شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر بریکر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر بریکر (/showthread.php?tid=2279)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Babakpcp - 2017-11-19 10:51 PM

(2017-11-19 04:42 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
در مورد قنداق بریکر یک سوالی داشتم . میخواستم بدونم نظرتون درباره روغن گردو چیه ؟ ( با توجه به اینکه جنس قنداق از چوب گردو هست . )
یک سوال دیگر هم داشتم : آقا بابک ( Babakpcp ) درباره تفاوت خانکشی در محصولات 2016 و 2017 کرال گفتند ( در تاپیک کرال جامبو ) . میخواستم بدونم این تفاوت در تمام پی سی پی های کرال هست یا فقط در مدل جامبو و پرو وجود داره ؟ یعنی بریکر و مگای تولید 2017 هم مثل پرو و جامبوی تولید 2017 این بهبود خانکشی رو دارند ؟

سلام
در مورد روغن من با تماسی که با دوست عزیزم اقا سیاوش گرفتم روغن زیتون رو روی قنداق کرال پرو استفاده کردم و نتیجه خوبی گرفتم
بله دوست عزیز.تمامی محصولات 2017 کرال از خانکشی جدید بهره میبرن.این موضوع برای من با احتمال بالایی پذیرفته شده هست اما هنوز اثبات نشده برام.خودم این حس رو دارم که با مقایسه پرو 2016 و بریکر 2017 خانکشی بریکر تفاوت داره اما چون وقتی بریکر رو گرفتم دیگه پرو را نداشتم میگم شاید خطای دید باشه.به هر حال قطعیت ماجرا طی یکی دو ماه اینده و استفاده بیشتر کاربران مشخص میشه

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Arashk - 2017-11-26 05:49 PM

با سلام خدمت استادان گرامی
بنده قصد خرید pcp دارم
بین مدل بریکر ،مگا و مکسی از شرکت کرال
از نظر قدرت،دقت و مقرون به صرفه بودن خواستم بدونم که دوستان کدوم پیشنهاد میکنند(در ضمن فعلا توان خرید دوربین ندارم،از این مدلها میشه بدون دوربین استفاده کرد؟
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارمKhansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Babakpcp - 2017-11-26 07:23 PM

(2017-11-26 05:49 PM)Arashk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت استادان گرامی
بنده قصد خرید pcp دارم
بین مدل بریکر ،مگا و مکسی از شرکت کرال
از نظر قدرت،دقت و مقرون به صرفه بودن خواستم بدونم که دوستان کدوم پیشنهاد میکنند(در ضمن فعلا توان خرید دوربین ندارم،از این مدلها میشه بدون دوربین استفاده کرد؟
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارمKhansariha (8)
سلام
دوست عزیز اگه ادم حساسی نیستی هر کدوم از مدلهای بالارو که گفتی بخری عالی هستن.اگه حساسی بشین تاپیکهای مربوطه رو بخون.3چهار روزی وقت بزاری بخونی اطلاعات ارزنده ای گیرت میاد.به این سوال کلی شما نمیشه توی یک پیام پاسخ داد.
و اما در مورد مسئله اخری که فرمودید پیشنهاد بنده این هست که یا فعلا دست نگه دارید تا بودجتون کامل بشه و دوربین ببندید یا اینکه ی مدل فنری ارزون. و کار راه بنداز بخرید تا انشالاه دستتون پر بشه

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - hosseinr - 2017-11-27 06:52 PM

یه بریکر کرفتم. بعضی وقتا تنظیمش بهم میخورد. اول فکر میکردم مشکل دوربینه. الان متوجه شدم مشکل سایلنسره فابریکه که واشر اخر لق میخرده. کسی مشکل مشابه داره ؟

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Babakpcp - 2017-11-27 10:28 PM

(2017-11-27 06:52 PM)hosseinr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه بریکر کرفتم. بعضی وقتا تنظیمش بهم میخورد. اول فکر میکردم مشکل دوربینه. الان متوجه شدم مشکل سایلنسره فابریکه که واشر اخر لق میخرده. کسی مشکل مشابه داره ؟

متاسفانه سایلنسر فابریکشون کیفیت پایینی داره.البته بعضیاشونم خوب دراومدن.با تهیه یک سایلنسر با کیفیت از دقت بریکر لذت ببرید

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - smart - 2017-11-28 08:59 AM

بفل ها لق میزنن و باید یه واشر آخر سایلنسر اضاف کرد و ابر پیچیده شده دور توری ها تا نصف جمع شده که موقع وارد کردن به بدنه سایلنسر میچسبه. برای رفعش باید ابر دور توری با نخ و سوزن به توری بدوزید

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - karbakhsh - 2017-12-04 09:07 AM

یه سایلنسر خوب و خاطر جم از کجا تهیه کنیم. اقا مسیح که جوابمون ندادن بازم راهنمایی. یه چیز خوب میخوام. ممنون

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - AXA - 2017-12-04 09:26 AM

سلام من سایلنسر مسیح رو دارم روی بریکر صدارو خوب کم نمیکنه از این فابریک های خود بریکر خریدم۱۶۰ عالیه هم صدارو فوق العاده کم کرد هم دقت عالیه،اگر کسی رو کرج دارید،بنده شماره فروشنده رو بفرستم،موفق باشید

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - karbakhsh - 2017-12-09 10:24 AM

این فابریک که فرمودین با اونی که همراه تفنگه چقدر فرق میکنه.؟ ممنونن

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - sinaahoora - 2017-12-10 03:20 PM

با سلام خدمت دوستان میخواستم بریکر بخرم و یکی از دوستان پیشنهاد داد که مارک ویکتور پی ۱۰ و پی ۱۵ هم هستش و میگفتن از کرال بهتره و کلا کرال درد سرایی داره (البته این شخص خودش کریکت داره )اگه امکانش هست راهنمایی کنید خودم بیشتر نظرم روی بریکر کروم بود و تا حالا ویکتور از نزدیک ندیدم