شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاکسیدرمی پرندگان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تاکسیدرمی (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: تاکسیدرمی پرندگان (/showthread.php?tid=229)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تاکسیدرمی پرندگان - tazekar - 2015-09-18 07:30 PM

(2015-04-17 07:28 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالیKhansariha (256)

چه قشنگ شدهKhansariha (215)Khansariha (215)

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadfaragi - 2016-12-15 08:55 AM

[تصویر: SAM-0793.jpg]
[تصویر: SAM-0794.jpg]

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadfaragi - 2016-12-15 06:47 PM

داداش کار خودمه اینم تقدیم به شما
[تصویر: 4452-1-.jpg]
[تصویر: 4452-2-.jpg]

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadmehdighasemi - 2016-12-28 11:07 AM

سلام دوستان من میخوم تاکسیدرمی کنم فقط پودر بوراکس کجا گیر میاد ؟ پودر رو باید بریزم داخل شکم یا روی پر های پرنده؟Khansariha (8)
(2014-04-21 10:20 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اره خودم شکارش کردم . این پرنده از یا کریم ها و سار ها و گنجشک ها تغذیه میکنه . حدود یکسال هم از تاکسیدرمیش میگذره Khansariha (8)
این هم یکی دیگه از تاکسیدرمی های من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای دوست عزیز کسی پرنده شکاری رو شکار نمیکنه اگه بفهمید چقدر ناراحت شدمKhansariha (172)
اسم این پرنده قرقیه
جریمه اش هم حدود 30 میلیونه و عضو یکی از گونه های حفاظت شده محسوب میشه
لطفا دیگه این پرنده هارو شکار نکنید

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadfaragi - 2016-12-28 11:43 AM

من دنبال این پودرخیلی گشتم ولی پیدانکردم برای همون به جای پودر از نمک استفاده کردم شما اگه مبتدی هستید اول روی دوسه تا کارکن بعد وقتی دستت عادت کرد کار رو شروع کن منظورم فقط خالی کردن بدن حیوان است اگه کارو شروع کردید بله باید به داخل پوست حیوان بزنید (بعضی ها برای صرفه جویی این پودرو با نمک مخلوط می کنند)

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadmehdighasemi - 2016-12-28 11:55 AM

(2016-12-28 11:43 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دنبال این پودرخیلی گشتم ولی پیدانکردم برای همون به جای پودر از نمک استفاده کردم شما اگه مبتدی هستید اول روی دوسه تا کارکن بعد وقتی دستت عادت کرد کار رو شروع کن منظورم فقط خالی کردن بدن حیوان است اگه کارو شروع کردید بله باید به داخل پوست حیوان بزنید (بعضی ها برای صرفه جویی این پودرو با نمک مخلوط می کنند)

آها خیلی ممنون
یکی از دوستام گفت لوازم پزشکی شاید گیرت بیاد عصری میرم بینم گیرم میاد یا نه
اگه گیرم نیومد مجبورم همون نمک بریزم
نمک بریزم دیگه بو نمیده نه ؟

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadfaragi - 2016-12-28 11:59 AM

والا من که ریختم بو هم نمیده فقط برای تاکسیدرومی چهارپا اگه استفاده بشه خوب میشه
دوسه ارسال قبل یه کبک واردک گذاشتم تاکسیدرویمی خودمه می تونه برای شما یه الگو باشه

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadmehdighasemi - 2016-12-28 12:55 PM

(2016-12-28 11:59 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من که ریختم بو هم نمیده فقط برای تاکسیدرومی چهارپا اگه استفاده بشه خوب میشه
دوسه ارسال قبل یه کبک واردک گذاشتم تاکسیدرویمی خودمه می تونه برای شما یه الگو باشه

تاکسیدرمی هاتون خیلی زیباست
من قبلا یک بلبل خرما رو میخواستم تاکسیدرمی کنم پر بلبل میچسبید به گوشت و خراب میشدKhansariha (368)
ارد بریزم روی گوشت دیگه پر به گوشت میچسبه؟
(2016-12-28 11:59 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاکسیدرمی های شما خیلی قشنگن
من قبلا یک بلبل خرما داشتم میخواستم تاکسیدرمیکنم وقتی که شکمش رو پاره میکردم پرهاش میگرفت به گوشت بلبل و خراب میشد فکر کنم الان اگه آرد بریزم دیگه پر نچسبه به گوشت

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadfaragi - 2016-12-28 01:13 PM

دوست عزیز حالا می خوای روی چی کار کنی
بی خیال آرد اینا بعد از اینکه گوشتشو خالی کردی با آب خوب بشور تا چربی،خون و... از بین بره وبعد با سشوار اب پرهاشو خشک کن در ضمن نگذار آب داخل پوستش بمونه

RE: تاکسیدرمی پرندگان - mohammadmehdighasemi - 2016-12-28 01:18 PM

(2016-12-28 01:13 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز حالا می خوای روی چی کار کنی

در اصل میخوام روی کبک انجام بدم ولی چون کبک حیفه و بار اولم هست روی یک چیز دیگه انجام میدم فکر کنم یک بلبل خرما توی فریزر داشته باشم