شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - ALIANA-54-T06 - 2013-06-19 10:26 AM

(2013-06-19 12:48 AM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی میگه دقت 470 رو داره ؟؟ 470 لگدش خیلی کمتره دقتش خیلی بیشتره خیلی زیبا تره و خوش دست تره از دور شبه گلوله زنیه
فقط وزنش زیاده که باید عادت کنید مگنوم 460 هم خوب هست ولی دقتش از 470 بیشتر نیست راستی شما اگه 470 بگیری مجبوری دوربین بگیری اگه دوربین داری که مشکلی نیست ولی نه که باید بهش فکر کنی

وجالب بدونید که سایت خود دیانا گفته 470 دارای سرعت 890 و 460 دارای سرعت 850 هست که این خودش تو قدرت تاثیر داره و وزن ها هم که متفاوته اگه لینک بخواید میزارم
موضوع اول شما درسته و افزایش وزن یکی از پارامترهای دقت در فنریهاست مخصوصا اونهای که کار تارگت میخواهند انجام دهند سراغ راههای سنگینتر کردن میروند برای همین سری 470 را شرکت دیانا با حرف th (شکارچی هدف)‌ معرفی کرده البته معنی مطلق افزایش دقت این در این سری نیست بلکه یکی از پارامترها را برای افزایش دقت مهیا کرده وگرنه ممکنه دوستان و یا کسانی بتوانند با مهارت اکتسابی در مهار تفنگ 460 هم به این مهم نائل شوند .

در خصوص موضوع دوم و تفاوت قدرت نه تفاوتی ندارد و دقت کنید معیار سنجش قدرت تفنگها هم سرعت نیست.
زیرا سرعت بستگی به انتخاب ساچمه داره و معمولا برای تبلیغات از انواع ساچمه های پی بی آ استفاده میکنند که خیلی سبک هستند .
یاد آوری می کنم در بعضی سایتهای معتبر سرعت ساچمه در دهانه 460 هم 1000 fps بیان کرده (کالیبر 5.5)‌ که باز مربوط میشود به استفاده از ساچمه های بسیار سبک Khansariha (214)
مثل این دو سایت معتبر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در آخر این نکته را اشاره کنم که خود شرکت دیانا قدرت هردو تفنگ را 26 ژول و سرعت در دهانه را 850 fps بیان میکند

Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-06-24 06:59 PM

سلام یه مدتی نبودم اینم لینک

نمیدونم اون جدول با این فرق داره چرا ؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - ALIANA-54-T06 - 2013-06-25 11:43 AM

(2013-06-24 06:59 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه مدتی نبودم اینم لینک

نمیدونم اون جدول با این فرق داره چرا ؟Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
این اعداد سرعت همانطور که گفته شد تبلیغاتیه و مربوط به نوع ساچمه استفاده شده هست و ملاک قدرت و سنجش نیست .
نه اون جدول مال خود شرکت دیانا هست اگر سمت راست همین صفحه لینک شما که نوشته (Download (PDF را انتخاب کنید جدول را خواهید یافت و اختلاف قدرتی بین 460 با 470 نیست.Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-02 10:42 PM

دوستان من امروز یه تستی کردم این تفنگ رو من تو 70 تا 90 متر یه چیزی به بزرگی قمری و گنجشک رو میزدم و ساچمه رد شده بود ازشون به نظر من باید تا 60 متر روش حساب کامل باز کرد البته باز به تیرانداز بستگی داره و بدون ساپورت خیلی سخته شکار و من به یک صخره تکیه داده بودم و هدف میزدم و ضخامت هم مانند قوطی رانی و کنسرو بودن Khansariha (219)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-07-03 10:45 AM

سلام،۴۰تا۶۰مترو زدن سخت هستش چه برسه به ۷۰متر!با چند شلیک قوطیو زدی؟چه دوربینی استفاده میکنی؟والا من تو ۴۰متر موندم

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-03 10:49 AM

(2013-07-03 10:45 AM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،۴۰تا۶۰مترو زدن سخت هستش چه برسه به ۷۰متر!با چند شلیک قوطیو زدی؟چه دوربینی استفاده میکنی؟والا من تو ۴۰متر موندم

دوربینم اصلا برای این اسلحه نیست چینی هست و همه ی شات ها میخخورد شما ممکنه مشکل از اسلحت باشه من تو 30 - 50 متر سکه 100 تومنی رو میزنم البته با ساپورت کامل که اصلا اسلحه تکون نمیخوره
راستی دوربینم زومش 9 هست و با 9 میزنم خخ

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-07-03 11:16 AM

عجب،اسلحه که در سلامت کامل هستش هم خودم چک کردم هم دادم چک کردن،اما هدف زنی اونطور که شما میگی ایول داره،منم میزنم راضیم،اما تو فواصل بالایه ۵۰متر خطا بیشتر میشه.

RE: معرفی دیانا 470 TH - kavehatm - 2013-07-03 11:16 AM

(2013-07-03 10:45 AM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم با 470 و يك دوربين 3*9*40 گامو به راحتي تا 50 و 60 متر رو مي زنم . مثلا قوطي راني رو . ساچمه هم پرومگنوم استفاده مي كنم .

RE: معرفی دیانا 470 TH - kenway - 2013-07-04 02:15 PM

(2013-07-03 11:16 AM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم با 470 و يك دوربين 3*9*40 گامو به راحتي تا 50 و 60 متر رو مي زنم . مثلا قوطي راني رو . ساچمه هم پرومگنوم استفاده مي كنم .

دوست عزیز منم همین طور از این دوربین استفاده میکنم و به این نتیجه رسیدم زمانی که شلیک میکنید باید کاملا ثابت باشه تا خیلی خوب بزنه من نمیدونم چرا هر چی پرنده تو فرم گنجشک میخوام بزنم یا تو گردنش میخوره یا سرش فکر کنم به خاطر اینه که تنظیم کردم بالا بزنه
و ساچمه هم پرومگنوم محشر جواب میده تو ارزون قیمتا

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-07-04 03:09 PM

البته دیروز عصر هدف زنی کردم تا ۴۵متر مشکلی نداشتم،من احساسم اینه دوربینم مناسب ۴۷۰ نیست،باید دوربینمو یه بررسی کنم،شما دوربینه گامورو تقویت کردین؟منظورم چسب کاریو ازین کارا که رو ۴۷۰ دوام آورده؟