شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی کرال پانچر بریکر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی کرال پانچر بریکر (/showthread.php?tid=2279)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - shat - 2017-03-30 03:30 PM

دوستان یه سوال فنی
امکانش هست مخزن بریکر رو عوض کرد
مثلا اگه بشه تا 500cc ارتقاش داد خیلی عالیه
سپاس

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-03-30 03:54 PM

(2017-03-30 03:13 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-30 02:35 PM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم
نازل شارژ داخل مخزن اسلحه نمی ره فک می کنم نصفه میره داخل دلیلش چی می تونه باشه
فوری فوری

سلام
به جمع دوستانه این سایت پرطرفدار خوش امدیدKhansariha (8)
شما با روغن سیلیکون اورینگهای کوپل شارژ یا نازل شارژ را چرب کنید حتما میره.
اگر نرفت یعنی سایز اورینگها اشتباه است و باید هر دوشون را با سایز درست تعویض کنید وگرنه دلیل دیگری نمیتونه داشته باشه.
سلام ممنونم از شما،2 3 سالی بود دور بودم از میادین تا اینکه به تازگی بریکر خریدم،اگر نه از اوایلی که سایت شروع بکار کرد،از اعضا سایت بودم واقعا سایت خوبی هست
بار دومه که دارم اسلحه شارژ می کنم کاملا نو هست سلاح نمی شه از اورینگهاش باشه،از چی می تونه باشه یعنی

اینم عکسش حالا نمی دونم نصفه رفته داخل یا کامل رفته ولی باد خارج میشه اصلا گی نیست داخل
[تصویر: 20170330_170854.jpg]
دوستان داخل رفت موقع باد زدن همراه فشار،حالا که باد شد باد اضافه شلنگ خالی شد،حالا نازل بیرون نمیاد از مخزن؟؟؟؟!!!!

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirsali - 2017-03-30 04:54 PM

سلام ، در مورد نازل شارژ کاری که خودم کردم رو به شما توصیه میکنم من ابتدا مشکل داشتم هم نشطی داشت و هم موقع جا زدن اذیت میکرد! این اورینگهای سفید رنگ روی خود نازل سایزش و جنسش مناسب نیست ، در صورتی که دسترسی دارین اورینگهای زرد رنگ ژله ای که روی تلمبه های هاتسان هست بندازین یا سایز همین زرد رنگهای ژله ای که سایز دهانه لوله هم هست از جنس وایتون استفاده کنین ، امیدوارم مشکلتون حل بشه Khansariha (8)

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - Lamerdi - 2017-03-30 05:40 PM

سلام بر دوستان عزیز
از نظرات خوبتون خیلی استفاده کردم. ممنون
عرض کنم منم تصمیم گرفتم یه pcp بالپاپ تهیه کنم و تا سه میلیون هم میتونم هزینه کنم. اوایل میخواستم گلادیوس بگیرم ولی بدلیل وزن زیاد و مهمتر از اون حرف و حدیث هایی مبنی بر سفارشی بودن اونها جهت ایران بیخیالش شدم و اومدم سمت بریکر.
حالا چند تا سوال دارم از دوستان خوبم و ممنون میشم جواب بدین (مخصوصا دوستانی که دارند از این مدل استفاده میکنند).
1- نمونه هایی که تو ایران موجوده از لحاظ فنی و کیفی با نمونه هایی که در سایر کشورها بفروش میره یکسانه یا تفاوت دارند؟
2- نوع قنداق چوبی و سنتیک از لحاظ طول عمر و استحکام در برار ضربه و خط و خش کدومش بهتره؟
3-کیفیت ساخت این سلاح چطوره؟ منظورم از لحاظ صاف و یکدست بودن بدنه و لوله و ... و نداشتن زائده های اضافی و تیز است.

از همتون ممنونم.

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-03-30 06:05 PM

(2017-03-30 04:54 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، در مورد نازل شارژ کاری که خودم کردم رو به شما توصیه میکنم من ابتدا مشکل داشتم هم نشطی داشت و هم موقع جا زدن اذیت میکرد! این اورینگهای سفید رنگ روی خود نازل سایزش و جنسش مناسب نیست ، در صورتی که دسترسی دارین اورینگهای زرد رنگ ژله ای که روی تلمبه های هاتسان هست بندازین یا سایز همین زرد رنگهای ژله ای که سایز دهانه لوله هم هست از جنس وایتون استفاده کنین ، امیدوارم مشکلتون حل بشه Khansariha (8)

کلا نازل گیر کرده در نمیاد دیگه از جاش،چرا اخه؟چجوری درش بیارم؟!!

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - AXA - 2017-03-30 06:26 PM

[/quote]
سلام.نازل رواز شلنگ با اچار باز کنید کمی روغن درونش بریزید البته روغن یا اسپری سیلیکون به ارومی بچرخونید درمیاد،موفق باشید

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - shat - 2017-03-30 08:32 PM

(2017-03-30 06:05 PM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-30 04:54 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر حسین عزیز درود
دوست عزیز اول تبریک و شادباش من رو بپذیر
امیدوارم باهاش بهترین لحظات رو داشته باشی
یه خواهش ازت دارم لطفا بگو سلاح رو چند خریدی و از کجا
بعدش مشکلت رو که مطمعنم چیز خاصی نیست رفع کردی بگو که راهکار چی بوده
حقیقتش منم قصد خرید این سلاح رو دارم
چندتا دوست دیگه هم تو این فروم فعال هستن تا اطلاعات بیشتری بدست بیارن
لطفا راهنمایی کن
موفق باشی

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-03-31 01:18 AM

(2017-03-30 08:32 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-30 06:05 PM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر حسین عزیز درود
دوست عزیز اول تبریک و شادباش من رو بپذیر
امیدوارم باهاش بهترین لحظات رو داشته باشی
یه خواهش ازت دارم لطفا بگو سلاح رو چند خریدی و از کجا
بعدش مشکلت رو که مطمعنم چیز خاصی نیست رفع کردی بگو که راهکار چی بوده
حقیقتش منم قصد خرید این سلاح رو دارم
چندتا دوست دیگه هم تو این فروم فعال هستن تا اطلاعات بیشتری بدست بیارن
لطفا راهنمایی کن
موفق باشی
سلام مچکرم،حتما
تا الان که خیلی خوشم اومده ازش ایشالا مشکل برطرف بشه تجربیات در تبادل می زارم حتما
دوستان این نازل با زور بکشم بیرون با کمک انبر قفلی مخزن یوقتی خراب نمیشه؟

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - arashx - 2017-03-31 09:26 AM

(2017-03-31 01:18 AM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مچکرم،حتما
تا الان که خیلی خوشم اومده ازش ایشالا مشکل برطرف بشه تجربیات در تبادل می زارم حتما
دوستان این نازل با زور بکشم بیرون با کمک انبر قفلی مخزن یوقتی خراب نمیشه؟

نه عزيز جان به هيچ وجه از انبر استفاده نكن.
اين قطعه برنجي هست و در صورت فشار امدن بهش خراب ميشه.
توصيه ي من اين هست كه شلنگ رو بهش وصل كنيد و از قسمت پايين شلنگ كه فلزي هست كمك بگيريد (نه از خود شلنگ كه پرس رو خراب كنه).
از انبر و غيره هم استفاده نكنيد.
اگر مشكل حل نشد يك مادگي ببندين سر نازل و روي اون انبر كلاغي بزارين كه مشكلي پيش نياد.

RE: معرفی کرال پانچر بریکر - amirhoseein - 2017-03-31 10:15 AM

ممنون ارش جان
حالا سوالم اینه،بعد اینکه نازل دراوردم چه چیزایی از مخزن چک کنم که خراب نشده باشه؟فقط اورینگ هاش می تونه خراب شده باشه؟
بعد چیکار کنم با نازل،که دیگه این اتفاقات نیوفته؟