شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران (/showthread.php?tid=2220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - AIRKING - 2016-01-30 10:30 PM

ممنون اقا حمید عزیز.
احتمالا فردا برم سراغش ولی کلا از خیابون دهنادی خوشم نمیاد.جوش حالم بد میکنه. مغازه آقای خدا پرست کجا هست؟

امین جان این که می فرمایید کاملا درسته ولی خوب به نظرم همینشم باید به فال نیک بگیریم.اسلحه به سفارش داخل با توجه به قوانین و نیاز دوستان سفارش داده شده.باید بیاد امتخان کنیم،نواقص گفته بشه و بعد بر طرف بشه اونوقت قضاوت کنیم.
یادمه تازه هاتسان اومده بود تو ایران خیلی ها هزاران هزار ایراد ازش می گرفتن اما به مرور زمان معلوم شد چیز به درد بخوری هست.خودم برای اولین بار که عکس هاتسان دیدم واقعا به نظرم زشت رسید اما وقتی اولین بار دستم گرفت فهمیدم که زود قضاوت کردم.
من امیدوارم این اسلحه در عمل از پس سلیقه مشکل پسند جوانان ایرانی سربلند بیرون بیاد.فعلا برای بنده تست عملیش مقدور نیست ولی حتما میرم و از نزدیک میبینمش و نظرم همینجا اعلام میکنم.Khansariha (8)

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - HamidArgha - 2016-01-31 04:09 AM

سلام.اقا جلال گل اخه مگه تو دهنادی خداپرستم پیدا میشه.این جماعت همشون از خدا بیخبرن خداپرست کجابود.خخخخخ والاااااKhansariha (214)

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - سید علی - 2016-01-31 10:46 AM

با سلام
اگر با قوانین داخلی مشکلی نداشته باشد
همچنین دقت قابل قبولی داشته باشد ولوازم یدکیش مانند محصولات هاتسان به سهولت قابل تهیه باشد
میتوان گفت این اسلحه از نظر من نسبت به این قیمتش انتخابی خوبی می باشد

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - HamidArgha - 2016-01-31 03:40 PM

درود.اقا جلال عزیز گشتم نبود نگرد نیست خخخخخ.امروز من رفتم دهنادی به نیت دیدن و در صورت پسندیدن خرید یکی از این زاگرسها.ولی اقای خداپرست (دوتا مغازه خداپرست هست دو تا برادر)نه تنها نداشت اصلا اسمشم به گوشش نخورده بود.خلاصه کل دهنادی گشتیم اصلا همچین اسمی نشنیده بودن.در حال حاضر برای ما شهرستانیا اگر بخایم این تفنگو فروشگاه کمپ88 داره به قیمت ناقابل یک میلیون و هشتادKhansariha (8)

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - hosseinebadian - 2016-01-31 05:00 PM

سلام بر دوستان

من فکر میکنم که کالیبر 4.5 نیم اگر با همین قدرت باشه و دقت بهتری هم داشته باشه ارزش خرید داره ولی ظاهرا تو بازار ایران فقط 5.5 مجوده

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - آذرخش - 2016-01-31 05:04 PM

(2016-01-31 03:40 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.اقا جلال عزیز گشتم نبود نگرد نیست خخخخخ.امروز من رفتم دهنادی به نیت دیدن و در صورت پسندیدن خرید یکی از این زاگرسها.ولی اقای خداپرست (دوتا مغازه خداپرست هست دو تا برادر)نه تنها نداشت اصلا اسمشم به گوشش نخورده بود.خلاصه کل دهنادی گشتیم اصلا همچین اسمی نشنیده بودن.در حال حاضر برای ما شهرستانیا اگر بخایم این تفنگو فروشگاه کمپ88 داره به قیمت ناقابل یک میلیون و هشتادKhansariha (8)
آقای علیرضا خدا پرست در خیابان دهنادی فروشگاه غزال به شماره های 32227403 و 09178585650 اگر خواستید شماره فاکتور و شماره حواله خروجی انبار و بیجک باربری را بدهم تا آقای خداپرست دبه نکند و نگوید که اسم این پی سی پی را نشنیده امKhansariha (8)اگر دوستان هم خواستند به آقا سهیل مراجعه کنند

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - HamidArgha - 2016-01-31 06:01 PM

درود به شما.من اول رفتم اون مغازشون که روبروی مغازه عارف هست و ایشون گفتند نشنیدم اسمشو وادرش مغازه غزال رو که اخرین فروشگاه شکار داخل دهنادی هست رو دادن وگفتن شاید داداشم داشته باشه و اوشون هم جوری که انگار اولین باره این اسم رو میشنون گفتن نه نداریم.شاید هم علت سیاسی داره که گفتن نداریم خخخخخ Khansariha (399)در مورد محصولات شما ودهنادی هم صحبتی داشتم که در تاپیک خودش مطرح میکنم

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - parandehabi - 2016-01-31 11:39 PM

سلام
دوستان من دیشب اصفهان توی یکی از فروشگاههای لوازم شکار این اسلحه رو دیدم و دست گرفتم البته باهاش شلیک نکردم ولی به نظرم تنها حسنش وزن سبکش بود که البته اونم به نسبت کارایی و ساخت تفنگ باید اینقدر سبک میبود ولی به نظرم زیاد جالب نبود خصوصا در مقایسه با مثلا ای تی که قیمتش به این اسلحه نزدیک هست زاجکاری که. جالب نبود. ی مخزن کوچیک هم داشت که فکر کنم تقریبا نصف مخزن ای تی حجمش بود و انگار با رنگ روغنی رنگش کرده بودن ساخت لول هم به نظرم خوب نبود و خیلی ضعیف بود کلا با هیچ کدوم از تفنگای توی بازار قابل مقایسه نبود و فکر نکنم در عمل هم خیلی چنگی به دل بزنه خصوصا که قدرت خوبی هم نداره البته این اسلحه تا کامل به صورت عملی امتحان نشه نمیشه دقیق در موردش نظر داد شاید با ساخت ورژنهای دیگه از این تفنگ محصولات قویتر و بهتری از این کارخونه بیرون بیاد البته این نظرات شخصی من هست. و به نظرم با این مشخصات و قدرت بهتر هست که ی تفنگ فنری خوب تهیه بشه.ان شاالله ریویوهای خوبی از طرف دوستان در این مورد ببینیم
در ضمن یادم رفت قیمت هم یک میلیون بود
یا حق

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - کوهنورد - 2016-02-02 01:18 AM

با سلام :
جناب ساچمه ای عزیز خسته نباشید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اول تشکر میکنم از توجه تون به درد دلها و خواسته های مصرف کننده (چه در مورد ساچمه - چه در مورد تفنگ )
اگر اجازه بدید یک مطلب کوچک هم بنده اضافه کنم :
اگر یادتون باشه یکی دو سال پیش تو همین فروم ، درخواست تولید ساچمه سنگین توسط دوستان و این حقیر مطرح شد که بعد از بررسی و تلاشهای شما ، نتیجه داد و بنده با افتخار میگویم که بجز در موارد معدودی ، اکثرا از تولیدات شما استفاده میکنم و برای دوستانی که بطور تخصصی آشنایی ندارند نیز همین محصولات را توصیه میکنم . چرایی این مطلب کمی جای تامل دارد .......
چرا بنده و عده کثیری از دوستان از این محصولات استفاده میکنیم ؟ جواب :
1_ قبل از تولیدش با مصرف کننده اش تبادل نظر انجام گرفته ، پس منطبق با خواسته مصرف کننده یا منطبق با خواسته بازار است
2_ محصول ایرانی است ، پس اگر بنده بخاطر آن هزینه ای متحمل میشوم ، میدانم این هزینه به زحمت و تلاش عده ای هموطن تعلق میگیرد ، علاوه بر بهره مندی دو طرف معامله ، به گردش اقتصاد خودمان نیز کمک میکند
3_بعلت ارتباط دو طرفه تولید کننده -مصرف کننده ، امکان تغییر در پارامتر های کالای تولیدی وجود دارد . به زبان ساده تر امکان اصلاح کالا وجود دارد
4_قیمت مناسب با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی که در خرید و مصرف یک کالا بسیار تعیین کننده است
البته نکات بیشتری وجود دارد که بدلیل طولانی شدن مطلب ، از بیان آن اجتناب میکنم . در مورد تفنگ زاگرس 900 نیز این نکات قابل تعمیم است البته همگی ما میدانیم با وجود قوانین دست و پا گیر و محدودیتهای گوناگون این کار چقدر سخت و طاقت فرسا بوده .
بنده همیشه دوست داشتم یک قبضه بنجامین دیسکاوری داشته باشم ولی بدلیل عدم تناسب قیمت با کالا تا بحال از خرید آن خود داری کردم . بنظر بنده اگر بشود خصوصیات دیسکاوری در این تفنگ گنجانده شود قطعا بازار مناسبی خواهد داشت
1- لوله 60 سانتی در کالیبر 5.5 و لوله فعلی سلاح برای کالیبر 4.5
2- با وضعیت فعلی (طول لوله و حجم مخزن ) سلاح فکر میکنم کالیبر 5.5 آن برای تیراندازان راضی کننده نباشد (چیزی بین تارگت و هانتینگ ولی هیچکدام !!!!)
3-با توجه به قدرت سلاح و مصرف هدف زنی تفریحی ، تفنگ نیاز به شکاف درجه و مگسک بهتری دارد .
4-استفاده از سایلنسر ، با توجه به نداشتن رزوه در سر لوله میتواند بطور جدی ، در میزان دقت سلاح تاثیر گذار باشد .
5-بنده هنوز سلاح را ندیده ام ولی به روایت دوستان مخزن باریکی دارد . اگر مخزن کمی قطور تر باشد با ایجاد حجم بیشتر تعداد شات بیشتری به تیرانداز میدهد که در میدان رقابت با سایر سلاحهای هم رده ،بسیار چشمگیر خواهد بود .
از نکات مثبت آن به زیبایی نسبی در برابر دیسکاوری - فاصله مناسب بین لوله و مخزن ، که امکان شرود کردن لوله را براحتی فراهم میکند - امکان استفاده از خشاب مولتی شات و سنگل شات میباشد . با توجه به اینکه بنده سلاح را تست نکرده ام این مطالب را از ظاهر سلاح و سایر منابع اطلاعاتی استنباط کردم پس ممکن است درست یا نا درست باشد .ولی بر روی طول لوله اصرار ویژه دارم که یکی از خصوصیات برجسته دیسکاوری بشمار میاید و دوستان متخصص در این امر شاید بهتر بتوانند این مسئله را بررسی کنند .انشالله با همکاری شما و دوستان شاهد تفنگی باشیم که خصوصیات خوب همه تفنگها را با هم داشته باشد
موفق باشید

RE: زاگرس900 اولین پی سی پی سفارش ایران - tinger - 2016-02-02 05:14 AM

به نظر من بین ای تی و زاگرس ، ای تی 44 با توجه به اختلاف قیمت 200 تا300تومنی بهتره مگر اینکه اختلاف قیمت به 500 تا60تومن برسه.