شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگهاي بادي عتيقه!! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: تفنگهاي بادي عتيقه!! (/showthread.php?tid=231)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - mostafab - 2014-08-16 08:11 PM

شباهت زیادی به چینی های قدیم داره. مدل 55 یا 62. البته فک کنم قنداقش فرق داره.

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - کوهنورد - 2014-08-16 09:40 PM

با سلام :
دوست عزیز ، فکر کنم این تفنگی که عکسش رو گذاشتید ، تفنگ کوچکی هست که اروپایی هم هست و قدیمی ماشه هم به بدنه پیستون گیر میکنه و همونطور هم که گفتید ستون درجه و مگسک عوض شده واشر پیستونش هم چرمیه و به نسبت کوچکیش قدرت خوبی هم داره . یکی از دوستانم داشت و خیلی هم دقیق بود فقط حیف خیلی داغونش کردید . یادتون باشه حتما به اون نقطه که ماشه با بدنه پیستون درگیر میشه روغن بزنید تا فشار از روی ماشه برداشته بشه و ساییده نشه . جالبش این بود که برای تفنگ 30-40 سال پیش جای دوربین گذاشته بودن

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - MILADSOBHI - 2014-08-16 10:34 PM

اره ماشش از دو قسمت تشکیل شده.و به بدنه پیستون گیر میکنه.تفنگ مال دهه50 هست و قدرتی برابر شادو 1000داره.و واشرشم چرمیه.

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - mhrSB - 2014-08-16 10:51 PM

(2014-08-16 08:08 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این تفنگ اسمش چیه هیچی روش نیست.یه قدرت عجیبی داره.فنر کرال راحت توش جا میشه.
مگسک ..و شیار نشانه رویش بعدا اضافه شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک دونه از اینا هم 2 سال پیش امد دستم برای تعمیر.هیچی نداشت،قنداق و مگسک و روزنه دید نداشت خخخ
کیفیت واقعا عالی داره،فکر کنم ساخت لهستان بود!!! ولی دقیق یادم نیست.
لوله به شدت کوتاهی هم داشت.ولی کیفیت خیلی خوبی داره و سیستم ماشش هم شبیه بی3 هست.
ولی صاحبش برد و نزاشت تعمیرش بکنمKhansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - shuter - 2014-08-24 08:03 PM

باسلام منم یه دونه مثل همسین داشتم
روش نوشته بود گوهر فمر میکنم ساخت ایران باشه

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - mhrSB - 2014-08-24 08:56 PM

(2014-08-24 08:03 PM)shuter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام منم یه دونه مثل همسین داشتم
روش نوشته بود گوهر فمر میکنم ساخت ایران باشه
درسته اسمش گوهر هست ولی ساخت مجارستان هستKhansariha (256)
البته در ارسال قبلی که داشتم به اشتباه نوشته بودم ساخت لهستان(چون درست یادم نمانده بود)و اگه زنگ زدگی های تفنگ پاک بشه دقیقا روی کپ اسلحه نوشته ساخت مجارستان(Hungary).
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - katiti - 2016-01-30 09:24 AM

(2011-09-27 11:40 AM)mazyarR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تو شهر ما یه فروشگاه شکار هست که ویشو هم داره!
پشت ویترین 2 تا تفگ کمر شکن یکی قنداقش چوب اونیکی پلاستیکی ! انگار نو هستن
اصلا این ویشو ساخت کجاست؟ دیگه نمیسازه؟

سلام دوست عزیز میشه لطفا شماره تماس مغازه که این ویشو رو داره بهم بدین یا خودتون باهام درتماس باشین،ممنون میشم پیام رو دیدین جواب بدین

RE: تفنگهاي بادي عتيقه!! - zizigal - 2018-06-17 03:01 PM

آقا میلاد اسم تفنگ گوهره ساخت مجاره من یه دونه 4.5 دارم سالها بود داده بودمش دست یکی از رفقای قدیمی ولی یادم نبود دست کی دادم اما یکی دو هفته پیش دوباره به دستم رسید.