شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: بستن کامل دوربین (پایه ، تراز و صفر کردن ) (/showthread.php?tid=222)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - sadeq - 2014-02-19 04:33 PM

سلام دوستان شیم گذاری هم کردم ولی بازم پایین میزنه یعنی بازم باید این کارو انجام بدم؟[تصویر: 13928148901.jpg]

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - royall - 2014-02-19 04:36 PM

اگه پایین میزنه شما باید در قسمت جلویی پایه دوربین شیم گذاری کنید.(پایه ای که که نزدیک عدسی شیئی هستش)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - rezakaraj - 2014-02-19 04:48 PM

اقا صادق شیم گذاری شما درست میباشد و ضخامتش هم خوبه اقای رویال اگر پایه جلویی رو شیم گذاری بکنه که پایین تر رو میزنه.اقا صادق دوربینت چیه؟
اگر این صفحه رو مطالعه بکنی همه چی برات روشن میشهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - royall - 2014-02-19 04:59 PM

(2014-02-19 04:48 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا صادق شیم گذاری شما درست میباشد و ضخامتش هم خوبه اقای رویال اگر پایه جلویی رو شیم گذاری بکنه که پایین تر رو میزنه.اقا صادق دوربینت چیه؟

شرمنده ببخشید.
اشتباه شد Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - ALIPcP - 2014-02-19 06:53 PM

سلام بهمگی.دوستای عزیز به دادم برسید.دوربین norconia رو روی شادو بستم و صفر کردم(به کمک پسر عمه زاااااااااا).امروز رفتم باهاش چنتا ساچمه زدم همرو پایین میزنه.هرکاری میکنم صفر نمیشه.درجه دوربین هم تا آخر روبه بالا تنظیم کردمKhansariha (290)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - Vicxtor - 2014-02-19 07:20 PM

(2014-02-19 06:53 PM)ALIPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهمگی.دوستای عزیز به دادم برسید.دوربین norconia رو روی شادو بستم و صفر کردم(به کمک پسر عمه زاااااااااا).امروز رفتم باهاش چنتا ساچمه زدم همرو پایین میزنه.هرکاری میکنم صفر نمیشه.درجه دوربین هم تا آخر روبه بالا تنظیم کردمKhansariha (290)

آقا علیرضای گل پسرعمه که خودش استاده، از ایشون کمک بگیر... Khansariha (8)
فکر کنم اگه شیم بذاری حل بشه. راستی نگفتی تو چه فاصله ای و چقدر پایین میزنه؟

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - rezakaraj - 2014-02-19 08:27 PM

به همه دوستان توصیه میکنم این صفحه رو قبل از صفر کردن دوربین هاشون مطالعه کنن که علی اقا زحمتش رو کشیدن خیلی بهشون کمک میکنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - shahabjadidi - 2014-02-19 09:48 PM

(2014-02-19 07:20 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-19 06:53 PM)ALIPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا علیرضای گل پسرعمه که خودش استاده، از ایشون کمک بگیر... Khansariha (8)
فکر کنم اگه شیم بذاری حل بشه. راستی نگفتی تو چه فاصله ای و چقدر پایین میزنه؟

مخلصم جناب دکتر ما شاگرد همه هستیم.آخه قصد از عضویت ایشون و پیشنهاد بنده این بود که بیاد و سوال هاش و مشکلات و تجربیات(نداشتش...خخخ) رو اینجا عنوان کنه و یکم فعال باشه... و دم به دقیقه شمارشو رو گوشیم نبینم!!!البته اگه دوست داری شکارچی بشی علیرضا خان...دکتر درست میگه اگه میدونی شیم چیه درست کن و بزار رو طوقه عقبی...البته تمام صفحات این تاپیک رو بخون بعد استاد بازی در بیار گلم!اون پیچ آلن هم زیاد سفت نکن که هرز بشه...Khansariha (8)

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - sadeq - 2014-02-20 02:05 PM

(2014-02-19 04:59 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-19 04:48 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده ببخشید.
اشتباه شد Khansariha (8)

خواهش میکنم.دوربینم bsa

RE: بستن پایه دوربین ، تراز کردن دوربین ، صفر کردن دوربین - essssssi - 2014-02-21 10:25 AM

سلامKhansariha (8)
دوستان میشه برای شیم گذاری از برشهای تیوپ ماشین استفاده کرد؟
چون ضخامتهای متفاوتی داره وتوی همه پنچرگیری ها پیدا میشه (مجانی هم میدن خخ)
کسی تا حالا استفاده کرده؟Khansariha (214)