شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - karbakhsh - 2017-11-15 10:15 AM

بسیار عالی. نظر خودمم همین بود ولی گفتم اساتید خیالم راحت کنن. بله برام دقت مهمه و در کنارش 40 ژول قدرت ( که تو تمام کرالها تقریبا یکیه)میتونه عالی باشه.در ضمن استهلاک تفنگم بالا میره حتما. ممنون از شما.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - karbakhsh - 2017-11-16 03:26 PM

من تصمیم گرفتم یه جامبو بخرم. البته حرفهایی مبنی بر خرید مگا و پرو و حتی بریکر برام بیلن شد ولی خودم تصمیمم بر جامبو شده. حالا تا بعد تعطیلات فرصت نهایی دارم. زیاد از وسواس خوشم نمیاد ولی بازم دوستان نظری دارن بنده با تمام وجود گوش میکنم. در ضمن ساچمه مناسب این تفنگ چیه؟ البته تو گجت کمپ صحبت از وسیلهای جانبی کرده که دوربین اریا هم رو تفنگه کسی از این دوربین اطلاعاتی داره و برا شکار و تفریح خوبه و کفایت میکنه یا باید فکر لیپرز یا سنتر باشم؟ ممنونم

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mehrvar - 2017-11-16 07:07 PM

(2017-11-16 03:26 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تصمیم گرفتم یه جامبو بخرم. البته حرفهایی مبنی بر خرید مگا و پرو و حتی بریکر برام بیلن شد ولی خودم تصمیمم بر جامبو شده. حالا تا بعد تعطیلات فرصت نهایی دارم. زیاد از وسواس خوشم نمیاد ولی بازم دوستان نظری دارن بنده با تمام وجود گوش میکنم. در ضمن ساچمه مناسب این تفنگ چیه؟ البته تو گجت کمپ صحبت از وسیلهای جانبی کرده که دوربین اریا هم رو تفنگه کسی از این دوربین اطلاعاتی داره و برا شکار و تفریح خوبه و کفایت میکنه یا باید فکر لیپرز یا سنتر باشم؟ ممنونم
ساچمه جی اس بی 18 گرین برای تمامی کرالها مناسبه و عالی جواب میده،درمورد دوربینی که همراهش زیاد جالب نیست و معمولا کسانی که میخرن دوربین دیگه ای روش میبندن.به نظرم اگه شما خوشدستی و ظاهر جمع و جور تفنگ براتون مهمه بریکر خیلی بهتره،این چیزها سلیقه ایه ولی وقتی برای اولین جامبو رو دستم گرفتم زیاد به دلم ننشست زیبایی آنچنانی نداشت با اون مخزن بزرگش که با تلنبه یه مقداررسخت تره شارژ کردنش.من خودم کرال مکسی دارم با لول ساده و زییا خیلی خوشدست و جمع و جور باهاش خیلی حال میکنمKhansariha (219)
(2017-11-16 03:26 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه جی اس بی 18 گرین برای تمامی کرالها مناسبه و عالی جواب میده،درمورد دوربینی که همراهش زیاد جالب نیست و معمولا کسانی که میخرن دوربین دیگه ای روش میبندن.به نظرم اگه شما خوشدستی و ظاهر جمع و جور تفنگ براتون مهمه بریکر خیلی بهتره،شما بهتره قبل از خرید جامبو اونو خوب تو دستتون بگیرین ببینین میپسندین یا نه خخخخخخ این چیزها سلیقه ایه ولی وقتی برای اولین جامبو رو دستم گرفتم زیاد به دلم ننشست زیبایی آنچنانی نداشت با اون مخزن بزرگش که با تلنبه یه مقداررسخت تره شارژ کردنش.من خودم کرال مکسی دارم با لول ساده و زییا خیلی خوشدست و جمع و جور باهاش خیلی حال میکنمKhansariha (219)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2017-11-17 10:32 AM

اگر امکانات شارژ با کپسول دارید دور و برتون و با ظاهر جامبو مشکل ندارید بخرید،اگر بحثتون توی جمع و جور بودنه که فقط بریکر،اما دقت بالا پرو،حالا خودتون با توجه به سلیقه و بودجه خرید کنید،پیشاپیش هم مبارکتون باشه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - karbakhsh - 2017-11-17 10:52 AM

ممنون از دوستان. کوتاه بودن لول بریکر میگن دقتش پایین میاره،، درسته؟ و اگر درسته توی 60 متر چقدر میتونه خطا بده نسبت به مگا و پرو ؟؟
البته بنده هیچ وقت pcp نداشتم. 15 ساله کمر شکن و بادی فنری مثل وایرخ و دیانا 36 و 27 و 45 دارم. این اولین تجربمه.ان شالله اینم تجربه خوبی بشه.

اختلاف دقت بریکر با دیگر کرالها برام مهمه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mehrvar - 2017-11-17 11:43 AM

(2017-11-17 10:52 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از دوستان. کوتاه بودن لول بریکر میگن دقتش پایین میاره،، درسته؟ و اگر درسته توی 60 متر چقدر میتونه خطا بده نسبت به مگا و پرو ؟؟
البته بنده هیچ وقت pcp نداشتم. 15 ساله کمر شکن و بادی فنری مثل وایرخ و دیانا 36 و 27 و 45 دارم. این اولین تجربمه.ان شالله اینم تجربه خوبی بشه.

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم طول لول بریکر و جامبو 53 باشه فقط جامبو دارای شرود،اخنلاف قدرت و دقت خیلی ناچیزه بین بریکر با مگا یا پرو که درمقابل بریکر خیلی خوشدسته کوچکه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - siavashpayam - 2017-11-17 12:56 PM

(2017-11-17 11:43 AM)mehrvar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-17 10:52 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم طول لول بریکر و جامبو 53 باشه فقط جامبو دارای شرود،اخنلاف قدرت و دقت خیلی ناچیزه بین بریکر با مگا یا پرو که درمقابل بریکر خیلی خوشدسته کوچکه

خیر،لول بریکر ۴۸ سانته عزیز دل،لول پرو ۵۸ سانت،و این ده سانت بلندتر بودن لول پرو واقعا غوغا میکنه،لول جامبو رو دقیق نمیدونم اما از اونجاییکه رایفل هست نباید با بریکر یک اندازه باشه

ببینید،پیشتر هم عرض کردم،پرو فقط برای تارگتینگ ساخته شده پس همه چیز فدای دقت بالا شده و نمیتونید دقت پرو رو از سایر کرالها انتظار داشته باشید،البته به این معنی نیست که خوشدست یا قوی نیست،نه،اما خوشدستی بریکر رو نداره،اگر به فکر استفاده هانتینگ از پرو یا جامبو هستید بریکر خیلی مناسب تره،هم از نظر بها هم از نظر خوشدستی،دقتش هم به اندازه پرو یا مسکی و مگا نیست اما بسیار قابل قبول هست،بابک جان به تازگی خریدن و اگر درست یادم باشه گروپ پنجاه متریشون روی دست در حد دو سه سانت بود،در این مورد توصیه میمنم حتما از ایشون مشاوره بگیرید چون هم پرو داشتن هم بریکر دارن و هم با ای تی ۴۴ و دو سه تفنگ اروپایی مدتی کار کردن

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2017-11-17 04:14 PM

عرض سلام خدمت دوستان عزیز و سیاوش خان
اقایون و دوستان تفنگهای کرال تماما با توجه به قیمتشون با کیفیت و مناسب هستن.هیچکدوم برای بنچ رست مناسب نیستن مگر اینکه رگلاتور نصب کنید و همشون برای شکار و هدفزنی حتی به اندازه در نوشابه مناسب و ارزشمندند.بر فرض که جامبو نشتی داشته باشه.با تعویض اورینگ مسئله حل میشه این نباید دلیلی باشه که این تفنگ رو نخرید.فقط و فقط سلیقتون در ظاهر تفنگ و کاربری که از تفنگ میخواید باید در نظر بگیرید و انتخابتون رو بکنید.اگر حمل و نقل و شکار تو ماشین بریکر.وگرنه دیگه همه چی سلیقه ای هست
طول لوله بریکر که خودم اندازه گرفتم 48 سانته و پرو و مگا 58 و جامبو 53.5 سانت.خیلی سخت نگیرید تمامی مدلها راضیتون خواهد کرد مگر اینکه کلا دیگه برید توی یک برند اروپایی که دیگه داستان فرق میکنه.کرالها مشابه هم هستند و تفاوتشون واقعا کمه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - karbakhsh - 2017-11-17 04:50 PM

ممنون بابک خان. تشکر. اخرین توصیه شما بین بریکر و پرو کدومشه؟ بیشتر برا شکار میخام در فاصلهای مختلفاز 30متر تا 90 متر.بازم تشکر

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Babakpcp - 2017-11-17 11:48 PM

(2017-11-17 04:50 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابک خان. تشکر. اخرین توصیه شما بین بریکر و پرو کدومشه؟ بیشتر برا شکار میخام در فاصلهای مختلفاز 30متر تا 90 متر.بازم تشکر

خواهش میکنم داداش
بریکر