شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر جامبو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر جامبو (/showthread.php?tid=2318)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Soroushpcp - 2019-07-28 06:38 PM

دوستان کپسول تفنگ من یه مقدار خیلی کم نشتی داره،چیکار کنم که نشتی رفع بشه؟[align=justify]

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - tinger - 2019-08-21 08:47 PM

(2019-07-28 06:38 PM)Soroushpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کپسول تفنگ من یه مقدار خیلی کم نشتی داره،چیکار کنم که نشتی رفع بشه؟[align=justify]
نشتی تفنگهای pcp اغلب از اورینگ یا پلی آمید والو هست.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Rasivell - 2020-04-08 11:15 AM

سلام دوستان وقتتون بخیر

من میخوام کرال جامبو بخرم و خیلی در موردش این مدت خوندم و یه سری سوالات برام پیش امده

اول اینکه ایا کلا تفنگ خوبیه یا خیر با توجه به تجربیاتتون؟
دوم اینکه رگولاتور چیه و چرا باید رگولاتور نصب بشه روی تفنگ ها و چرا خود شرکت نمی بنده؟
سوم اینکه ایا نیازه رگولاتور ببندی اصلا برای این تفنگ؟؟

و سوال اخر: اگر بخوام یه تفنگی بخرم که کیفیت ساخت خوب داشته باشه - رگولاتور داشته باشه خودش و قیمتش مناسب باشه چی رو پیشنهاد می کنید؟

ممنونم

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - sinaahoora - 2020-04-08 12:20 PM

(2020-04-08 11:15 AM)Rasivell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر

من میخوام کرال جامبو بخرم و خیلی در موردش این مدت خوندم و یه سری سوالات برام پیش امده

دوم اینکه رگولاتور چیه و چرا باید رگولاتور نصب بشه روی تفنگ ها و چرا خود شرکت نمی بنده؟

و سوال اخر: اگر بخوام یه تفنگی بخرم که کیفیت ساخت خوب داشته باشه - رگولاتور داشته باشه خودش و قیمتش مناسب باشه چی رو پیشنهاد می کنید؟

ممنونم
من بشما پیشنهاد میکنم به مدل بریکر و پی15 هم یه نگاه بندازید ابن دو مدل بولپاب هستن و نسبت به جامبو خیلی جمع جور تر و سبکتر که همه جا و همه جور میتونید استفاده کنید مدل پی15 خودش رگوله هستش .رگولاتور وسیله ای هستش برای تنظیم فشار هوا در واقع باعث میشه شما شاتهای یکسانی داشته باشین.مدل بریکر رو هم خیلی راحت میتونید رگوله کنید...من عکس پی15 خودم براتون میزارم....ضمنا اگه خواستین کسی رو بهتون معرفی میکنم که نفر اول مسابقات کشور هستش و خیلی خوب میتونه برای خرید کمکتون کنه[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Rasivell - 2020-04-08 01:32 PM

(2020-04-08 12:20 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-04-08 11:15 AM)Rasivell نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر

ممنونم
من بشما پیشنهاد میکنم به مدل بریکر و پی15 هم یه نگاه بندازید ابن دو مدل بولپاب هستن و نسبت به جامبو خیلی جمع جور تر و سبکتر که همه جا و همه جور میتونید استفاده کنید مدل پی15 خودش رگوله هستش .رگولاتور وسیله ای هستش برای تنظیم فشار هوا در واقع باعث میشه شما شاتهای یکسانی داشته باشین.مدل بریکر رو هم خیلی راحت میتونید رگوله کنید...من عکس پی15 خودم براتون میزارم....ضمنا اگه خواستین کسی رو بهتون معرفی میکنم که نفر اول مسابقات کشور هستش و خیلی خوب میتونه برای خرید کمکتون کنه[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

ممنونم ازت دوست خوبم - یکی دو نفرم میگن M22 خوبه و هم P15 ولی مساله اینجاست این پی ۱۵ اصلا انگار نصف تفنگ نیستKhansariha (290) قنداق نداره و وقتی میگیری دستت به شونه ات نمیرسه قنداق و از طرفی واقعا واقعا واااقعا کیفیت قنداقش کمه ادم تعجب می کنه چرا باید همچین چیزی درست کنن اخه حس تفنگ رو بهت نمیده نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم Khansariha (172) و الا خوبه از جهاتی که گفتید..

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Farhadkonjkav - 2020-06-14 08:14 PM

دوستان یک مساله ای بدجور روی مخم هست آیا میتونین کمکی کنین؟
یک جامبو اتو رو آنلاین خرید کردم فروشنده بظاهر معتبره و رگولاتور هم نصب کرده ولی حس می کنم اسلحه نو نیست!
محلهایی که بطور معمول با دست تیرانداز سر و کار داره زیادی روغنی و تیره هست
اگر کم بود میگفتم چون روی اون کار فنی کرده ولی دیگه این مقدار چرک بودنش روی مخه
چیزی هم که به اسم برگ سبز گمرک بصورت pdf برام فرستاده مال 3 سال قبله!
راهی دیگه هست بفهمم اسلحه چقدر کار کرده؟

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - amirsalaramirsalar - 2020-06-15 09:08 AM

دوست عزیز نمیخام دلتون رو خالی یا چرکین کنم اما متاسفانه در خریدهای اینترنتی و غیر حضوری اینطور مشکلات هم پیش می یاد. چه قیمت خرید کردید؟ ضمنا کرال جامبو به خاطر مخزن پر حجمش نیاز به رگلاتور نداره تا 80 شات یکنواخت میده. اگه تونستید چند عکس واضح بزارید تا دوستان بتونند راهنمایی کنند گرچه از روی عکس هم نمیشه نظر قطعی داد ولی خوب بهتر از بدون عکسه. موفق باشید

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - Farhadkonjkav - 2020-06-20 08:44 PM

پول ۲ ماه پیش داده شده و یکماه طول کشیده تا اسلحه رو آماده کرده و بفرستن
همه ی لکه ها و تیرگی های روی قنداق و دسته و بدنه موقع تحویل گرفتن روی اون بوده. نظر دوستان چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا قیمتش
۵ و ۲۰۰ بابت اسلحه
۱ و ۲۰۰ بابت تیون

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - mirhashemi - 2020-06-21 10:42 AM

الان 850 فقط پول رگلاتورش هست اگه مانومتر هم اضافه کرده باشه 300 پولشه حد اقل 100 هم بابت تنظیم رگلاتور گرفته .اگه سوزن و والو رو اصلاح کرده باشه 250 هم هزینه این کار هست. بعدشم قنداق های چوبی کرال بطور فابریکی رنگی روش نخورده و بیرنگ هستن .اگه قنداق رنگ خورده باشه مشخصه که دستکاری شده.

RE: معرفی کرال پانچر جامبو - ROOBAH - 2020-06-21 11:47 AM

(2020-06-20 08:44 PM)Farhadkonjkav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پول ۲ ماه پیش داده شده و یکماه طول کشیده تا اسلحه رو آماده کرده و بفرستن
همه ی لکه ها و تیرگی های روی قنداق و دسته و بدنه موقع تحویل گرفتن روی اون بوده. نظر دوستان چیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمنا قیمتش
۵ و ۲۰۰ بابت اسلحه
۱ و ۲۰۰ بابت تیون

سلام دوست عزیز
در مورد قنداق های کرال لازم میدونم نکاتی رو بگم، شاید مفید واقع بشه...
همونطور که دوست خوبم جناب میر هاشمی هم فرمودند قنداق های چوبی کرال فاقد روکش پلی استر یا کیلر و ... هستند و مستقیما چوب خام روی کار در تماس با دست هست. خودم مدتی با این موضوع مشکل داشتم.

وقتی قسمت هایی از قنداق زیاد با دست در تماس باشه ( در مورد تفنگ من "بریکر" اینطور بوده ) رنگش مات تر و سفید تر میشه و با یکبار روغنکاری با پارافین یا روغن زیتون میشه اون رو به شکل اول درآورد، برای همین فعلا

فکری برای رنگ یا کیلر نکردم چون راه چاره اش رو پیدا کرده بودم.... در تجربه ای که روی تفنگ خودم داشتم ( این که میگم تفنگ خودم، برای اینه که فکر کردم شاید چوب قنداق ها در سری های مختلف از لحاظ بافت تفاوت

داشته باشه ) قنداق در تماس با دست رنگش روشنتر میشد و دوباره با روغنکاری مثل اولش میشد. اما در مورد تفنگ شما این قسمت ها تیره شده و نشان از نفوذ چربی ( روغن، گریس و... ) داره.

نمیدونم در این مورد چی بگم ولی اگر من بودم یک قسمت به اندازه یک ناخن روی قنداق با روغن چرب میکردم و اثرش رو با قسمت های مشکوک مقایسه میکردم تا با حدس و گمان بشه تا حدودی فهمید که قنداق چرب شده یا عمدا چربش کردن یا نفوذ آلودگی در اثر استفاده ناصحیح یا دست کثیف بوده... چون قطعا اگر همراه با روغن یا چربی، سیاهی و آلودگی هم وارد چوب قنداق شده باشه رنگ تیره تری از روغن خالی به چوب میده...