شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - farshidgh - 2020-06-21 10:04 PM

(2020-06-14 08:14 PM)Farhadkonjkav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک مساله ای بدجور روی مخم هست آیا میتونین کمکی کنین؟
یک جامبو اتو رو آنلاین خرید کردم فروشنده بظاهر معتبره و رگولاتور هم نصب کرده ولی حس می کنم اسلحه نو نیست!
محلهایی که بطور معمول با دست تیرانداز سر و کار داره زیادی روغنی و تیره هست
اگر کم بود میگفتم چون روی اون کار فنی کرده ولی دیگه این مقدار چرک بودنش روی مخه
چیزی هم که به اسم برگ سبز گمرک بصورت pdf برام فرستاده مال 3 سال قبله!
راهی دیگه هست بفهمم اسلحه چقدر کار کرده؟

تقنگ رو از کجا تهیه کردین؟
غیر از قنداق قسمتهای فلزی که با قطعات متحرک در تماس هستن مثل مسیر سوزن و گلنگدن رو با دقت بررسی کن مشخصه تفنگ چقدر کار کرده

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Farhadkonjkav - 2020-06-28 05:15 PM

فروشنده رو همه می شناسین و هر جا دیدم کاربرها ازش یاد کردن با کلی احترام و افتخار بوده
بگذریم چون اسم بردن درست نیست ...
من از اونجا بد گمان شدم که همون ابتدای تصمیم به خرید با اینکه کلی راجع به این اسلحه اطلاعات جمع کرده بودم و جعبه گشایی و تستهاشو دیده بودم خودمو زدم به عوامی و تلفنی ازش پرسیدم همراه خودش دوربین هست یا نه گفت نه!!! گفتم عه چه بد ولی بعضیا میگن همراش دوربین داره گفت بذار جعبشو باز کنم ببینم ... آره داره!!
مگه میشه یک فروشنده ی متخصص و حرفه ای ندونه که دوربین Aria همیشه همراه جامبوها هست!! همونجا یذره بدگمان شدم که نکنه می خواست دوربین رو استاد کنه
البته راجع به تیره شدن بخشهایی از بدنه و قنداق هم چند روز پیش ازش سوال پرسیدم گفت حداقل ۲۰ بار برای تنظیم کردنش باز و بسته شده طبیعیه اونجوری باشه، که خب قانع شدم(البته چاره ی دیگه ای هم نیست)
ضمنا مانومتر و سوپاپ ورودی هوا که هر دو زیر اسلحه بودن رو برداشته و جاشونو بست گذاشته. مانومتر فقط روی رگولاتور هست
توی بعضی ویدیوهای خارجی بنظرم دیده بودم باوجود نصب رگولاتور بازم مانومتر اصلی رو باز نکرده بودن و سرجاش بود گرچه که طبعا از مدار خارج ه

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2020-06-29 08:10 AM

دومانومتر برای جانبو ندیدم چون هردو بایددر ورودی مخزن نصب بشه و تو ورودی هم که رگلاتور بزاری فقط فشار رگلاتور رو نشون میده .ولی تو مخازن لوله ای شکل یکی به قسمت خروجی هوا میبندن که چسبیده به رگلاتوره و فشار رگلاتور رو نشون میده و یکی هم مانومتر سرمخزن قسمت ورودی هوا میبندن که فشار خود مخزن رو نشون میده.
درضمن اگه فروشنده ای موجب نارضایتی یک مشتری رو فراهم کنه بهتره با ذکر دلیل نارضایتی نام اون فروشنده رو هم دوستان دیگه بدونن.چون همه چیز دوطرفه هست .همونجور که فرمودید دوستان تعریفشو زیاد میکنن. دیجی کالا چیز خوبی رو باب کرده هرچیزی رو که برای خرید انتخاب میکنی کلی نظرات موافق و مخالف مصرف کننده ها تو صفحش هست و اینجوری خریدار خیلی بهتر میتونه بنظرم انتخاب یا مقایسه دو محصول رو داشته باشه.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - rafale - 2020-08-22 04:40 PM

با سلام خدمت اساتید محترم یک سوال در مورد جامبوی اتوماتیک داشتم،شنیده بودم جامبوی اتوماتیک چندین مشکل از قبیل مقداری لگد و نا منظمی در شاتها داره میخواستم ببینم آیا این مطلب صحت داره و در صورت درست بودن آیا قابل رفع شدن هست با رگوله کردن یا کارهای دیگه.با سپاس

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2020-08-23 08:09 AM

بله رفع عیب و رگوله میشه .فروشگاه کوهسار مهندس رودی این کارها رو انجام میدند. فقط من شنیدم صدای مسلح شدن این تفنگا یکم زیاده .

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - rafale - 2020-08-24 05:42 AM

با سپاس فراوان جناب میر هاشمی

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Hps - 2020-10-06 10:24 PM

سلام دوستان من تازه سوپر جامبو رسیده دستم وقتی باد میزنم نشتی میده . محلش تو عکس پیوست هست کسی می‌تونه راهنمایی کنه چیکارش کنم ؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - hello - 2022-02-04 09:14 PM

سلام به همه ی دوستان عزیز دل...بعد از چندین سال دوری از تفنگ و تیر اندازی دوباره میخوام یه تفنگ بخرمKhansariha (48)
و انتخابم فعلا کرال سوپر جامبو بوده..
کسانی که این تفنگ رو دارن میشه برام یه بررسی جامع از این تفنگ بکنن و تجربیاتشون رو بگن. مزایا و معایبش چیه؟؟
آیا مثل کرال جامبو( نه سوپر جامبو) نسل قبل که مشکل چپ و راست زدن تو فواصلی مثل ۵۰ متر رو داشت و با سرشرود و ایراستریپر که مهندس رودی از فروشگاه کوهسار براش درست کرده بودن مشکلش حل میشد. آیا اینم این مشکل چپ و راست زدن رو داره یا کارخونه اصلاحش کرده؟
آیا نیاز به رگوله کردن داره یا نه؟؟
چون نسل قبلی با رگوله کردن خیلی خوب میشد..
اگه کسی رگوله کرده . بعدش چقدر تفاوت در دقت و نواخت شات یکسان ایجاد شده؟؟
هزینه ی رگوله کردنش چقدره؟
ببخشید که سوالام زیاده. پیشاپیش ممنون از اونایی که جواب میدنKhansariha (8)
و یه سوال دیگه؟؟
به طور کلی چقدر تلمبه رو برای شارژ این تفنگ پیشنهاد میدین؟
برای شارژ کاملش وقتی که مثلا حدود ۸۰ الی ۱۰۰ شات شلیک شده حدودا چند تا تلمبه باید زد؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amn - 2022-02-05 07:59 AM

سلام دوست عزیز ‌
بخش اول سوالاتتون رو که نمیتونم جواب بدم.
اما بخش دوم‌
تا حد امکان از تلمبه استفاده نکنید ؛ رطوبت وارد سیلندر میکنه و واقعا هم کار سخت و خسته کننده ای هست ؛ برای باد کردنش فک کنم حدود ۴۰۰ تلمبه باید زد.
از کپسول کامپوزیت استفاده کنید ؛
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - fkh - 2022-02-08 12:23 AM

و یه سوال دیگه؟؟
به طور کلی چقدر تلمبه رو برای شارژ این تفنگ پیشنهاد میدین؟
برای شارژ کاملش وقتی که مثلا حدود ۸۰ الی ۱۰۰ شات شلیک شده حدودا چند تا تلمبه باید زد؟

[/quote]

سلام دوستم.Khansariha (8)
یک درصد هم بهتون تلمبه رو پیشنهاد نمیدم.کلا از فکر تلمبه اونم برای تفنگی با با مخزن جامبو که 500 سی سی هست بیایین بیرون.یبار خواستم تفنگمو با تلمبه شارژ کنم تا دو روز کتف و کمر و زانو هام درد میکرد.فقط و فقط و فقط کپسول بگیرید و راحت و بدون دردسر از تفنگتون استفاده کنید.اگه تجربه استفاده از تلمبه رو داشته باشید و بعد با کپسول تفگتون رو پر شارژ کنید کلی افسوس میخورید که ای کاش زودتر کپسول میگرفتین.
همیشه که بیرون میرم یکبار خونه تفنگمو شارژ میکنم یکبار هم بیرون.یعنی اگه کپسول همرام نباشه کارم لنگ میمونه.
با یه کپسول 6 لیتری از فشار 100 تا 200 حداقل 3 بسته تیر 250 تایی شات دارین (که قطعا بیشتر از این بهتون شات میده)من بعد نزدیک 4 ماه که کپسول رو خریدم و نزدیک سه بسته تیر زدم بازم چندبار دیگه کپسولم شارژ داره.بعدشم با پنجاه تومن دوبیاره کپسول رو شارژ میکنم خیالمو تا چند ماه راحت میکنم.تازه تلمبه هم هر چند مدت نیاز به سرویس و تعویض اورینگ داره که قطعا از هزینه شارژ کپسول بالاتر میشه.
در اخر کپسول رو هر موقع خواستین بفروشین افت قیمت نداره و گرونتر هم میشه و برعکسش تلمبه وقتی بخوایین بفروشین نصف قیمت هم ازتون نمیخرن تازه اگه کسی هم بخره قطعا یا تازه با پی سی پی اشنا شده یا از مراکز شارژ کپسول تو شهرشون اطلاع نداره.