شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Neo - 2015-09-15 10:59 AM

سلام مجدد ..
در ادامه مطالب بالا دیروز یه ساپورت نشسته با ۲ تا بالشتک تو بهترین حالت درست کردم که خطا رو به حداقل برسونم .. سیبلهارو تو 10 20 و 25 گذاشتم و متوجه شدم از ۱۰ تا ۲۰ صفره .. از ۲۰ تا 25 حدود یک تا 1.5 سانت بالاتر میزنه و تو زوم 6 با نیم میل دات پایین گرفتن میشه خال رو زد ..و قبلا تو ۳۵ امتحان کرده بودم صفره .. ولی دیروز دیگه از 25 بیشتر جا نداشتم برم عقب .

یه جورایی به دموی تراجکتوری جناب aliana دارم نزدیک میشم

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - gaskin - 2015-09-15 11:32 AM

با سلام
دیروز برای تفنگ برنو بلند یه پایه یک تیکه لئوپلدی که روش حک شده بود میدن جرمانی دادم تعمیر کار نصب کرد و یه دوربین لیپرز3*9*40روی پایه نصب شد و تعمیر کار با برد سایت دوربین رو تنظیم کرد و گفت این دوربین برا گلوله زنی جواب نمیده البته تعمیر کار اسرار داشت دوربین لئوپلد یا موئپتا ولی من گفتم فعلا میخوام ازاین دوربین استفاده کنم تا بعدکه میخرم از اساتید محترم سوال داشتم میخواستم ببینم این دوربین برای برنو بلند جواب میده تا فاصله250متر بعد برای صفر کردن 250 متر فاصله اول صفر چقدر باشه تا 250 متر فاصله دوم در بیادبرای تنظیم دقیق دوربین از کدوم روش استفاده کنم

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - ALIANA-54-T06 - 2015-09-15 01:19 PM

(2015-09-15 11:32 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دیروز برای تفنگ برنو بلند یه پایه یک تیکه لئوپلدی که روش حک شده بود میدن جرمانی دادم تعمیر کار نصب کرد و یه دوربین لیپرز3*9*40روی پایه نصب شد و تعمیر کار با برد سایت دوربین رو تنظیم کرد و گفت این دوربین برا گلوله زنی جواب نمیده البته تعمیر کار اسرار داشت دوربین لئوپلد یا موئپتا ولی من گفتم فعلا میخوام ازاین دوربین استفاده کنم تا بعدکه میخرم از اساتید محترم سوال داشتم میخواستم ببینم این دوربین برای برنو بلند جواب میده تا فاصله250متر بعد برای صفر کردن 250 متر فاصله اول صفر چقدر باشه تا 250 متر فاصله دوم در بیادبرای تنظیم دقیق دوربین از کدوم روش استفاده کنم

البته دوست عزیز این تاپیک مشاوره دوربین نیست شما میتوانید اونجا بهتر موارد را مشورت کنید
ولی یک مختصری عرض کنم که بنظر من ممکنه اون دوربین روی برنو جواب نده Khansariha (214)
نه اینکه لیپرز دوربین جوابگویی نیست نه اگر دوربین اصلی و تحت لیسانس باشه اتفاقا جواب هم میده ولی با این دوربینهای زیر پله ای زیادی که روانه بازار میشه دیگه تشخیص و کارکرد خوب و بدش برای اغلب مغازه دارها نیز راحت نیست و یه جورایی تا دیده و یا تست نشوند نمیتوان قضاوت درستی نیز انجام داد . فعلا Khansariha (8)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Neo - 2015-09-15 04:48 PM

(2015-09-15 01:19 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-15 11:32 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

البته دوست عزیز این تاپیک مشاوره دوربین نیست شما میتوانید اونجا بهتر موارد را مشورت کنید
ولی یک مختصری عرض کنم که بنظر من ممکنه اون دوربین روی برنو جواب نده Khansariha (214)
نه اینکه لیپرز دوربین جوابگویی نیست نه اگر دوربین اصلی و تحت لیسانس باشه اتفاقا جواب هم میده ولی با این دوربینهای زیر پله ای زیادی که روانه بازار میشه دیگه تشخیص و کارکرد خوب و بدش برای اغلب مغازه دارها نیز راحت نیست و یه جورایی تا دیده و یا تست نشوند نمیتوان قضاوت درستی نیز انجام داد . فعلا Khansariha (8)

سلام ...
به فرض اینکه دوربین اصل باشه آیا زوم ۹ برای ۲۵۰ متر مناسبه ؟؟ آیا زوم بالاتری نیاز نیست ؟

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Neo - 2015-09-15 06:02 PM

سلام ...
من دیگه بریدم .. هر نسخه ایی از چیرگان نصب میکنم با این پیغام پس از نصب و هنگام اجرا مواجه میشم .. حتی جاوا هم نصب کردم . کسی این اتفاق براش افتاده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - andytanha - 2015-09-15 06:41 PM

(2015-09-15 06:02 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ...
من دیگه بریدم .. هر نسخه ایی از چیرگان نصب میکنم با این پیغام پس از نصب و هنگام اجرا مواجه میشم .. حتی جاوا هم نصب کردم . کسی این اتفاق براش افتاده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
هر چند جاش اینجا نیست ولی برای راهنمای شما ایننرم افزار رو نصب کنید

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - DAGGER - 2015-09-15 06:43 PM

(2015-09-15 06:02 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ...
دوست عزیزKhansariha (8)
بهتر بود سوالتون در تاپیک مرتبط مطرح میشد
این پیام نشون میده علیرغم تلاشی که کردید java بدرستی روی سیستمتون نصب نشده و اگر نصب شده ورژن نامناسب هست
[تصویر: error-chairgun.jpg]
اول با uninstaller برنامه java باید Remove و بعد از ری استارت سیستم متناسب با ورژن ویندوز 64 یا 32 نصب و مجددا پس از ری استارت چیرگان نصب کنید یحتمل حل میشه

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Neo - 2015-09-16 12:31 AM

سلام مرسی راهنمایی فرمودید .. بحث چیرگان هم مطرح نبود اصلا .. بحث دوربین و صفر کردنش بود که کشیده شد به نرم افزار و ادامه پیدا کرد ... به هر حال پوزش میخوام ازتون

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - Marksman - 2015-09-16 10:03 AM

آقا یه راهنمایی... برای بعضی برنامه ها جواب میده به هر حال امتحانش ضرر نداره.قبل از نصب برنامه برو تو Properties و تو قسمت compatibility یه گزینه مناسب انتخاب کن و اوکی کن و بیا بیرون.بعد هم فایل اجرایی رو با گزینه Run as administrator راه بنداز.شاید جواب بده.Khansariha (8)

RE: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - mehrdads - 2015-09-18 11:27 PM

سلام دوستان . چند تا سوال داشتم .
۱.یه لیپرز ۴_۱۶*۵۰ گرفتم از این جعبه سبز مشکی ها . اینا با جعبه طوسی ها فرق دارند ؟
۲. موقع صفر کردن دوازده سانت پایین زد رو پایه عقب یا جلو شیم بزارم ؟Khansariha (8)
۳. برای اینکه دوربین تو پایه حرکت نکنه چه کار کنم ؟Khansariha (8)