شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - mohammadmasroor - 2014-01-07 03:12 PM

دوستان قیمت دوربین3*9*32 سنتر پونت چقدره؟
بعدش برا دوربین سنتر پونت چه پایه ای بگیرم بلند یا کوتاه؟با تشکر

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - royall - 2014-01-07 03:16 PM

(2014-01-07 03:12 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این تاپیک مراجعه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - mehrdadjan - 2014-01-07 03:18 PM

(2014-01-07 03:12 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بهتر بود در تایپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان میکردید340هستKhansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - royall - 2014-01-07 03:35 PM

بعدش برا دوربین سنتر پونت چه پایه ای بگیرم بلند یا کوتاه؟با تشکر
Khansariha (8)
در مورد پایه هم عرض کنم به نظر من کلا پایه کوتاه بهتره چون فاصله ی مرکز دوربین تا مرکز لوله کمتر میشه و در نتیجه دوربین رو میشه جوری صفر کرد که دوربین منحنی ساچمه رو در نقطه ای قطع کنه که مثلا در فاصله ی 25 تا 35 متر خود + رو هدف گرفت.
تصویر زیر رو همین الان طراحی کردم.لطفا مسخره نکنید خخخخخ
[تصویر: 13890960611.jpg]
طبق شکل بالا دوربین تقریبا در فاصله ی نقطه ی 1 تا 2 صفر هستش. Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - mohammadmasroor - 2014-01-07 03:37 PM

دوست عزیز سپاسگزارم.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - jabili - 2014-01-07 04:28 PM

(2014-01-07 03:37 PM)mohammadmasroor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سپاسگزارم.

دوست عزیز برای تشکر لازم نبود پست بذارین.همون دکمه ی تشکر برای تشکر کردن هستKhansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - zebra - 2014-01-09 02:23 PM

دوستان من امروز به یک مشکل اسای برخوردم ....
بنده یک وایرخ 90 دارم که یک دوربین نیکو اسیرلینگ براش تهیه کردم و خیلی خوب و ایده ال بستم روش !
2 نوع ساچمه هم باهاش نزدم ... باراکودا هانتر و جی اس بی 18 ... متاسفانه سر مبحث صفر کردن دوربین من به مشکل برخوردم شدید !!!!

برای مثال بعد از تیر تفنگ رو صفر میکنم روی 15 متر .... بعد تفنگ رو میذارم توی کاور میرم یه سیگار بکشم برگردم دوباره یه گروپ بگیرم... دوباره وقتی شلیک که میکنم ... شرق رو که میگیرم میخوره غرب Khansariha (20)
اول فکر میکردم مشکل از ساچمه هست .. چون بعضی از دوستان فرمودند که اصلا لازم نیست باراکودا بزنم چون به خان کشی وایرخ 90 نمیخوره و برای هدف گیری بهتر ... بهتره حتما jsp exact بگیرم که منم امروز رفتم یک در آبیش رو خریدم...
اما باز همون اش و همون کاسه Khansariha (21)

البته این دوربینی که گرفتم دسته 2 هست اما بهش شک ندارم ... چون از دوسته نزدیکم خریدم و رتیکلش کاملا سالم هست و از روی 54 برام بازش کرده ... میخواست بره پی سی پی بگیره من دوربینش رو ازش گرفتم ... حالا من نمیدونم .... مشکل ساچمه هست ؟ باید باید ساچمه بخرم ؟ دوربین رو بد بستم و باز هم باید پیچاشو سفت تر کنم ؟ یا دوربین مشکل داره کلا ؟؟

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - javadjk - 2014-01-09 02:36 PM

(2014-01-09 02:23 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده یک وایرخ 90 دارم که یک دوربین نیکو اسیرلینگ براش تهیه کردم و خیلی خوب و ایده ال بستم روش !
2 نوع ساچمه هم باهاش نزدم ... باراکودا هانتر و جی اس بی 18 ... متاسفانه سر مبحث صفر کردن دوربین من به مشکل برخوردم شدید !!!!

برای مثال بعد از تیر تفنگ رو صفر میکنم روی 15 متر .... بعد تفنگ رو میذارم توی کاور میرم یه سیگار بکشم برگردم دوباره یه گروپ بگیرم... دوباره وقتی شلیک که میکنم ... شرق رو که میگیرم میخوره غرب Khansariha (20)
اول فکر میکردم مشکل از ساچمه هست .. چون بعضی از دوستان فرمودند که اصلا لازم نیست باراکودا بزنم چون به خان کشی وایرخ 90 نمیخوره و برای هدف گیری بهتر ... بهتره حتما jsp exact بگیرم که منم امروز رفتم یک در آبیش رو خریدم...

البته این دوربینی که گرفتم دسته 2 هست اما بهش شک ندارم ... چون از دوسته نزدیکم خریدم و رتیکلش کاملا سالم هست و از روی 54 برام بازش کرده ... میخواست بره پی سی پی بگیره من دوربینش رو ازش گرفتم ... حالا من نمیدونم .... مشکل ساچمه هست ؟ باید باید ساچمه بخرم ؟ دوربین رو بد بستم و باز هم باید پیچاشو سفت تر کنم ؟ یا دوربین
مشکل داره کلا ؟؟
دوست من شما هميشه بايد براي حل مشكل راه هاي ساده تر رو اول تست كنين
شما بدون دوربين هم اين مشكل رو داشتيد يانه؟؟؟؟ حتما اين مورد رو امتحان كنيد
تا اطمينان حاصل بشه كه مشكل از تفنگ و ساچمه نيست.....
و به احتمال زياد دوربين مشكل داشته باشه.....

داخل لول تفنگ هم نگاه كنيد كه براده ساچمه نمونده باشه به ويژه محل خروج ساچمه

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - flower - 2014-01-09 02:48 PM

(2014-01-09 02:23 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این دوربینی که گرفتم دسته 2 هست اما بهش شک ندارم ... چون از دوسته نزدیکم خریدم و رتیکلش کاملا سالم هست و از روی 54 برام بازش کرده ... میخواست بره پی سی پی بگیره من دوربینش رو ازش گرفتم ... حالا من نمیدونم .... مشکل ساچمه هست ؟ باید باید ساچمه بخرم ؟ دوربین رو بد بستم و باز هم باید پیچاشو سفت تر کنم ؟ یا دوربین مشکل داره کلا ؟؟

دوست عزیز پیچ های تفنگ رو بررسی کنید که شل نشده باشن
اگه شل شدن یه کم تفلون دور پیچ ها بپیچ و دوباره پیچ ها رو سفت کن

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - zebra - 2014-01-09 03:06 PM

والا این تفنگ 1 بسته ساچمه بیشتر نزده ! ... واقعا به اچار کشی احتیاج داره به نظ دوستان ؟؟ اخه نمیخوام رو پیچا فعلا جا اچار بی افته Khansariha (226)