شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-04 03:11 PM

نه من فقط شیم گزاشتم

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-12 07:03 PM

سلام دوستان یه قسمت اخر اهرم که به پیستون میچسبه شکسته بردم استارا گفتن قطعشو نداریم الان تبریزم میدونید قطعش گیر میاد یا نه اگه اره ادرس ؟
یه چیزی مثل قلاب هست که شکل s داره
اگه راهنمایی ککنید ممنون میشم

RE: معرفی دیانا 470 TH - jabili - 2013-07-12 07:33 PM

(2013-07-12 07:03 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه قسمت اخر اهرم که به پیستون میچسبه شکسته بردم استارا گفتن قطعشو نداریم الان تبریزم میدونید قطعش گیر میاد یا نه اگه اره ادرس ؟

دوست عزیز این آدرسای تبریزه که من بلدم
خ خاقانی-پاساژ خاقانی-هم تو زیر زمین هم همکف تعمیرکار هست
خ شریعتی-دوتا مغازه کنار هم هستن بنام صور-(4راه شریعتی از هر کی بپرسی نشونت میدن که کجاس)
ولیعصر-فلکه بازار.خیابونشو اسمش یادم نیس
میدان ساعت-پاساژ بهارستان-طبقه بالا
البته ولیعصر و شریعتی احتمالش کمه که تعمیرکار باشن.ولی خاقانی حتما تعمیرکار هست.بهارستان هم قطعات داره.ولی نمیدونم خودش تعمیرکاره یا نه

RE: معرفی دیانا 470 TH - arash1324 - 2013-07-14 01:01 PM

(2013-07-12 07:03 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود Khansariha (8)

اون قطعه يكي از آسيب پذير ترين قطعه در ديانا 470و 460 هست كه قطعه اصلي اون به سختي گير مياد . شما مي تونيد به يك تراشكار مراجعه كنيد تا اون قطعه رو درست كنند البته چند مورد ديدم كه همون قطعه رو ترميم كردند .

RE: معرفی دیانا 470 TH - rezakaraj - 2013-07-14 03:34 PM

برای ساخت اون قطعه نیاز به یک جنس سخت داری چون من یکی برای یک نفر ساختم تراشکار گفت برو اپیکا بخر تا از اون برات بسازم برای سوراخ کاری اپیکا هم از یک مته مخصوص استفاده کرد.اماده اون رو هم تو بازار میتونی گیر بیاری.

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-14 04:58 PM

دوستان فردا میرم قطعه رو از بهارستان میگیرم بعد میرم خاقانی درست کنند اگه نشد کسی از دوستان شکل سالم اون قطعه رو میشه قرار بدید تا بدم تراشکار بسازه برام ؟
خرجش زیاد میشه ؟ چقدر طول میکشه تا عوض کنه ؟

RE: معرفی دیانا 470 TH - arash1324 - 2013-07-14 05:25 PM

(2013-07-14 04:58 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فردا میرم قطعه رو از بهارستان میگیرم بعد میرم خاقانی درست کنند اگه نشد کسی از دوستان شکل سالم اون قطعه رو میشه قرار بدید تا بدم تراشکار بسازه برام ؟
خرجش زیاد میشه ؟ چقدر طول میکشه تا عوض کنه ؟
سلام
قبل از اقدام با اقا مسيح مشاوره بكن خيلي بهت كمك ميشه چون درخصوص تراشكار و تامين قطعات ايشون اطلاعاتشون كامل هست Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-18 11:44 PM

دوستان بالاخره تفنگم درست شد و اون پیچ مازل بریک هم سفت کردم و اون قطعه رو از فولاد ساخت که دریل هم سوراخ نمیکرد ولی 50 تومن گرفت دیگه البته یه چیزی که من حرص مسخورم این بود که برای باز کردن فنر و بستن اون قطعه 25 !! تومن گرفت که واقعا کار اسونی بود

RE: معرفی دیانا 470 TH - rezamohammadi - 2013-08-30 02:53 PM

سلام دوستان
الان تقریبا" 3 ساله که من 470 دارم و خیلی ازش راضی هستم البته نسبت به تفنگای دیانائی که تا حالا داشتم مثل 52 و 350 مگنوم و 34 و 460 مگنوم به نظر من هم خیلی خوشدست تره هم دقتش بالا تره و هم خیلی خوشگلتره ولی از نظر قدرت با همه اونا یکیه ، در کل منو راضی نگه داشته وگرنه تا حالا عوضش میکردم Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 470 TH - smart - 2013-09-29 11:17 AM

دوستان سلام
چندتا سوال داشتم
چرا صفحات تاپیک کمه؟بخاطر کم بودن ۴۷۰ سوارهاست؟
اگه کسی قصد خرید ۴۷۰ داشته باشه با خوندن این تاپیک دو دل میشه اخه همش مقایسه میشه و دوجور جواب میدید.من که دو دل شدم.
لولش چندتا خان داره؟
همه ۴۷۰ ها مثل همند یا مدلاشون تفاوتهای جزیی هم دارند؟
اگه آدرس گروپ گیری ازش دارید بیارید لطفا.
امیدوارم ناراحت نشید و منم به زودی عضو تیم شما بشم.
با سپاس فراوان