شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر بریکر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر بریکر (/showthread.php?tid=2279)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - shat - 2017-04-02 09:44 PM

ارش جان سپاس گذارم
تو پورتال فروشگاه مخزن بزرگش رو پیدا نکردم
ایمیل زدم که مشخصات عکس و قیمت برام بفرسته
حتما جواب رو اینجا منعکس میکنم تا دوستان هم بهره ببرن

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Lamerdi - 2017-04-03 12:02 AM

سلام دوستان
روی بریکر از کدوم ساچمه نتیجه بهتری گرفته میشه؟

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - arashx - 2017-04-03 12:16 AM

(2017-04-03 12:02 AM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
روی بریکر از کدوم ساچمه نتیجه بهتری گرفته میشه؟

Jsb exact heavy كه ١٨.١٩ گريني هستش. (خود كرال اين ساچمه رو پيشنهاد ميده)
ديسكاوري ١٤.٣٠
(2017-04-02 08:16 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آرش جان
البته این لینکی که شما گذاشتین مربوط به بریکر نیست.
فروشگاه کوهسار بین لوله ساده و لوله شرود 200 هزارتومن اختلاف قیمت داره. (عادی 1600 و لوله شرود 1800 میده).به نظرتون می ارزه؟
سایر دوستانی که از این فروشگاه خرید کردن آیا راضی بودن از فروشگاه و جنس خوب تحویل داده؟

لينك مربوط به يكي ديگه از دوستان بود كه علاقه به مخزن بزرگ داشتن كه در پيامي جداگانه ارسال كردم و به صورت خط پاسخ شما از ايشان جدا شده.
به نظر من شما بايد تصميم بگيرين ولي من بودم سادش رو ميخريدم نه شرودش رو اون هم با اين تفاوت قيمت.

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amin.faraji - 2017-04-03 12:11 PM

بریکر جمع ترین گروپ رو با jsb 16 گرین میده بعد اون هم jsb 18 گرینKhansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-04-03 01:32 PM

خوشبختانه مشکل بنده حل شد،نازل فابریکی مقداری نازک شد و راحت داخل مخزن میره،و نشتی هم که از شیر یک طرفه میداد بخاطر پلیسه های بود که داخل اورینگ شیر یک طرفه رفته بود و اورینگ خراب کرده بود،ما بغیر اورینگ خودش یه اورینگ دیگه هم اضافه کردیم که دیگه نشتی نداد،
.
.
.
اینم گروپ به درخواست دوستانKhansariha (8)
[تصویر: IMG_20170403_142253.jpg]

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - arashx - 2017-04-03 03:25 PM

(2017-04-03 12:11 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بریکر جمع ترین گروپ رو با jsb 16 گرین میده بعد اون هم jsb 18 گرینKhansariha (8)

متاسفانه به علت واردات بسیار بد ساچمه های جی اس بی ، مدل ۱۵.۸۹ دامن هاشون همه اسیب دیده هستند.
علت در نظر نگرفتن این ساچمه از طرف من هم همین مشکل هستش.
(2017-04-03 01:32 PM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشبختانه مشکل بنده حل شد،نازل فابریکی مقداری نازک شد و راحت داخل مخزن میره،و نشتی هم که از شیر یک طرفه میداد بخاطر پلیسه های بود که داخل اورینگ شیر یک طرفه رفته بود و اورینگ خراب کرده بود،ما بغیر اورینگ خودش یه اورینگ دیگه هم اضافه کردیم که دیگه نشتی نداد،

بسیار زیبا.
وضعیت استند ، بزرگنمایی دوربین ، محیط ، وجود یا عدم وجود سایلنسر رو هم عرض بفرمایید تا دوستان در هنگام جمع بندی لحاظ کنند.
با تشکر.

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-04-03 04:46 PM

]

بسیار زیبا.
وضعیت استند ، بزرگنمایی دوربین ، محیط ، وجود یا عدم وجود سایلنسر رو هم عرض بفرمایید تا دوستان در هنگام جمع بندی لحاظ کنند.
با تشکر.
[/quote]
وضعیت ساپورت میز چوبی با بالشKhansariha (214)دوربین لیپرز زوم 16،محیط بدون باد،و با سایلنسر

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-04-04 12:17 AM

دوستانی بریکر دارن از سرعت تیر و قدرت اسلحشون اطلاع دارن میشه لطف کنن یه تست قدرت بزارن رو یه شی دم دستی که ما مقایسه کنیم با سلاح خودمون و تا حدودی باخبر بشیم از قدرت سلاح خود
ممنونم

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - hesamfisher - 2017-04-04 03:20 PM

(2017-04-02 08:16 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-02 03:37 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-02 12:41 AM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نمونه هایی که لوله شرود دارند با نمونه های لوله ساده چقدر اختلاف قیمت دارند؟
و اینکه تفاوت لوله شرود با لوله ساده فقط توی خفه کردن صداست یا تفاوت فنی دیگه ای هم دارند؟

لول شرود با ساده از هيچي تا صد هزار تومان تفاوت دارن.
از نظر فني اندكي از لوله ي خالي بلند تر هستش.
شرود همون سايلنسر پيش نسب روي لوله هستش.
نهايتا شرود از مدل ساده كه روش سايلنسر نسب شده كوتاه تر هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين سايت رايفل كه مال كوهسار هست و مدل ٤٢٥+٣٢٠ سي سي توش هست. و تو اين فروشگاه خودشون رگولاتور روش نسب ميكنن (به صورت اپشن)
۰۹۱۳۲۰۳۲۴۶۰ اين شماره به نام حبيبي نسب هستش. توي كانالش هر دو مدل ٤٢٥+٤٢٥ و ٤٢٥+٣٢٠ رو داشت. بهشون پيام بدين و ادرس كانالشون رو بگيرين.
باز هم شما تحقيقات خودتون رو بكنيد.
من برم خونه با كامپيوتر عكس ارسال ميكنم.
من از هيچ يك از فروشگاه هاي بالا خريدي نكردم كه بتونم اعتبارشون رو ارزيابي كنم. البته فكر كنم دوستان از فروشگاه كوهسار خريد كردن و اونها اگر لطف كنن و تاييدش يا عدم تاييدش رو اطلاع بدن.
اين مدل هم بولپاپ نيستش.
ممنون آرش جان
البته این لینکی که شما گذاشتین مربوط به بریکر نیست.
فروشگاه کوهسار بین لوله ساده و لوله شرود 200 هزارتومن اختلاف قیمت داره. (عادی 1600 و لوله شرود 1800 میده).به نظرتون می ارزه؟
سایر دوستانی که از این فروشگاه خرید کردن آیا راضی بودن از فروشگاه و جنس خوب تحویل داده؟
سلام دوست من من از فروشگاه کوهسار جناب رودی خرید کردم اشون بسیار قابل احترام و با معلومات هستن . من دوتا مگا از ایشون خریدم و راضی هستم . [THUMBS UP SIGN]

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - shat - 2017-04-04 10:00 PM

درود خدمت همه دوستان
خیلی خوشحال هستم که این تایپیک هر روز ارسال داره
به تازگی و شایدم برا من تازس 2 مدل جدید از کرال وارد بازار شده
من هم خبر نداشتم ارش خان به من اطلاع دادن
مدل جامبو و پیتبول
از مدیران ارزشمند و اساتید خواهش میکنم نسبت به این مدل اطلاعات کافی رو ارائه بدن
متشکرم