شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - THUNDER - 2012-09-21 03:58 PM

صادق جان 25 که لگد نداره ولی میتونی یا از استپ استفاده کنی یا یه سوراخ برای پیچ ترمز براش با دریل ایجاد کنی. یه لیوپولد 4*32 براش خوبه...

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - حسین - 2012-09-21 06:39 PM

اقا یه سوال ؟
350 رو باهاش یه بسته تیر زدم 250 تایی میشد حالا به نظرتون دوربین روش سوار کنم؟
دوربین 4-16*50 لیپرز هستKhansariha (214)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - صادق قرنجیکی - 2012-09-21 06:39 PM

ممنون از نظرات دوستان
هم پایه دوتیکه و هم پایه یه تیکه گامو استفاده کردم ولی بعد شلیک 30 - 40 ساچمه تکونش شروع میشه و تا 60 ساچمه ، دیگه یه 2 سانتی حرکت میکنه
این ترمزهایی که گفتین کجا گیر میاد ؟ خودم پیدا نکردم هنوز؟

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - THUNDER - 2012-09-21 06:46 PM

شما بپرسی دارن فروشنده های بادی:
استپ یا ترمز دوربین
حسین جان اگر بنظر خودت میاد که اسلحه نرم شده نصبش کن ولی بنظر من یه 250 تا دیگه بزن که کامل روون بشه.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - old.hunter - 2012-09-21 08:41 PM

دوست عزیز 250 عدد تیر برای دیانا 350 کم هست
بهتره بیشتر بشه حدافل دو بسته دیگه باهاش تیر بزن
یعنی 500 دیگه تا فنر رام بشه Khansariha (8)
البته دوربینی که شما برای نصب انتخاب کردید دوربین خیلی خوبی هستش Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - masih.hunter - 2012-09-21 08:50 PM

صادق جان اصلا" نیازی به استوپ نیست شما یاپه چهار پیچ تهیه کنید و تا جای که جا داره محکم ببندید قول میدم 1 میل تکون نخوره من چندیدین سال انواع اسلحه های مگنوم رو داشتم به همین روش بستم

و هیچ مشگلی نداشتم . Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - esijoon - 2012-09-21 08:51 PM

(2012-09-21 06:39 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال ؟

حسین جان دوربینت مناسبه...فقط فنرت هنوز زیاد ضربه میزنه...

اگه خیلی عجله داری و نمی خوای بدون دوربین زیاد شلیک کنی میتونی اسلحه رو به صورت مسلح 1 ساعت رها کنی.....اینطوری فنرش یکم رامتر میشه..البته توصیه میشه همون شلیک رو انجام بدی...ولی این کار صدمه ای به سلاحت نمیزنه....البته شاید 1 ساعت زیاد گفتم....شما نیم ساعت بزار و بعدش یه شلیک کن و دوباره مسلح کن ببین نرم تر شده یا نه...

یا علیKhansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - حسین - 2012-09-21 08:59 PM

ممنون اسی جوووووووون
نه خیلی عجله ندارم 1 بسته دیگه بزنم 250 تایی فکر کنم خوب باشه ؟
درسته اسی جون؟Khansariha (214)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ALIANA-54-T06 - 2012-09-21 09:00 PM

(2012-09-21 06:39 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال ؟
حسین جان از این نوع لیپرز خیالت راحت باشه میتوانید نصبش کنید Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - esijoon - 2012-09-21 09:03 PM

(2012-09-21 08:59 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اسی جوووووووون
نه خیلی عجله ندارم 1 بسته دیگه بزنم 250 تایی فکر کنم خوب باشه ؟
درسته اسی جون؟Khansariha (214)

والا حدودا همین قدر دیگه باید بس باشه....ولی خودت ببین کی اسلحه نرم تر شده و مثل اولش خشک و خشن نیست...ببین کی لگدش متناسب شده...شاید الان هم شده باشه...شاید 500 تا دیگه هم بزنی نشه...

خودت باید احساس کنی رام شده....البته معمولش همون 500 تا تیر هست