شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Marksman - 2016-05-15 05:44 PM

خوب مشکل همون سنتر 190 تومنیاست....اونوقت که ما می گفتیم اینا با سنترای قدیم یکی نیست بعضیا می گفتن نه!!Khansariha (226)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - romin - 2016-05-21 02:48 AM

با سلام . دوربین سنتر بنده که در ده متر دارم شم گذاری می کنم پایین می زد که با گذاشتن نوار دوچرخه کاملا در مسیر خال آمد و لی 5 سانت به راست می زنه ولی شیم گذاری در راست پایه عقب یا چپ پایه جلویی مشکلم رو حل نمی کنه و کلا به هم می ریزه . ی دوربین لیپرز داشتم که شیم گذاری زیادی لازم نداشت و از فویل استفاده می کردم خوب بود ولی تو کار تنظیم این موندم . ترت هر دو در مرکز قرار داره پایه دو تکه است و دو پیچ . دوستان من مسیر رو اشتباه دارم می رم یا نکته ای از قلم مونده مشکل من این 5 سانت است . Khansariha (290)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - sepidar - 2016-05-21 08:01 AM

سلام دوست گرامی
با اجازه اساتید
با فرض اینکه دوربینت کاملا سالمه احتمالا مشکل از پایه هاست. یکی از پایه ها یا هر دوتاش کمی به چپ یا راست دوربین رو منحرف می کنند. یکی از پایه ها رو باز کن مثلا جلویی رو و 180 درجه بچرخون و بعد روی تفنگ ببند و محکمش کن. یعنی پیچهای پایه دوربین (اونایی که تفنگ رو میگیره) اگه الان هر دو یک طرفند یکی باید سمت چپ و دیگری سمت راست و اگه یکی سمت چپ و دیگری سمت راست است باید هر دو رو در یکطرف قرار بدی. تست کن و جوابشو بگو

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - romin - 2016-05-28 02:05 AM

(2016-05-21 08:01 AM)sepidar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامی
با اجازه اساتید
با فرض اینکه دوربینت کاملا سالمه احتمالا مشکل از پایه هاست. یکی از پایه ها یا هر دوتاش کمی به چپ یا راست دوربین رو منحرف می کنند. یکی از پایه ها رو باز کن مثلا جلویی رو و 180 درجه بچرخون و بعد روی تفنگ ببند و محکمش کن. یعنی پیچهای پایه دوربین (اونایی که تفنگ رو میگیره) اگه الان هر دو یک طرفند یکی باید سمت چپ و دیگری سمت راست و اگه یکی سمت چپ و دیگری سمت راست است باید هر دو رو در یکطرف قرار بدی. تست کن و جوابشو بگو

درود . دوست عزیز از اینکه کمک کردید ممنونم .ولی این روش اصلا جواب نداد و در 15 متری برگه ی اچار رو هم نزد برعکس گذاشتن پایه ها خیلی تغییر ایجاد کرد شاید خیلی از اونی که من در نظر داشتم و در نهایت همون نوار چرخ ولی این بار تکه نه ولی کامل پایین و راست پایه رو گذاشتم مشکلم حل شد . چون پایین نظرتون نوشته بودید تست کن و جواب رو بگو و مدیون نشم پاراف کردم و مجدد از شما تشکر می کنم
بدرود

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - YOS - 2016-06-14 10:28 PM

سلام یه دوربین 4/32دارم پیچ طبلک رو بستم تا اخر بعد تقسیم کردم گذاشتم رو وسط حالا 20سانت بالاو3سانت به راست میخوره پایه دو تیکه هست میشه باشیم گذاری مشگل تا حدودی حل بشه

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - ALIANA-54-T06 - 2016-06-16 12:08 PM

(2016-06-14 10:28 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه دوربین 4/32دارم پیچ طبلک رو بستم تا اخر بعد تقسیم کردم گذاشتم رو وسط حالا 20سانت بالاو3سانت به راست میخوره پایه دو تیکه هست میشه باشیم گذاری مشگل تا حدودی حل بشه
20 سانت بالا؟
معمولا باید پایین بخوره Khansariha (214)
از وضعیت لوله که در مسیر تحت فشار و رو به بالا نباشه مطمئن شوید
اگر بدین روش خواستی با شیم گذاری اصلاح کنی ناچارا باید شیمها را جلو بزاری تا سر دوربین کمی بالا بیاد و برای راست زدن سه سانت شیم نمیخواد و معقول هست که با چرخاندن طبلک اصلاح کنید. فعلا

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - YOS - 2016-06-17 01:49 PM

(2016-06-16 12:08 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-14 10:28 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 سانت بالا؟
معمولا باید پایین بخوره Khansariha (214)
از وضعیت لوله که در مسیر تحت فشار و رو به بالا نباشه مطمئن شوید
اگر بدین روش خواستی با شیم گذاری اصلاح کنی ناچارا باید شیمها را جلو بزاری تا سر دوربین کمی بالا بیاد و برای راست زدن سه سانت شیم نمیخواد و معقول هست که با چرخاندن طبلک اصلاح کنید. فعلا
ممنون لول سالم هستش امکان داره دوربین خراب باشه چون دست دو تهیه شده ولی باچرخیدن طبلک جای برخورد ساچمه جابجا میشه هر طبلک16دور میچرخه تا سفت بشه امکان داره چند دور اول هرز بگرده تا برسه به جای مناسب

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - alitb - 2016-06-17 03:40 PM

سلام خدمت دوستان امروز با ابتکار خودم یه پایه برای نصب دوربین دیجیتال روی دوربین تفنگ درست کردم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط دوستان به نظر شما ریتکل این دوربین حکیه یا سیمی.
عکساشم که هست.
دوربین هم 4.16.40 اسنایپر.

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - alimaleki - 2016-06-17 05:03 PM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)به احتمال بسیار زیاد تار است یا بقول شما سیمی است Khansariha (8)اگر حک باشد معمولا +کامل نیستKhansariha (8) اون قطعه که بجای رابط استفاده کردید از کجا تهیه کردید؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Siavashshami - 2016-06-17 05:08 PM

اقای alitbوسیله ی بسیار کاربردی ای طراحی کردید.دمتون گرم.اون قطعه ای که جلوی دوربین اضافه کردید از کجا تهیه کردید؟

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk