شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - Vicxtor - 2014-03-08 06:47 PM

علی جان کاشکی عکسی از الگوی پراکنش ساچمه ها روی سیبل بذاری تا من و دوستان بتونیم بهتر نظر بدیم و کمک کنیم... Khansariha (8)
بهتره در ۱۰ متری بدون دوربین و در ۲۰ متری با دوربین این عکس رو برامون بذاری... Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - sadeq - 2014-03-08 07:01 PM

(2014-03-08 05:19 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برای چسباندان رتیکول و همچنین برای جلوگیری از چرخش حلقه نگهدارنده رتیکول به رزوه های اون چسب قطره ای میزنم و تا حالا نشده رتیکول کنده بشه با بچرخه حتی روی مگنوم 350 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما چسب قطره ای ما بدله!! ولی باور کن 2 بار زدم تاثیر نداشته

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - jabili - 2014-03-08 07:10 PM

(2014-03-08 06:38 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-08 06:27 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگر همه رو چك كردي و سالم هست فقط ميمونه ساچمه . ساچمه رو عوض كن برادر Khansariha (8)

ممنون آرش جان ولی ساچمه گامو مچ معمولا رو وایرخ خوب جواب میده
پیچ ها هم چک کردم سفت هستن
فقط مونده لوله رو تمییز کنم
دیگه موندم باید چکار کنم

شاید به پیستونت زیاد گریس زدی.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - flower - 2014-03-08 09:54 PM

(2014-03-08 06:47 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جان کاشکی عکسی از الگوی پراکنش ساچمه ها روی سیبل بذاری تا من و دوستان بتونیم بهتر نظر بدیم و کمک کنیم... Khansariha (8)
بهتره در ۱۰ متری بدون دوربین و در ۲۰ متری با دوربین این عکس رو برامون بذاری... Khansariha (8)

دکتر جان حق با شماست
انشالله سر فرصت گروپگیری میکنم
Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - kenway - 2014-03-09 06:26 PM

سه سوال داشتم این که برای شیم گذارب میشه از تیوب توپ فوتبال استفاده کرد ؟ با چه چیزی که دم دست باشه میشه ؟

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - royall - 2014-03-09 06:44 PM

صفحات قبل هم در این مورد بحث شده
بهترین گزینه استفاده از نوار دوچرخه هستش که عکسش در یکی دو صفحه ی قبل موجوده و میشه از هر دوچرخه فروشی تهیه کرد
Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ghavidel98 - 2014-03-10 08:38 PM

سلام به همه اساتید عزیز .
یه سوال
تو صفحه اول این تاپیک علی آقا گفتن اگه طبلک عمودی رو به خلاف عقربه ساعت بچرخونیم تیر به سمت بالا میره . اما من موقع تنظیم وقتی این کارو میکنم انگار تیر پایین میخوره .

دوم اینکه بعضی وقتتا شلیک میکنم بعد از شلیک هدفمو گم میکنم . انگار اسلحه بدجور لگد میزنه. حتی بعد از چند شلیک هم یه تیر 10 سانت اونور تر میخوره. پایه دوربین هم صفت کردم کاملا.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
دوربین لیپرز 50*16*4
اسلحه 52Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - Vicxtor - 2014-03-10 09:42 PM

(2014-03-10 08:38 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال
تو صفحه اول این تاپیک علی آقا گفتن اگه طبلک عمودی رو به خلاف عقربه ساعت بچرخونیم تیر به سمت بالا میره . اما من موقع تنظیم وقتی این کارو میکنم انگار تیر پایین میخوره .

دوم اینکه بعضی وقتتا شلیک میکنم بعد از شلیک هدفمو گم میکنم . انگار اسلحه بدجور لگد میزنه. حتی بعد از چند شلیک هم یه تیر 10 سانت اونور تر میخوره. پایه دوربین هم صفت کردم کاملا.
دوربین لیپرز 50*16*4
اسلحه 52Khansariha (8)

آقای قویدل عزیز تا حال چند تا شلیک با سلاحتون داشتید؟
Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - jabili - 2014-03-10 09:50 PM

(2014-03-10 08:38 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال

دوربین لیپرز 50*16*4
اسلحه 52Khansariha (8)

احتمالا لگد و سنگینی سلاح رو نمیتونین مهار کنید.بنظر من از یه ساپورت مناسب استفاده کنید شاید نتیجه بهتر شد

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - Vicxtor - 2014-03-10 09:59 PM

به قول آقا جواد گل Khansariha (8) احتمالا لگد سلاح برای شما یه کم زیاده هنوز و خوب نمیتونید کنترلش کنید... اگه هم سلاح جدید هست پس از به آرامش رسیدن فنر خیلی بهتر میشه دقتش... من خودم با ۴۶۰ مگنوم تو ۱۰۰ شلیک اول همین مشکل پرت زدن بعضی شلیک ها رو داشتم... نگران نباشید... Khansariha (8)