شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - alitb - 2016-06-17 05:32 PM

اون قسمت همون افتابگیر دوربینه که به دوربین دیجیتال وصل کردم
فقط من الان تونستم امتحانش کنم
و یه مشکل برام پیش امد و اونم اینه که بر اثر ضربه ی تفنگ دوربین خاموش میشه.Khansariha (367)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - rahimlo - 2016-06-17 07:39 PM

رتیکل این دوربین سیمی هست
چون رتیکل یکتکه هست

Sent from my ST27a using Tapatalk

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - ghavidel98 - 2016-10-20 02:47 PM

سلام به همگی . دوستان بنده یه دوربین لیپرز دارم. یه بار تفنگ زمین خورده حس میکنم ز تنظیم در میاد.
توی تعران کسی هست که بتونم تفنگ و دوربین رو کلا واسه بازدید و چک کردن پیشش ببرم.
ممنون میشم راهنمایی کنیند
تفنگ هن دیانا 52 هستش.
Khansariha (8)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - mhas - 2016-10-20 05:32 PM

دوستان دوربین سنتر 16 زیر تبلکاش یه چیز دیگه داره که میچرخه اون دقیقا چیه؟کارش چیه؟

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - sadeghhutsan - 2016-10-20 05:49 PM

(2016-10-20 05:32 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین سنتر 16 زیر تبلکاش یه چیز دیگه داره که میچرخه اون دقیقا چیه؟کارش چیه؟
سلام . همه جا هستی تا بتونی دوربینتو درست کنی خخخخخخخخخ .
کارش ریست کردن تنظیم دوربینه

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - mhas - 2016-10-20 06:00 PM

اره خداییش نامردی کردم در حقش.تازه خریدمش باش بدرفتاری کردم پشیمون شدم

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - sadeghhutsan - 2016-10-20 06:27 PM

(2016-10-20 06:00 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره خداییش نامردی کردم در حقش.تازه خریدمش باش بدرفتاری کردم پشیمون شدم
سریع تر ببر درستش کن و خیالتو راحت کن

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - ghavidel98 - 2016-10-20 11:05 PM

ذوستان تو تهران جای خوبی هست واسه اینکه دوربینم رو بهش نشون بدم؟ حس میکنم از تنظیم در میاد . لیپرز

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Marksman - 2016-10-22 02:24 PM

می تونی ببریش مغازه کرمانی تو خیابون فردوسی.Khansariha (48)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - sadeghhutsan - 2016-10-23 12:44 PM

دوستان تفنگ رنجر 1000 که دارم پایه دوربین روش سر میخورد ( بدون اینکه پیچ استوپ رو روش بزارم ) .
پایه دوربینی که دارم مال لئوپولد هستش ، ولی سر پیپ استوپر پیچی نیست که بره داخل سیلندر پیچ بشه ، سرش نوک نیزه ( مثل ساچمه نوک تیز)و کلا 3 میلی متر میره داخل سولاخ سیلندر ! کفایت میکنه و همین کار استوپر پایه دوربین رو انجام میده ؟
حالا به نظرتون یه استوپر جداگانه بخرم و بزارم پشت پایه دوربین؟ استوپر فابریک داره ، چون طول پایه دوربین یه خورده بزرگه نمیزاره که استوپر فابریک روی سوالاخ سیلندر پیچ بشه . باید یه استوپر پیچ آلنی بخرم .
ممنون میشم راهنمایی دقیق بکنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)