شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - mehad - 2011-06-12 07:05 PM

دوستان امروز یه چرخی تو اینترنت زدم و این عکسارو از دلبر و متعلقاتش گیر اوردم که براتون لینکشو میزارم
۱-ماشه و...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲-نقشه کامل قطعات
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳-فنر تیتان XS و OX

این اخری نفهمیدم مال چی هست خلاصه شرمنده دوستان اگه فهمیدن راهنمایی کنن

اینم پیشکش خدمت اساتید

RE: معرفی دیانا 470 TH - ALIANA-54-T06 - 2011-06-12 07:47 PM

مهاد جان اون اخری سیلندر متحرکش هست با محل اتصال پیچ و اورینگ بازوی کوکین Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - mehad - 2011-06-13 04:04 PM

سلام دوستان امروز یک عکس از ۴۷۰ دیدم تو اینترنت که بد نیست شما هم ببینین نکته جالت توجه اینه که مازل بریکش خیلی بلنده وتقریبا تمام لول رو در بر گرفته واز سر جلو هم معلومه کمی بلندتره چون اگه دقت کنید اهرم مسلح شونده دقیق جای خودش قرار نداره و ساچمه های که باعث قفل شدن اون تو جاش میشه کاملا بیرونه. میخاستم بدونم دست ساز هست یا نه؟

RE: معرفی دیانا 470 TH - masih.hunter - 2011-06-13 04:32 PM

بله 100./. دستسازه درضمن دوستان توجه کردین دوربین روی 470 سنتر پوینت بود .

RE: معرفی دیانا 470 TH - mohsen1982 - 2011-06-13 08:38 PM

دست سازه وشبيه وايرخ دراورده.

حاج مسيح تاييد ميشه سنترپوينت هست .Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 470 TH - mehad - 2011-06-15 12:19 PM

(2011-06-13 04:32 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله 100./. دستسازه درضمن دوستان توجه کردین دوربین روی 470 سنتر پوینت بود .
بله اقا مسیح حق با شماست من هم احتمالا بعد امتحانات یکی از اینا رو بگیرم ولی فعلا بودجم واسه این دوربین کمه(یعنی ۱۵۰ تومن فعلا). اگه لطف کنین چند مدل دوربین که رو این تفنگ جواب بده و تو این رنج باشه ممنون میشم اگه زومش به جای ۱۶ ایکس ۱۲ایکس باشه خیلی بهتره. البته میدونم باید جای دیگه سوالو مطرح میکردم ببخشید. شما تو تایپک مربوطه جوابمو لطف کنید
Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 470 TH - mehad - 2011-06-18 12:12 PM

سلام دوستان بعد کلی گشتن تو سایتا اخر یه گروپ از ۴۷۰ پیدا کردم. البته من انگلیسیم خیلی ضعیف هست اگه اطلاعات اشتباهی دادم پیشا پیش عذرخواهی میکنم. فکر کنم گروپ ۲۵یاردی بود و تعداد تیرها ۱۰ یا ۱۵ باشه

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2011-06-24 10:43 AM

اقا مهاد منم یه گروپ با 470 گرفتم Khansariha (226)
Khansariha (226)Khansariha (226)
به زودی یک ریوی کامل از این اسلحه در سایت قرار خواهد گرفت

RE: معرفی دیانا 470 TH - mehad - 2011-06-24 06:23 PM

(2011-06-24 10:43 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مهاد منم یه گروپ با 470 گرفتم Khansariha (226)
Khansariha (226)Khansariha (226)
به زودی یک ریوی کامل از این اسلحه در سایت قرار خواهد گرفت
با تشکر فراوان از سلطااااااااااان جلال عزیز که در فکر فقیران و مفلصانی همچون من هستند خخخخخخخخ
ممنون جلال جان بیصبرانه منتظرم
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2011-06-25 08:07 PM

با سلام.
بعد از مدتها فرصتی دست داد تا 470 رو بررسی و یه گزارش از اون در سایت بذارم.
متن:[تصویر: 470TH_mittel.jpg]
دیانا 470 تارگت هانتر همانطور که از اسم این اسلحه مشخصه هم برای هدف زنی است هم برای شکار.
در مورد مشخصات فنی اعم از سرعت شلیک و وزن و ... به دلیل کمبود وقت فقط به عکس زیر بسنده میکنم[تصویر: Diana470TH_000.jpg]
اولین نکته که در نگاه اول در مورد این اسلحه به چشم میخوره زیبایی و طراحی بسیار زیبای اون هست.طراحی که انشان رو یاد اسلحه های اسنایپری یا به قول خودمون قناصه ای میندازه.طراحی ارگونومیک این اسلحه به قدری خوب هست که وزن سنگین اون رو(وزن دیانا 52 و 470 تقریبا یکسان هست)روی دستها و شانه تقسیم میکنه و به قول معروف رو بدن میشینه.نکته دوم بعد از طراحی زیبا کیفیت ساخت بسیار بالایست که در این اسلحه به چشم میخوره و شما رو مبهوت خودتون میکنه کیفیتی مخصوص دیانا.و میشه گفت کارخانه پر بیراه نگفته از اینکه این محصول و 56 رو high end دونسته .
این اسلحه به صورت زیر تاشو مسلح میشه و محل قفل شدته مسلح کننده بسیار خوب طراحی شده و بدون هیچ گونه لقی و یا نامتوازن بودن یا نامتقارن بود زیر لوله اسلی بسته میشه [تصویر: DSC00103_640x480_.jpg]و [تصویر: DSC00105_640x480_.jpg]اون مشکلی هم که در 460 در مورد اهرم مسلح کننده بروز کرده بود دیگه خبری ازش نیست.[تصویر: DSC00109_640x480_.jpg]دیانا 470 هم مثل اکثر محصولات لول ثابت دارای 2 ضامن هست یکی برای ماشه و دیگیری برای سیلندر و پیستون[تصویر: DSC00106_640x480_.jpg].در مورد ضامن ها این که موقع مسلح کردن ضامن ماشه به عقب اومده و کاربر برای شلیک بعد از بستن اهرم باید ضامن رو به سمت تو هل بدهد و بعد شلیک کنند.در مورد ضامن نگهدارنده هم باید دقت شود که اهرم حتما اسلحه رو مسلح کرده باشه و بعد آروم با یه انگشت ضامن رو به سمت جلو هل داده و با انگشت دیگه اهرم رو سر جاش برگردونیم.
در هنگام ساچمه گذاری باید دقت بشه که ساچمه درست و کامل جا بره در غیر اینصورت ممکنه ساچمه به داخل اسلحه بیفته و اونوقت در آوردنش کار سختی هست.
در قسمت انتهای قنداق هم برای تنظیم و استفاده راحت تر ،ته قنداق به سمت بالا و پایی حرکت میکنه و این میتونه برای افرادی که از دروبین پایه بلند استفاده میکنن مناسب باشه [تصویر: DSC00111_640x480_.jpg]یه ریل هم روی اسلحه قرار گرفته که خیلی ابتدایست متاسفانه اما کار راه اندازه و شما میتونید دوربین رو روی اون قراربدین و محکم کنید داخل ریل هم یه سوراخ قرار داره که میتونه به عنوان نگهدارنده استفاده بشه [تصویر: DSC00126_640x480_.jpg]همچینی این اسلحه به دلیل نوع ساخت و ماهیت استفاده بدون سیستم نشانه رویست و برای استفاده حتما باید روش دوربین نصب بشه.در مورد دوربین هایی هم که روی مگنوم ها جواب میده بحث زیاد شده که فعلا بهتر از همه لیپرز و سنتر پوینت و مدل ساده گامو بوده.
[تصویر: DSC00118_640x480_.jpg]
خوب در مورد سرعت شلیک طبق گفته شرکت 1150 در کالیبر 4.5 هست که من حداقل 150 یا 200 تا ازش کم میکنم و فکر میکنم منطقی هم همین باشه .در مورد قدرت هم که 26 ژول.
چون کرونگراف ندارم پس به همون ارقام و آمار شرکت بسنده میکنم.اینم یه گروپبا 470 از فاصله 20 متری.چند نکته اون سوراخ هایی که کنارش تیک زدم با ساچمه بی کیفیت پرو مگنوم هست!!!!!!!!! و اون 5 تا شلیکی که وسط سیبل خورده با ساچمه ایرانی نوک تیز بیژن هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به جان خودم اولش کلی نا امید شدم اما بعد از شلیک با بیژن کلی خوشحال و در عین حال متعجب شدم.
[تصویر: DSC00121_640x480_.jpg] شعاع مرکز سیبل 2 سانت هست
فاصله 20 متر.
اسلحه دیانا 470TH
ساچمه 5 تا پرو مگنوم.
5 تا بیژن.
دوربین لیپرز.
حالت نشسته.
نکات منفی:ضامن پلاستیکی.کمی سنگین.ساچمه گذاری در اول کمی سخت.
نکات مثبت:سیستم ماشه پیشرفته.شکل ظاهری و طراحی زیبا و منحصر به فرد.دقت بالا با ساچمه مناسب.قدرت خوب.کیفیت ساخت بالا.

خوب در آخر امیدوارم رضایت دوستان رو جلب کرده باشه خصوصا دوست عزیزمون آقا مهاد.
دوستان کمی و کاستی بود به بزرگواری خودتون ببخشید.
خوشحال میشم بقیه دوستان هم که از 470 استفاده کردن گزارش های کامل تری در سایت قرار بدن و به پر بار تر شدن مطالب سایت کمک کنند.
یا علی