شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه AT44 و BT65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: مقایسه AT44 و BT65 (/showthread.php?tid=2213)

صفحه ها: 1 2 3

RE: مقایسه AT44 و BT65 - tinger - 2016-01-04 03:06 PM

(2016-01-04 02:04 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
btچون افت قدرتش مشهوده...سنگین و بدون بالانس خوبه
یعنی چی btافت قدرتش مشهوده؟

RE: مقایسه AT44 و BT65 - N.Sniper - 2016-01-04 03:42 PM

(2016-01-04 03:06 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-04 02:04 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
btچون افت قدرتش مشهوده...سنگین و بدون بالانس خوبه
یعنی چی btافت قدرتش مشهوده؟

منم متوجه این افت قدرت نشدم،با توجه به این که BT دارای قدرت بیشتری هست
لطفا توضیح بیشتری بدیدKhansariha (8)

RE: مقایسه AT44 و BT65 - N.Sniper - 2016-01-06 01:06 PM

دوستان ما رو از تجربیاتشون بی بهره نذارنKhansariha (8)

RE: مقایسه AT44 و BT65 - Saeed-AT44-Long - 2016-01-06 01:37 PM

سلام
این دو اسلحه با اینکه یک برند هستند ولی در دو کلاس مختلف تولید شده و بستگی به نیاز استفاده کننده دارد که از کدومش استفاده کند
لذا مشخصات هر کدام از آنها گویای وضعیت آنها است .
برای شکار و تیراندازی در مسافت های بین 80 تا 130 ( شایدم کمی بیشتر ) بی تی گزینه خوبی هست البته نظر من روی بی تی الیت هست که قنداق خوش دستی دارد و اما ای تی 44 نیز راضی کننده هست, هم دقت خوبی دارد و هم شارژ مجدد آن راحت تر است همچنین وزن کمی در مقایسه با بی تی دارد
خود من BT Elite رو قبول دارم و بیشتر از اون استفاده میکنم

یک گروپ از BT 65 Elite در مسافت 75 متر ( تعداد شات 7 )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مقایسه AT44 و BT65 - N.Sniper - 2016-01-06 06:46 PM

مرسی سعید جانKhansariha (8)
هدفم فقط تیر اندازی در مسافت بالاست ،دقیقا همین مسافتی که عنوان کردی،80 تا 130 متر خیلی خوبه و من تقریبا میانگین میگیرم میگم 100 متر و اصلا به شکار فکر نمیکنم
با توجه به اینکه تجربه استفاده از هر دو مدل رو دارید در این مسافت دقت کدوم رو بیشتر میدونید؟
این گروپی که زحمتش رو کشیدی فک کنم فایلش پاک شده،not found میده
Khansariha (8)

RE: مقایسه AT44 و BT65 - asadjavan - 2016-02-13 09:08 PM

up
عکس باز نمیشه!!

RE: مقایسه AT44 و BT65 - nemesisprogram - 2016-02-28 09:19 PM

سلام

من تجربه استفاده از هر دو سلاح رو دارم at44 دقت خوبی داره و صداش نسبت به bt کمتره و سبکتر

ولی bt با اینکه صدای زیادی داره و حتی با سایلنسر هم باز صدا داره ولی قدرت فوق العاده ای داره طوری که من دیوار پشت بوم خونمون رو قلوه کن کردم طوری که هر کی بیاد بالا پشت بوم فکر میکنه دیوارای سوریه هستKhansariha (6)

RE: مقایسه AT44 و BT65 - Saeed-AT44-Long - 2016-02-29 09:28 AM

(2016-01-06 06:46 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی سعید جانKhansariha (8)
هدفم فقط تیر اندازی در مسافت بالاست ،دقیقا همین مسافتی که عنوان کردی،80 تا 130 متر خیلی خوبه و من تقریبا میانگین میگیرم میگم 100 متر و اصلا به شکار فکر نمیکنم
با توجه به اینکه تجربه استفاده از هر دو مدل رو دارید در این مسافت دقت کدوم رو بیشتر میدونید؟
این گروپی که زحمتش رو کشیدی فک کنم فایلش پاک شده،not found میده
Khansariha (8)

عذر خواهی میکنم که دیر جواب دادم
از نظر دقت هر دو در یک سطح هستند
لینک عکس گروپ هم درست شد

RE: مقایسه AT44 و BT65 - JHI - 2017-03-21 10:42 AM

با سلام
ضمن تبریک سال نو به دوستان گرامی
فرض کنید که قدرت دو تفنگ ای تی و بی تی در حالتی خاص برابر است ( مثلا 40 ژول)
حالا متفاوت بودن طول لوله ها ی این دو چه تفاوتی در حرکت پرتابه ایجاد می کند؟Khansariha (8)

RE: مقایسه AT44 و BT65 - key - 2017-03-21 11:02 AM

در کل خیر تفاوتی نمیکنه چون مجموع برایند شتابگیری ساچمه و فشار هوا و .... شده 40 ژول توان ساچمه در لحظه خروج ساچمه از لوله. فقط تنها تفاوت وقتی هستش که گام خان لوله ها با هم فرق کنه و سرعت دورانی ساچمه کمتر یا بیشتر باشه. تو این حالت در لوله ایی که خان گام کوتاهتری داری، ساچمه مسیر مستقیم تری طی میکنه. حالا نمیدونم گام خان این دو مدل با هم تفاوتی میکنن یا نه