شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - samani - 2022-04-14 02:34 PM

(2022-04-14 12:56 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2022-04-13 10:15 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امپایر ایکس هم گزینه خیلی خوبی هست

سلام سامانی جان.
معلومه خیلی این تفنگو دوست داری خخخخ ؛ خب چرا یه حرکتی نمیزنی ؛ این بریکر رو بفروش یه ایمپایر ایکس برادار ؛ خوبیت نداره به پای عشقش پیر بشی خخخخ ؛ شده حکایت منو دیانا ۵۶.

سلام خدمت دوست خوبم
وللا برا برادرم امپایر ایکس خریدیم و من با هر دو تا تفنگ تیرانداختم به همین خاطر میگم امپایر ایکس بهتر از بریکر هست زمانی من بریکر خریدم تفنگ بولپاپ کوچک و جمع و جور بجز بریکر نبود تولیدی کرال رو عرض میکنم.خصوصا حجم مخزن بالایی که امپایر داره حدود ۹۰ تیر میشه انداخت.
در مورد تعویض راستش اعتقاد دارم وسیله ی که سالم هست و کار میده رو نباید تعویض کرد شانس ما یدونه جدید بگیریم مشکلدار میشه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - MOBARA - 2022-04-26 10:47 PM

سلام و عرض ادب خدمت اساتید
ممنون میشم راهنمایی کنید ساچمه دیسکاوری برای سوپر جامبو مناسبه؟١٨.١٣ گرین

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-04-27 04:08 PM

سلام دوست عزیز کاملا مناسبه و توصیه هم میشه که از همون دیسکاوری استفاده بشه چون بهترین گزینه بعد از jsb دیسکاوری هست.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-04-29 09:06 PM

(2022-04-26 10:47 PM)MOBARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت اساتید
ممنون میشم راهنمایی کنید ساچمه دیسکاوری برای سوپر جامبو مناسبه؟١٨.١٣ گرین

عالیه براش دوست عزیز.
اگه قصدتون تیر اندازی تا فواصل ۴۰ الی ۵۰ متر هست از ساچمه های ایرانی هم میتونین استفاده کنین مثل بیژن قوطی فلزی.. چون تو این فواصل دقت خوبی میده بیژن.
اما برای مسافت های بیشتر از ۵۰ بهترین گزینه همین دیسکاوری هست..
شاید جی اس بی بهتر باشه. اما بهترین به نسبت قیمت همین دیسکاری هست.
موفق باشینKhansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-04-29 09:40 PM

(2022-04-29 09:06 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عالیه براش دوست عزیز.
اگه قصدتون تیر اندازی تا فواصل ۴۰ الی ۵۰ متر هست از ساچمه های ایرانی هم میتونین استفاده کنین مثل بیژن قوطی فلزی.

این ساچمه در تولیدات قدیم خیلی خوب بود اما الان متاسفانه بد جور درجا زده و افت کیفیت ش خیلی شدید بوده.
دیگه گزینه مناسبی نیست ؛ به هیچ وجه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-05-01 06:38 PM

این ساچمه در تولیدات قدیم خیلی خوب بود اما الان متاسفانه بد جور درجا زده و افت کیفیت ش خیلی شدید بوده.
دیگه گزینه مناسبی نیست ؛ به هیچ وجه.

[/quote]
خب شما توی رنج قیمتی زیر ۹۰ تومن چه ساچمه ای رو به جای بیژن معرفی میکنین برای پی سی پی؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - fkh - 2022-05-01 07:07 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
برادر منم کرال مگا دارم و دنبال ساچمه مناسب هستم.ساچمه بست رو خیلی تعریف میکنن.میخوام از این به بعد به جای بیژن از بست استفاده کنم.قیمتش هم حدود 80 هست

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-05-01 07:18 PM

(2022-05-01 06:38 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب شما توی رنج قیمتی زیر ۹۰ تومن چه ساچمه ای رو به جای بیژن معرفی میکنین برای پی سی پی؟

سلام. همینطور که اقا فریبرز هم اشاره کردن ؛ ساچمه بست در ساچمه های ایرانی برای pcp ها گزینه خیلی خوبیه. البته فعلا چون ما که به هر ساچمه ایرانی دل بستیم بعد یه مدت به شدت افت کیفیت داشت.
این بحث رو هم بهتره در تاپیک ساچمه های ایرانی پیگیری کنیم اینجا جاش نیست.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - samani - 2022-05-01 07:34 PM

ساچمه دیسکاوری هم کیفیت خوبی داره میتونید دو نوع ساچمه دیسکاوری و بست تهیه کنید و تست بگیرید در نهایت هر کدام خوب بود به تعداد خرید کنید که دیگه با یک نوع ساچمه تفنگ رو صفر کنید

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - MOBARA - 2022-05-01 07:57 PM

خیلی ممنون که پاسخ دادین خیلی کمک کردین بهم عزیزان