایی کنید هر چه سریعتر اگر اینقدر خرابه برم زودتر پسش بدم

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - tinger - 2018-01-06 11:13 PM

(2018-01-06 10:43 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید محترم بنده امروز یه جامبو گرفتم بعد از بستن دوربین تو فاصله 8 متری یه گروپ گرفتم ولی از تعجب شاخ در اوردم تو اون فاصله 10 سانت گروپ داد 7تا ساچمه بیشتر نزدم حالا میخواستم بدونم مشکل کجاست یا فردا برم پسش بدم لطفا منو راهنمایی کنید هر چه سریعتر اگر اینقدر خرابه برم زودتر پسش بدم
یکبار دیگه گروپ بگیر با بدترین ساچمه هم نباید جمع تیر اینجوری بده.
خان لول تفنگت رو چک کن مخصوصا قسمت انتهایی و چوک رو.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-01-07 07:48 AM

(2018-01-06 10:43 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایلنسر نبستین روی تفنگ؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - blak - 2018-01-08 06:58 PM

سلام سایلنسر نبستم با سایلنسر بازتر میشه تو لوله هم فوت کردم هم مکش اوکی بود با gsb18 گرین دامنه کلفت و نازک و بارکودا مچم امتحان کردم بازم همینجوری بود.در ضمن اگر بخوام تیون دقتش کنم باید چکار کنم.یکی از دوستان یکی داره عالی میزنه همینم باعث شد برم این تفنگو بگیرم ولی الان خیلی پشیمونم
منظور از چوک منظورتون چیه بعد به چی باید دقت کنم که درست باشه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-01-09 07:56 AM

درود،آخه برخی سایلنسر ها بصورت مادرزادی! مشکل دارند و سوراخ ورودی ساچمه در سایلنسر و خروجی اون با هم در یک راستا نیستند و باعث میشه ساچمه به دیواره ها برخورد بکنه که نتیجه اش میشه اینکه بجای گروپ بهتون پترن بده،برای همین نخست به اون شک کردم،اکنون که میگید نبستید باید بریم سراغ سایر عوامل،اینکه میفرمایید تست مکش انجام دادید و نشتی نداشته کار خوبی کردید اما نشتی اینهمه دقت رو پایین نمیاره،شما با بالا و پایین زدن کاری نداشته باش،حوصله و تلاش کن و در فاصله 10 یاردی یا همون9.14 متری خودمون دوربین رو در چپ و راست کاملا صفر کن،ببینیم اصلا صفر میشه یا خیر،با دوتا ساچمه در یک راستا خوردن نگید اوکی شد،دستکم پنج ساچمه رو باید روی یک خط بزنید در این فاصله تا بگیم صفر شده،اگر شد برو سراغ بالا و پایین زدن و اون رو هم صفر کن اما اگر نشد میریم سراغ سایر موارد،این وضعیتی که شما گفتید فقط این احتمال رو به ذهن متبادر میکنه که لول شل هست و با هر شلیک جابجا میشه و جای دیگری رو میزنه که خیلی احتمال بعیدی است،اون عرایض بنده رو انجام بدید به امید خدا درست میشه اگر نشد میریم سراغ سایر موارد

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - blak - 2018-01-09 03:47 PM

کسی نیست منو راهنمایی کنه
ممنون لطف کردید فرمایشات شما رو انجام میدم ببینیم چی میشه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2018-01-10 05:43 PM

(2018-01-09 03:47 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست منو راهنمایی کنه
ممنون لطف کردید فرمایشات شما رو انجام میدم ببینیم چی میشه

خبری نشد؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - blak - 2018-01-13 10:33 PM

سلام ببخشید دیر شد مشغله کاری نگذاشت .خدارو شکر خوب شد توی لوله چون نو بود روغن داشت چند سری پاکش کردم زدم خوب شد البته فاصله نزدیک هنوز دورشو امتحان نکردم خدا کنه اونم خوب باشه
ببخشید کسی میدونه یه سایلنسر اصل و کوتاه از کجا پیدا کنم همه میگن اقا مسیح دارن ولی نمیدونم چجوری باهاش ارتباط برقرار کنم.جای دگه ای سراغ ندارین