شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-02-11 10:41 PM

سلام به همگی
عاقا کسی اینجا نیست که کرال سوپر جامبو داشته باشه و تجربه استفاده ازش رو بگه؟
دقتش چطور بوده؟
تو چه فاصله ای چه گروپ هایی ازش گرفتن و....Khansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mohammadnajafii - 2022-03-01 03:55 AM

نقل قول :
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
این هم یه گروپ سوپر جامبو تازه گرفتم و تنظیم کردم با ده تا تیر دیسکاوری 21 گرین از فاصله 14-15 متری تازه با یه دوربین بوشنل به درد نخور تو شب با زوم چراغ قوه با پایه قرار دادن بخاری تو پارکینگ???????? تازه تفنگو گرفتم ذوق داشتم نصف شبی تنظیم کردم.
از قدرت هم نگم براتون دو لایه ام ری اف رو سوراخ میکرد میخورد به در درو گود میکرد
گروپ 10 تیری با این اوصاف اندازه نخود دادن واقعا عالیههه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-03-04 12:55 PM

(2022-03-01 03:55 AM)mohammadnajafii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
این هم یه گروپ سوپر جامبو تازه گرفتم و تنظیم کردم با ده تا تیر دیسکاوری 21 گرین از فاصله 14-15 متری تازه با یه دوربین بوشنل به درد نخور تو شب با زوم چراغ قوه با پایه قرار دادن بخاری تو پارکینگ???????? تازه تفنگو گرفتم ذوق داشتم نصف شبی تنظیم کردم.
از قدرت هم نگم براتون دو لایه ام ری اف رو سوراخ میکرد میخورد به در درو گود میکرد
گروپ 10 تیری با این اوصاف اندازه نخود دادن واقعا عالیههه

مبارکتون باشه.Khansariha (219)
ایشااله به خولی و خوشی ازش استفاده کنین و یه عمر ماشش براتون بچکهKhansariha (8)
فقط حیف بود که واسه این سلاح دوربین بوشنل گرفتین..
برای شارژ سلاح تلمبه تهیه کردین یا کپسول؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mohammadnajafii - 2022-03-10 10:17 PM

سلامت باشید خیلی ممنون
راستش تفنگ و کپسول جیبمو خالی کرد دیگه نتونستم براش دوربین بگیرم فعلا این دوربین رو از روی شادو هزار باز کردم روی اون یه رد دات داشتم بستم
چن وقت دیگه یه دیسکاوری 6.24×50 براش میگیرم
در مورد تلمبه و کپسول هم به توصیه خیلی از مغازه دار ها که گفتن تلمبه نگیر سخته کپسول گرفتم
من چون کوه میرم و چند روز میمونم گفتم تلمبه بگیرم که حملش راحت باشه ولی دیگه کپسول 3 لیتری کامپوزیت گرفتم که کلا 2 کیلو و خورده ای میشه قیمت کپسول هم 4800 نسبت به تلمبه که 3 تومن بود کپسول بهتره تازه فولادی بگیری ارزون ارم هست ولی برا من سبک و کوچک بودن مهم بود که تو کوله بزارم و حمل کنم

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-03-13 05:40 PM

(2022-03-10 10:17 PM)mohammadnajafii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامت باشید خیلی ممنون
راستش تفنگ و کپسول جیبمو خالی کرد دیگه نتونستم براش دوربین بگیرم فعلا این دوربین رو از روی شادو هزار باز کردم روی اون یه رد دات داشتم بستم
چن وقت دیگه یه دیسکاوری 6.24×50 براش میگیرم
در مورد تلمبه و کپسول هم به توصیه خیلی از مغازه دار ها که گفتن تلمبه نگیر سخته کپسول گرفتم
من چون کوه میرم و چند روز میمونم گفتم تلمبه بگیرم که حملش راحت باشه ولی دیگه کپسول 3 لیتری کامپوزیت گرفتم که کلا 2 کیلو و خورده ای میشه قیمت کپسول هم 4800 نسبت به تلمبه که 3 تومن بود کپسول بهتره تازه فولادی بگیری ارزون ارم هست ولی برا من سبک و کوچک بودن مهم بود که تو کوله بزارم و حمل کنم

اها بسلامتی. دوربین مد نظرتون عااللیه‌ ‌. فقط حتما حتما مدل ffp این دوربین رو بگیرین. چون خیلی حرفه ای تر میشین توی تیراندازی . و احتمال اینکه تیرتون خطا بره خیلی کمه( تجربه دوستانی رو که ازشون پرسیدم رو گفتم)
یه چند تا سوال.
یکی اینکه ببینین این دوربین بوشنل از تنظیم خارج میشه یا نه روی این تفنگ؟ چون منم میخوام تفنگو بگیرم و شاید پول کم بیارم برا دوربین
دوم اینکه ببینین چند بار با کپسول ۳ لیتری میشه تفنگ رو شارژ کرد؟
و حدودا چند شات بهتون میده؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-03-13 07:55 PM

سلام‌ دوست عزیز.
به هم ریختن تنظیم دوربین در تفنگ pcp معنی نداره مگر اینکه خودتون دست کاری ش کنید.
چون این مدل تفنگ ها اصلا لگد ندارن که بخوان تنظیم ب هم بزنن.
یه مدل بوشنل من جدیدا خریدم که از این بوشنل های معمولی کیفیت ساخت بالا تری داره ؛ پیشنهاد میکنم توی تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زن ص یکی مونده ب اخر یه نگاهی بهش بندازید شاید ب کار اید.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - MOBARA - 2022-04-13 03:04 PM

سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید بین بریکر و سوپرجامبو و پرو کدوم از نظر دقت بهتره و کدومو بگیرمKhansariha (48)

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-04-13 03:12 PM

سلام.
از نظر دقتی ؛ دقت کرال پرو و سوپر جامبو بالا تر از کرال بریکر هست.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - samani - 2022-04-13 10:15 PM

(2022-04-13 03:04 PM)MOBARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید بین بریکر و سوپرجامبو و پرو کدوم از نظر دقت بهتره و کدومو بگیرمKhansariha (48)

سلام دوست گرامی اگه مشکل بودجه ندارید امپایر ایکس هم گزینه خیلی خوبی هست چه از لحاظ خوش دست بودن و ظرافت چه از لحاظ دقت و ماشه حساس نیاز به سایلنسر هم نداره شرود هست فقط بدون رگولاتور فابریک بخرید شنیدم جدیدا رگوله هم تولید شده که میگن رگولاتور فابریک زیاد خوش ساخت نیست.
بریکر من دارم و از دقتش راضیم ولی واقعا تفاوت امپایر ایکس با بریکر زیاد هست

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-04-14 12:56 PM

(2022-04-13 10:15 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امپایر ایکس هم گزینه خیلی خوبی هست

سلام سامانی جان.
معلومه خیلی این تفنگو دوست داری خخخخ ؛ خب چرا یه حرکتی نمیزنی ؛ این بریکر رو بفروش یه ایمپایر ایکس برادار ؛ خوبیت نداره به پای عشقش پیر بشی خخخخ ؛ شده حکایت منو دیانا ۵۶.