شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - old.hunter - 2012-08-16 08:34 PM

سلام داداش گلم Khansariha (8)
داداش مال منم اینطوری بود من زیر پایه عقبی دوربین یه قوطی کلسیم (قرص جوشان)که پلاستیکی بود
بریدم و گذاشتم
درست شد حتما بزار جواب میده
ازش عکس بگیر بزار تو تاپیک Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - salehpourtaher - 2012-08-16 08:34 PM

دوست عزیز
باید اول طبلک ها رو در حالت وسط بذاری و بعد اگر از ده سانت بیشتر بود اختلاف باید شیم گذاری کنید
یا علی

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ALIANA-54-T06 - 2012-08-16 08:36 PM

(2012-08-16 08:13 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان براي دوربين كه پايين و راست ميزنه به چه صورت بايد شيم گذاري كرد؟
دوست عزیز توضیح روش و اندازه شیم گذاری را تو صفحات اول آورده شده
برید به این صفحه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - abdola - 2012-08-17 08:08 PM

دوستان بخوام صفر دوم تفنگم تویه 36 متر بیوفته باید تو 9متری صفر اولش کنم؟
این صفر اول و دوم چطوری حساب میشه؟

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ALIANA-54-T06 - 2012-08-17 09:56 PM

(2012-08-17 08:08 PM)abdola نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بخوام صفر دوم تفنگم تویه 36 متر بیوفته باید تو 9متری صفر اولش کنم؟
این صفر اول و دوم چطوری حساب میشه؟
دوست من صفرهای دوربین (اول و دوم) بستگی به قدرت تفنگ و تا حدودی هم به نوع ساچمه استفاده شده داره
من نمیدونم مدل تفنگ شما چیه و از چه ساچمه ای استفاده میکنید ولی بطور کلی برای قدرتهای بین 20 تا 40 ژول صفر اول اگر روی 40 متر بسته میشه صفر دوم روی مسافت 8 متر برای 20 ژولیها و 16 متربرای 40 ژولیها در میاد حالا یه نسبت حدودی خودتون بدست بیارید . Khansariha (256)
مثلا تفنگ خودم که حدود 30 ژولی قدرت داره صفر دومش 12 متر شده (وقتی صفر اول 40 متر هست)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - salehpourtaher - 2012-08-17 10:02 PM

علی اقا چیر گان رو بهش پیشنهاد بدین میتونه کمکش کنه

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ALIANA-54-T06 - 2012-08-17 10:17 PM

(2012-08-17 10:02 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا چیر گان رو بهش پیشنهاد بدین میتونه کمکش کنه
درسته Khansariha (8)
ولی ساده و راحتتر از چیرگان این سایت هست که دمو نمایش هم داره (روی انتخابها ZR+ بعد از NEXT دوم کلیک کنید) Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - abdola - 2012-08-18 01:53 AM

ممنون از شما علی اقا

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - darkman - 2012-08-21 06:03 PM

دوستان برای شیم گذاری فویل بذارم بهتر نیست؟
منظورم همین فویل آلومینیوم نازک ها هست
سر نمیخوره؟
به خاطر این میپرسم چون فکر میکنم ظریفتر و تمیزتر از پلاستیک قوطی قرص جوشان دربیاد

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - darkman - 2012-08-21 07:09 PM

هیچکس نمیخواد جواب مارو بده؟
Khansariha (304)