شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - arash1324 - 2013-10-09 05:50 PM

(2013-10-09 05:46 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها حرفایی که شما میزنید درست ولی دوربین من پایه سرخود داره و نمیشه پایه دیگه ای بهش وصل کرد.
و چون ارتفاع دوربین نسبت به بدنه تفنگ کمه ترمز دوربین هم روش وصل نشد و خود ریل تفنگ هم نه ترمز داره نه جای پیچ.
اینم عکس دوربین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به احتمال خيلي قوي قسمت شيار پايه خراب شده . بدليل كيفيت پايين جنس . البته اين پايه ها توي بازار هست .

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - faramarz - 2013-10-09 06:02 PM

سلام اقا ارش.
میشه بگید قیمت این پایه ها چقدر است؟
الان یه چسب اهن خیلی قوی خریدم.بنظرتون از همین چسب اهن رو پایه و بدنه بزنم که دیگه تکون نخوره و عمری درست شه یا یا برم یه یه پایه جدید بخرم؟
با تشکر.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - Tomcat14 - 2013-10-09 06:07 PM

با اجازه اقا آرشKhansariha (8)
داداش چسب و جوش و کاربیت و... رو بیخیال بشید لطفاKhansariha (8)
اگر بودجه شو دارید،یه دوربین نسبتا خوب تهیه کنید(با 150الی200تومن میتونید یه دوربین خوب تهیه کنید،نظیر bsa3-9*40)وگرنه همون پایه رو تهیه کنید ولی به این مسئله ایمان قلبی دارم که اون دوربین درست عمل نمیکنه و هی صفرش به هم میخوره!پس پولاتونو جمع کنید و به فکر یه دوربین مناسب باشید.Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - arash1324 - 2013-10-09 06:18 PM

(2013-10-09 06:02 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا ارش.
میشه بگید قیمت این پایه ها چقدر است؟
الان یه چسب اهن خیلی قوی خریدم.بنظرتون از همین چسب اهن رو پایه و بدنه بزنم که دیگه تکون نخوره و عمری درست شه یا یا برم یه یه پایه جدید بخرم؟
با تشکر.
سلام و درود Khansariha (8)
همانطور كه دوست عزيمون عنوان كردند اگر امكان خريد دوربين خوب رو داريد در خريدش درنگ نكنيد . ولي اگر مي خواين كارتون با همين راه بيافته دست به كاري نزنيد كه بعدا پشيموني ببار بياره . قيمت اين پايه ها رو ندارم در تاپيك اعلام نياز لوازم از دوستان مدد بخواهيد كه مطمئناً كمك خواهند كرد . فقط عجله نكنيد شايد چند روزي زمان ببره . البته لبه پايه ها رو اگر مي تونيد يه عكس بزاريد اول ببينيم مشكل از اونجاست يا روي كپ تفنگ مشكل داره . از شيار تفنگ و لبه پايه ها يه عكس با وضوح بزاريد تا بهتر تصميم گيري بشه . Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - faramarz - 2013-10-09 07:06 PM

سلام دوستان عزیز.
اقا ارش اینم از عکس هاش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستش رو بخواهید دیگه نمیتونم خرج این تفنگ بکنم و دارم پول جمع میکنم که یه تفنگ دیگه بخرم.
میخوام با همین سر کنم تا پولام اماده شه.
با تشکر

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - KRALMAGNUM - 2013-10-09 11:30 PM

دوست عزیز از این پایه سفت کن هایه دوربین کرال استفاده کن اینم عکساش.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - salehsniper - 2013-10-10 09:09 AM

دوست عزیز آقای KRALMAGNUM این چیزی که عکسا گذاشتید واسه نگه داشتن پایه و به عقب رانده نشدن آن زیاد وسیله خوبی نیست چون خود این محافظ پایه به جایی بند نیست و بدرد تفنگ هایی با لگد کم یا به عبارتی قدرت کم میخوره. بهترین راه استفاده از پایه یک تکه است که خودش پیچ استپ دوربین داره.Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - arash1324 - 2013-10-10 11:52 AM

(2013-10-09 07:06 PM)faramarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز.
اقا ارش اینم از عکس هاش

راستش رو بخواهید دیگه نمیتونم خرج این تفنگ بکنم و دارم پول جمع میکنم که یه تفنگ دیگه بخرم.
میخوام با همین سر کنم تا پولام اماده شه.
با تشکر
سلام
طوري كه عكس هات مشخص مي كنه . مشكل همون پايه ها هست كه كيفيت شون خوب نيست و لبه پايه كه تو شيار تفگ قرار ميگيره از بين رفته و فقط قسمت كمي از پايه تو شيار درگير ميشه و تحمل نگه داشتن رو نداره . چون نمي خواين هزينه كنيد با هزينه كم يه پايه براي دوربين تهيه كنيد و با اين عوض كنيد . متاسفانه دوربين پايه مخصوص خودش بايد باشه Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - faramarz - 2013-10-10 02:35 PM

سلام دوستان.
دیشب من دس به کار شدم و به فکر یه راه بودم تا جلوی عقب امدن دوربین رو بگیرم واسه همین یه فکری به ذهنم امد که یه دونه از ظربه گیره دوربین اقای کرال مگنوم داشتم و به دلیل اینکه ارتفاع دوربین با بدنه تفنگ کم بود بهش وصل نشد و منم یکی از پایه هاش رو در اوردم و به بدنه تفنگ روی ریل دوربین با چسب فولاد خیلی قوی چسبوندم و حالا دیگه همونجا مثل یه ذربه گری دوربین عمل میکنه.و جلوی عقب امدن دوربین رو میگیره دوربین تنظیم نیست و منتظرم که هوا خوب بشه تا برم تنظیمش کنم و ببینم که ای کاری که کردم جواب داده یا نه.
با تشکر از همه ی دوستان عزیز که وقت گذاشتن و صمیمانه منو راهنمایی کردن
اینم عکساش.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - vahidba - 2013-10-11 10:40 PM

خواهش جواب بدین اقا خیلی کارم گیره Khansariha (8)

اقا خیلی عجیب و با اصطلاحات سخت توضیح دادین
تاپیک واسه اماتوراس اما چیز زیادی حالیمون نشد Khansariha (368)

پایه دوربینم Leopud هست و یک تیکه
دوربین سنتر پوینت 4.16.40
تفنگ هم دیانا 350

موقع بستن دوربین و پایه تقریبا رعایت کردم تکته ها رو

اما دوربین در فاصله 15 متری حدود 20 سانت پایینتر میزنه ( طبلک ها تقریبا روی حالت وسط هست )

تو تاپیک گفته بود در این حالت باید مقوایی چیزی بزارین زیر پایه ها تا دوربین بیاد بالاتر، این کارو کردم اما به جای 20 سانت الان 30 سانت پایینتر میزنه

تبلک های پایین بالا رو هم تنظیم کنم خیلی کیده میشه فنر هاش و تا اخر بازم 10 سانت خطا داره

راهنمایی PLz