شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاکسیدرمی پرندگان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تاکسیدرمی (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: تاکسیدرمی پرندگان (/showthread.php?tid=229)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohsen - 2011-04-24 04:52 PM

آقا من یه سوال داشتم برای تاکسیدرمی موجوداتی مثل سنجاب و... باید به همین شکل رفتار کرد یا فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: تاکسیدرمی پرندگان - masih.hunter - 2011-04-24 05:58 PM

99 ./ مراحل به همین صورت انجام میشه . تفاوت زیادی با پرنده ندارند ولی باید بیشتر دقت کنید چون یکم کار سختر میشه

خیلی از مواقع میشه عیب کار رو در پرندگان با پر پوشاند ولی حیوانات چهار پا کار حرفه ای تر میشه .

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohsen - 2011-04-25 04:17 PM

آقا مسیح ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه؟
وقتی کارو طبق این دستورات انجام دادیم بعد از مرور زمان پوست دچار فساد نمیشه آخه برای اینکه پرها استوار باشن نمیشه از پوست فاکتور گرفت و باید با پرها باقی بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آنکه بی باده کند جان مرا مست کجاست
آنکه بیرون کند از جان و دلم دست کجاست

RE: تاکسیدرمی پرندگان - masih.hunter - 2011-04-25 04:40 PM

خواهش میکنم اقا محسن من درست متوجه سوالتون نشدم ولی پودر بوراکس رو برای جلوگیری از فساد

و خراب شدن یوست استفاده می کنند .

RE: تاکسیدرمی پرندگان - Ali - 2011-04-26 12:53 PM

پوست رو نمیشه جدا کرد از پر!فقط اگه چربی ها رو پاک کنی و براکس بزنی عمرا فساد و و از این چیزا بیاد سراغش.مهم اینه که گوشت و چربی نمونه

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohsen - 2011-04-27 07:53 AM

منظور من قسمت انتهایی بال یعنی آخرین قسمت بال پرنده که اگر بخای پوستشو بکنی پرها کنده میشه و اگر نکنی حتما یکم چربی اونجا میمونه البته شاید من راهشو نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: تاکسیدرمی پرندگان - MEHDI - 2011-05-09 09:16 AM

این کبک نگون بخت هم مدل ما واسه تاکسیدرمی شده بدون آرد تونستم راحت و بدون پارگی پوست رو از گوشت جدا کنم محتویات جمجمه هم کمی بازحمت خارج شد و در کل چیز جالبی در اومد به علت نداشتن بوراکس کار به اتمام نرسید ولی تجربه خوبی بود
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاکسیدرمی پرندگان - farzin122 - 2011-06-01 11:04 PM

آقا این پودر براکس رو از کجا میتونیم پیدا کن؟؟؟؟خیلی ممنون

RE: تاکسیدرمی پرندگان - abbasi - 2011-08-02 08:00 PM

آقا من شنیدم میگن بعد از اینکه پوست رو از گوشت جدا کردین واسه اینکه قسمتهایی از پوست که نمیشه بطورکامل از چربی و گ.شت جدا کرد مثل پرها ، نمونه رو میذارن جایی که مورچه ها به نمونه دسترسی داشته باشن و چربی و پوست رو بخورن !!!
آیا همچین چیزی میشه ؟؟
Khansariha (226)

RE: تاکسیدرمی پرندگان - عبدالرحمن - 2011-08-02 09:24 PM

(2011-08-02 08:00 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من شنیدم میگن بعد از اینکه پوست رو از گوشت جدا کردین واسه اینکه قسمتهایی از پوست که نمیشه بطورکامل از چربی و گ.شت جدا کرد مثل پرها ، نمونه رو میذارن جایی که مورچه ها به نمونه دسترسی داشته باشن و چربی و پوست رو بخورن !!!
آیا همچین چیزی میشه ؟؟
Khansariha (226)

داداش مورچه ها که چربی تنها رو نمیخورن کل مجموعه رو ریز ریز میکنن میبرن با خودشون Khansariha (399)